Токчетата !!! необходимост или модно недоразумение

  • 12 716
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Аз харесвам жени с токчета.Няма как да е иначе-прасеца е по-оформен,глезенът изглежда по-тънък и краката също изглеждат по-дълги.Също смятам,че и дрехите стоят много по-стилно, комбинирани с обувки с ток/ не е задължително да е висок/,отколкото с ниска обувка.Последната подчертава недостатъците на краката и не влияе по добър начин на походката.

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 20:02 от Niki K.

# 61
  • Мнения: 723
И аз смятам, че жена с елегантни обувки с хубав ток, която знае как да ходи на тях (защото по улиците се разхождат много неуспешни опити за това) е изключително приятна гледка.
Аз съм имала много обувки с токове и винаги са ми били удобни (само с 1 изключение). Много е важно да са с правилна извивка и от естествена кожа. С това най-добре се справят италианците и испанците - те са царете на обувките.
С едни такива качествени обувки сам изкарвала не един цял ден и не ми е било дискомфортно или уморено.
И походката ми става много по-женствена и изразена и всички са щастливи...
.....и повярвайте ми.... мъжете обичат женски крак в елегантна обувка на ток...дори и да са спортни типове...това си е естетика.

Някои жени обуват веднъж обувки на ток, оказват се някои неудобни или некачествени и повече не се качват на такива и ги заклеймяват....бъдете по-отворени и експериментирайте...ако са ви неудобни значи просто не са качествени

# 62
  • Мнения: 931
Аз съм за обувките с токчета, на мен лично са ми много удобни и ги предпочитам пред ниските, това ест не означава че нямам  ниски обукви, но се чувствам по добре на обувки с токчета. Не мисля че  е модно недоразумение а просто е въпрос на удобство, виждане и предпочитане.

# 63
  • Мнения: 46 572
... Някои жени обуват веднъж обувки на ток, оказват се някои неудобни или некачествени и повече не се качват на такива и ги заклеймяват....бъдете по-отворени и експериментирайте...ако са ви неудобни значи просто не са качествени

Никакво желание нямам да експериментирам, природата е измислила как трябва да стои крака, всякакво друго кривене е противоестествено, ако трябваше да ходим на пръсти, щеше да ни дари с копитца  Mr. Green


никога не можете да слагате всички мъже и всички жени под един знаменател... както има жени, които не обичат токчета така има и жени, които не могат без токчета.... същото се отнася и за мъжете ...  Peace  има мъже , които харесват жената до тях да е с токчета а има и такива , които не харесват...

Да го кажем по друг начин  Wink ако една жена е от типа, по който всички се обръщат, ще се обърнат и когато е с токчета, и когато е с ниски обувки, ако е от типа, по който никой не се обръща, ако ще и на ръцете да си обуе токчета, пак няма да се обърнат Peace

# 64
  • Мнения: 301
Аз лично с равни обувки не мога да ходя - нося маратонки в парка или до супера, но иначе съм с ток. Не го правя заради височината, защото съм 170 см (ниски мъже не харесвам Whistling), по скоро не мога да харесам равна обувка ooooh!.  Не познавам мъж, който да не харесва жена на токчета (може и да има такива, но още не съм срещала Thinking) Моят мъж по този въпрос казва, че със жена на токчета може да се сравни само същата боса  Heart Eyes  hahaha

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз познавам мъже , които е харесват жена с токчета  Laughing и това са ниските мъже , които се притесняват от ръста си и не им стига това , че и на ниски обувки повечето жени са по-високи от тях ами сега и токчета  Twisted Evil

# 66
  • varna
  • Мнения: 676
Една жена изглежда винаги много по-елегантно,когато е на токчета.А това не означава,че обувките трябва да са неудобни или да стискат.Въпрос на навик и предпочитание.Кракът изглежда винаги  по-красив,когато е  обут с обувки на ток.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 097
Висока съм и слава Богу, защото на токчета не мога да ходя. Най-високите ми обувки са на 3-4 см. Имам и по-високи, но ги нося само при специални случаи или пък са на платформа.
Иначе харесвам обувки на висок ток.

# 68
  • Мнения: 1 568
Високият ток си е висок ток,радост за очите!
пред балеринки и високи токчета няма да се замисля,печели токът!Друг е въпросът как се чувства жената на тях,но има и удобни,аз например на съвсем ниски като ходя се спъвам!

# 69
  • София
  • Мнения: 3 760
Токчетата променят целия вид на една жена.Изглежда по-елегантна,по женствена,по-секси...Мъжете не мислят ли така?

# 70
  • Мнения: 2 978
...Мъжете не мислят ли така?

Мислят, ма не смеят да пишат! Sunglasses

# 71
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пишем, защо да не пишем ...

# 72
  • Мнения: 730
Жалко, ако превърнем темата в "За, или против високите токчета". За мен лично жената с по- висока обувка винаги изглежда много по-елегантна. Много ясно, че обувката е като всяка дреха- не отива на всеки. Високо токче на жена, която не изглежда добре с него, или не може да ходи на такова- естествено, че ще е смешно. Обичам и нося токчета дори и с дънки и имам високи обувки много по-удобни от ниските ми. Не бих обула обувки с прекалено висок ток- повече от 7-8 см.

# 73
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Склонна съм да кажа "ДА" и на двете търдения, но лично аз мисля, че всяка жена решава дали може, дали трябва, дали е модерно и дали необходимо да носи високи токчета. Не всяка го може, не всяка обича, не на всяка и отива. Зависи от закачалката  hahaha.

# 74
  • Мнения: 59
Обичам обувки с високи токчета.
Жената изглежда с тях по- елегантно, особено деловата жена.

Общи условия

Активация на акаунт