Помагат ли татковците?

  • 4 414
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Помага, страшно много ми помага още от първия ден! Има страхотно силна връзка между таткото и бебока, гледат се , играят си, изобщо не им липсвам, ако съм мръднала някъде.

# 61
  • Мнения: 750
И нашият татко помага, само това да смени памперс е мнооого трудно за него  и разбира се  за каквато и да било  помощ/задължение трябва да бъде помолен  Simple Smile.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 872
Страшно ми помага и без него съм загубена.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 235
Помага, но не толкова колкото ми се иска.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 020
Много ми помага. Къпем я заедно, прави с нея гимнастика и последното хранене, което ни е от шише той я храни. Играе си с нея, обръща й внимание. Абе няма грешка  Heart Eyes.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Помага когато има време.Най- вече с разходки за да  мога аз да се поглезя или да свърша някоя работа.Достатъчно ми е Peace

# 66
  • Мнения: 8 999
Естествено, че помага. Да не би аз да съм си ги навряла сама тия деца в корема! Колкото са моя грижа и отговорност, толкова са и негова.

# 67
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Помага ми когато може,защото работи адски много и не му остава много време за което той самият много съжалява,та дори се чуства виновен че неможе да и отдели нужното внимание.

# 68
  • Мнения: 94
Нашия татко много ми помага.Тои пазари памперсите на малкия,играят си двамката,дори понякога се е случвало да го гледа като изляза да пия кафе с приятелка WinkНе мога да се оплача от него,много ми е добричък и отговорен Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 479
Да,да ни е жив и здрав!Днес тати има Рожден Ден и ще купонясваме! newsm44

# 70
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мен специално много ми помага, това беше и причината да искам толкова бързо второ бебче Hug

# 71
  • Мнения: 3 092
Помага ми , определено ... е понякога ми се иска и повече да беше , ама няма  Confused

# 72
  • Мнения: 673
 Абе... да... помага... Ама като се наложи да изляза и той сам да се справя само за час -два, ела да видиш, мобилния ми почва да пуши и става червен." И сега какво да му облека? А какво да им давам за закуска? Кое яке да му облека за навънка? А как да му измия дупето?..............................."javascript:void(0);
smile3502

# 73
  • Мнения: 1 029
Да, помага повече от очакванията ми  Rolling Eyes Мислих, че първите месеци ще бъде по-пасивен и ще се притеснява, но беше точно обратното. Сега също се занимава с нея доста, само някои неща като храненето му куцат и сменянето на силно наакани памперси.  Wink

# 74
  • Мнения: 174
Изключително много ми помага! newsm68

Общи условия

Активация на акаунт