Как заспиват...............

  • 1 062
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 681
Нека и аз да сложа мерудия в манджата  Mr. Green Ние сме малки,но заспиваме към 22 ч.Кога се люшкаме,кога не.Обича също да я галя по челцето или по нослето. lovekiss

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
И двамата лягат към 21-22ч. по точно аз ги слагам по леглата лампата се гаси и така се заспива  Peace

# 17
  • Мнения: 1 029
заспива около 21:30- 22 часа.Аз сядам на компютъра ,а тя си е в леглото и просто й стига да знае, че не е сама в стаята.И задължително на лека музика, никога на тишина.все пак е родена в Студентски град Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Към 9-10 след като го изкъпем. Слагам го в леглото, гася лампата, излизам от стаята и той си заспива сам. Simple Smile

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Като по-малък заспиваше на гърда или с шишето мляко.
Сега ритуала е "Сънчо", в 8ч - баня, мазане с кремчета, обличане. Гушкам го и му давам шише с мляко колкото той иска да пие. После го оставям в кошарката, давам му една възглавничка за гушкане и излизам от стаята му.
Никога не съм го приспивала с люшкане (той сам не харесва), песен и на светната лампа.
Заспива сам на тъмно и тихо, най-късно в 9ч вечерта.

# 20
  • Мнения: 106
Благодаря ви много.Явно при повечето е така,а и мойте деца спят сутрин до 08.30ч.+на обяд около 13.30 заспиват и спят до към 16.00ч.

# 21
  • Монтана
  • Мнения: 220
Мария заспива вечер между 9 и 10 часа.Лягаме с нея на леглото,слагаме бибата в устата,тя ме гушва с едната ръка,а с другата започва да ме гали по лицето,След около 10-ина минути е заспала.Лошото е,че не спи спокойно.През деня заспива по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт