Какво мислите за подържаните мъже ?

  • 1 647
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
По- космата съм от мъжа си. Не съм придирчива.

# 16
  • Мнения: 957
Добре изглеждащи и чисти мъже ми харесват. Вече не е нещо ненормално да се обезкосмят поне под мишниците. Или гладко избръсната брада или леко набола ама мекичка брада също ми харесва. Косми по гърба също не харесвам. Някои мъже/момчета са хубави, но имат една вежда...хубаво е да станат две. Ето такива елементарни неща за нужни за да бъде един мъж привлекателен.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Оооох, косматковцииии, ох на какаааа  Mr. Green
Ооох, на батюююю  Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Харесвам мъже сдобри хигиенни навици.
Някой ако си е оскубал веждите,но е забравил да се изкъпе и да си измие зъбите няма да ми направи особено добро впечатление. И обратно,някой по-космест,ама спретнат и добре ухаещ би ми допаднал.

# 19
  • Мнения: 4 371
Падам си по доддържани мъже, но не и по епилирани. Един мъж може да е стилен и поддържан и без да се е оскубал като гол охлюв. Не обичам гладки мъже и това е то.
И аз съм така Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 312
Уважавам техния избор

# 21
  • Мнения: 205
Падам си по доддържани мъже, но не и по епилирани. Един мъж може да е стилен и поддържан и без да се е оскубал като гол охлюв. Не обичам гладки мъже и това е то.
И аз съм така Simple Smile

и аз Mr. Green

# 22
  • Мнения: 649
Chanel разби ме с това беше върха, но не съм съгласна, че педалите се къпят рядко все пак те са едни от най подържаните мъже. Иначе по темата много харесвам подържани мъже.
Имам приятелка дето с нейния мъж всяка вечер се карат: той я моли поне една вечер да не минава през банята, а тя не го пуска в чистите си чаршафи/просто мъжете ги отблъсква тази ми ти вода и тва си е/.

# 23
  • Мнения: 1 878

Имам приятелка дето с нейния мъж всяка вечер се карат: той я моли поне една вечер да не минава през банята, а тя не го пуска в чистите си чаршафи/просто мъжете ги отблъсква тази ми ти вода и тва си е/.

А мъжът и какво харесва- да му мирише на пот и урина newsm78 Те такива мъже са ми отвратителни. И аз на мястото на твоята приятелка ,няма да го пусна. Ми как бе... Цял са му се търкали топчалъците, пък иска да ми влезе в леглото, че  и тинтири минтири да прави.
Трябва да се поддържа, но не чак прекалено Laughing

# 24
  • Мнения: 173
Харесват ми мъже с изградени хигиенни навици.С лек дезодорант,а не обилно напоени с него.Отвращават ме мъжете,миришещи на пот.А относно епилирането всеки мъж си предценява.На мен лично не ми е приятно да виждам обрасли лица и подмишници.Аз съм за умерно поддържаните мъже,без излишна суета.

# 25
  • Мнения: 402
Харесвам мъже сдобри хигиенни навици.
Някой ако си е оскубал веждите,но е забравил да се изкъпе и да си измие зъбите няма да ми направи особено добро впечатление. И обратно,някой по-космест,ама спретнат и добре ухаещ би ми допаднал.
Именно за това става дума. Поддържам тази позиция. Даже не мога да се сдържа да не ви кажа за мъжа, който ми беше най-голямата страст преди няколко години. Той беше меко казано доста окосмен  ooooh!. Но никога не си е позволявал да бъде нечистоплътен. винаги беше перфектен и дискретно ухаещ на готин парфюм (между другото страхотен вкус имаше за ароматите тоя пич). Прибавяме към това добре подбраните и стилни дрехи и той просто беше страхотен. А като се озовяхме насаме умирах да му рошкам богатата растителност по гърдите  Laughing. А той си се шегуваше, че имал топъл мохерен пуловер  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 172

Имам приятелка дето с нейния мъж всяка вечер се карат: той я моли поне една вечер да не минава през банята, а тя не го пуска в чистите си чаршафи/просто мъжете ги отблъсква тази ми ти вода и тва си е/.

А мъжът и какво харесва- да му мирише на пот и урина newsm78 Те такива мъже са ми отвратителни. И аз на мястото на твоята приятелка ,няма да го пусна. Ми как бе... Цял са му се търкали топчалъците, пък иска да ми влезе в леглото, че  и тинтири минтири да прави.
Трябва да се поддържа, но не чак прекалено Laughing

Муцката,е на направо ме уби  newsm10
Ама баш така си е,въпреки,че лично моят мъж кисне в банята до припадък и докато не замирише на скъпи аромати и парфюми не излиза от там,а да не говорим какво става като почне прическата да си прави,лакове,гелове,пени-мени  Crazy Хахах и задължителнп парфюм против изпотяване на краката(въпреки,че няма нужда,ама той да си миришел на парфюм и там) и задължително Хюго Бос на гъза  Crazy Ужас!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 176
и задължително Хюго Бос на гъза  Crazy Ужас!!!
Ужас, я!  Grinning
Не ме кефи идеята да имаме гладки крака и двамата примерно.

# 28
  • Мнения: 649

А мъжът и какво харесва- да му мирише на пот и урина newsm78 Те такива мъже са ми отвратителни. И аз на мястото на твоята приятелка ,няма да го пусна. Ми как бе... Цял са му се търкали топчалъците, пък иска да ми влезе в леглото, че  и тинтири минтири да прави.
Трябва да се поддържа, но не чак прекалено Laughing

Ами явно, човека иска поне един ден да си усети естествената мъжка миризма. Joy Joy
 

# 29
  • Мнения: 649
и задължително Хюго Бос на гъза  Crazy Ужас!!!
Ужас, я!  Grinning
Не ме кефи идеята да имаме гладки крака и двамата примерно.

Натокан и  нафъцкан с Гивенч,Гуси или Хюго Бос и ще има мила, мила дупето ми мерише ли още, я помериши!? Това за гъза е смешно.

Общи условия

Активация на акаунт