Помагат ли татковците?

  • 4 401
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Не мисля, че "помага" е правилната дума - та той си върши задълженията на родител!
Всъщност да,права си,добре че обърна внимание на това.

# 16
  • Мнения: 270
Не, не ми е помагал и не ми и помага в момента. Доста работи, а аз за момента съм си в къщи. Ако трябва да бъда честна ми е  адски мъчно понякога, че не иска и за пет минути да погледа детето. Винаги е уморен.

# 17
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Да, многоо ми помага ! Сами сме, бабите са ни далече  Sad  Кой друг да ми помогне, ако не той !

# 18
  • Мнения: 1 098
Аз съм много, много доволна от моя мъж. Мога да кажа, че когато си е удома задълженията спрямо детето са разделени по равно. Радвам се, че нещата са по този начин, не само заради мен, а защото и синът ми има нужда да бъде с баща си.

# 19
  • Мнения: 391
Прекрасен е, нали затова си го избрах Wink

# 20
  • Мнения: 11 005
Помага ми страшно много и във всичко Heart Eyes Почти всяка вечер успявам да изляза сама за час-час и половина, като съм спокойна, че те двамата си се гледат чудесно Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 603
Участва активно в отглеждането на Зори .

# 22
  • Мнения: 1 897
Помагаме си взаимно в грижите за сина ни.
Ако трябва да бъда абсолютно честна, съпругът ми дори се справя по-добре от мен с детето. Много е спокоен и уравновесен, докато аз често губя търпение.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 332
Не помага просто, когато сме заедно я гледаме наравно. Тук да благодаря на свекървата, че така го е научила.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 111
Помага само когато е в къщи, за съжеление от пуста му работа не ни остава време да се видим...

# 25
  • Мнения: 257
Помага ми понякога но повече гледа да се скатае и прехварля човека на майка си(живеем заедно)Но не се оплаквам-мъжлето чисти и ми помага за къпането,а и когато много ми се спи сутрин става и го гледа 2-3 часа докто се наспя
Абе златен мъж ама само понякога,но аз и на това съм доволна Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 197
Страшно много помага,за всичко,като се почне от грижите за детето и се стигне до домакинската работа.Евала на майка му,че го е научила да бъде отговорен баща и мъж.

# 27
  • Мнения: 523
Ами да помага ми и то много . Особено през уикендите - взема си двете кукли и излизат , а аз успявам да изчистя цялата къща и то из основи .  Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нашия татко много помага.В началто не гледаше детето, но аз го отдавам на страх ли и аз не знам.Но като стана дребното на 10 мес. започна и да го къпе и памперси да сменя, да го храни всичко.Сега като е в отпуска той го гледа докато беше болен и не беше на ясла, а аз си ходех на работа.В домакинството също помага но там по-рядко.Златен си е нашия тати  Grinning

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Разчитам основно на него.Ако не се сети сам го "моля" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт