Вън кокиченцето вече цъфна и Януарче го откъсна!

  • 17 860
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 678
Добре де,ами аз все смятам и си мисля кога ще е пред училищна.3,8м ще е 1-ва група,4,8м 2-ра група,5,8м  3-та група,6,8м 4 -та група,а ми пред училищна кога?

Иначе нашата директорка ги мести  веднага след като направят 3 год. в 1-ва група и веднага на тяхно място приема малки в яслата.

Ние сме добре/да чукна на дърво/
ludmilana Ади е вманиачена на тема Мечо Пух.Имаме плюшки Мечо Пух,Йори,Прасчо и Тигър/виж аватара/.Днес помъкна всички на яслата,едва ди напъхахме в шкафчето/че иначе щяла ди ги улее с мляко/
Онази вечер й казвам да заспива,че утре съм на работа,тати итой на работа,а тя задава въпроса "Мен кой гледа"
От няколко седмици забелязвам,че много повече говори,винаги се изразява с цели изречения.Много е смешна когато разговаря с каките/племенничките/ по телефона.Тъй като говорим без пари със сестра ми се е случвало  разговора м/у децата да продължи повече от час.Какво толкова си говорят,не ги следя, но как се кокотят?!!И винаги се разправят какво ще ли да правят като дойдат  на гости.
Това е за сега че с мъж ми слагаме щори на терасата и му помагам.

Само да ви питам вие давате ли гъби на малките.Аз още не съм давала,но вкъщи много ги обичаме,на супа ,на каша ,задушени.
Защото съм чувала,че не било хубаво на деца под 3 год. да се дава, или съм в грешка?

# 271
  • Варна
  • Мнения: 2 378
4-та група в детската градина = предучилищната (подготвителния клас) в училище. Просто си избираш дали да остане в детската градина или след 3-та група да го преместиш в подготвителен клас (предучилищна) в училище. Hug

# 272
  • Madrid
  • Мнения: 514
Пепито,правилно си чула за гъбите.Тежко смилаема храна са и едно двегодишно стомахче трудно се справя с тях.Затова превантивно се изчаква до три години.
Sea Woman,вие диск ли имате? Simple SmileАз го тегля от интернет и той си избира всеки път различни части от филма,та зотова още не съм го научила съвсем. Simple Smile

# 273
  • Мнения: 678
Ами ако приемат децата да тръгват на училище на 6 год.,кога ще карат пред училищна или няма да има такава?

# 274
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пепито, мисля, че поредната лудост няма да бъде приета. Peace Поне се надявам да е така!


Илиндичка, да, на дискове имаме и трите части. Дръпнах ги от нета и ги записах, та ги гледаме на ДВД-то. Пък и там звуковите ефекти предразполагат към бурна театрална изява. hahaha

# 275
  • София
  • Мнения: 615
mishlentze , за шалтетата маг.Хепи/happy/ дриймс ли си имала предвид? newsm78 Можеш ли да ми кажеш приблизителни размери и цени, от памучна материя ли е отгоре?
Относно метода на Х.Дорон-чела съм за него и чух първата част, но не съм очарована. Не са толкова приятни и запомнящи се песничките, но явно със честото слушане се набиват. Ще пробвам и ще кажа. Ками запомни от някои филмчета някои животни на английски, но сега се обърква, защото като каже ,че на гардеробчето има "тайгър" и сестрата му казва, "Ааа, не това е тигър". На хладилника имаме магнит крава от Испания сувенир и той ми казва "дай кауа"-слага бълг.окончание. Абе май е трудна работа ,ако единия родител не му е майчин, да се учат език, по-скоро да свикват. За Шилер споделям твоите трепети, но и мен ме притеснява този език. В нашата градина имаше една такава група и меко казано г-жите бяха ужасени от децата в групата/нали знаеш, че не всички направили пари родители са интелектуални типове, за жалост/. Били с неконтролируемо самочувствие и претенции, а не можели да покрият нормативите. Едната г-жа каза,че средата е доста под нивото на обикновените групи. Явно е строго индивидуално. Иначе идеята на фондацията е страхотна и условията реално приемливи.
ludmilana Hug все едно за Камен говориш- Мехо Пух фен,Бамби също, бълнува нощно време,гледа "чупена кулата" и т.н. т.

# 276
  • Мнения: 3 336
Неда, шалтетата са точно на тази фирма ,но цени не мога да ти кажа, както и подробности, защото беше преди повече от половин година, а етикетите ги режем всичките вкъщи още при купуване на стоката, имам предвид с инструкциите за пране и т.н. Размера е за легла 190 на 90, мисля че ще стане и на 200 на 90, но нашите легла са точно 190 на 90, та не знам по-големи ли бяха или точно този размер, но пасват идеално.

За метода на Хелен Дорон в крейна сметка реших, че ще изчакам, като прочетох какво сте писали, все пак който има по-голямо дете може да прецени по-добре Peace

# 277
  • Мнения: 3 886
МИшленце разочарована съм понеже разбрах от близки че не е това което го представят.Тоест на братовчеда на мъж ми детето имали някъв тест и той по няква точкова система с метнал че трабва да му пишат 4 а те 3 ка му писали и вдигнало детето врява учителката зела да се извиняваи вика ми обърках се то много народ много чудо .Детето я попитало защо не се объркала да му пище по висока оценка а писала по слаба Crossing Arms Crossing Arms Thinking.На друга приятелка детето е 1 клас и не иска да ходи защото не може да чете  самото дете е страшно травмирано и не се занимават достатъчно с тях.На 3 та пък детето е 4 клас и казала че работи от цялия клас само с 4-5 деца всичко останало било боклуци Shocked Shocked(ще ми каже някой така на детето и няма да има предни зъби)А аз самата като влезнах беше мешано голями и малки заедно малките тичатттттт и се бутат по коридорите и няма кой да ги спре(за най малките говоря) #Crazy newsm78 newsm78та за там .................................. newsm78............... newsm78............ май остава 18 то и 46 то Но ще изчакаме резултатите де  то има и изпит .Ама не се притесняваме защото може да чете и пише newsm78е печатно де но пак е добре

# 278
  • Мнения: 3 336
Орхидейке, успех за 18-то, за него само хубави неща съм чувала и освен това си е елитно още от мое време, аз живеех в квартала, но не успяха да ме вредят, искаха се много връзки дори по онова време Peace А за 18-то колко време се чакаше на опашка?

Момичета, имам да черпя:



Моите мишки изкараха цяла седмица на детска ясла Mr. Green  Да видим другата седмица как ще бъде Laughing

В понеделник поднесох на сестрите по един букет по случай празника на медицинския работник, явно съм била единствена и те много се трогнаха. Явно и затова нямам забележки тази седмица заради алергията на децата Sunglasses Ели вече изобщо не кашля, още има малко сополки, но си седят в носа, Ники също му такт сополи само като реве сутрин, че не иска в яслата и кашля само сутрин по малко, следобяд и вечер не го чувам да кашля, може пък като изкараха първата - втората седмица вече да посвикнаха с миризмите, другата седмица ще видим как ще им се отрази, живот и здраве. Дано се адаптират, че ми писна да ме гледат майките на кръв и току да притичвам до доктора за проверка, май вече му писна от нас Rolling Eyes

# 279
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ооооооооо, Мишленце, и другата седмица да почерпиш! Hug Браво на децата...и на теб. И ти ще се адаптираш, няма накъде. Wink

# 280
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден ,
ПЕПИТООООО!
С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО
 РАДОСТ, ЗДРАВЕ И БЛАГОДЕНСТВИЕ!

# 281
  • София
  • Мнения: 615
Честит празник, Пепито! Как ще отпразнувате? Wink Чакам от твоите самоделни почерпки. Grinning

Браво на Мишлетата все така да бъдат здрави и вървежни на ясла.

# 282
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Честит рожден ден, Пепито! Много любов и щастие!

# 283
  • Мнения: 2 381
Честит Рожден Ден, Пепи!
Здраве, късмет и щастие ти желая!

# 284
  • Мнения: 720
ПЕПИТО , Честит Рожден Ден !


Здраве , любов и много бъдещи успехи ти пожелаваме ние с Мимито-добричкото Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт