Колко компютъра имат двете ви деца?

  • 3 175
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Аз пък се опасявам децата ми да не станат компютърни маниаци  Confused Вкъщи нарочно нямаме компютър, само на работата ни. Синът ми настояваше за 7-я си РД да му купим компютър, взехме му, но го инсталирахме у баба му. Там е уикендите и понеже предимно играе навън, по-малко време е на компютъра. Мисълта как децата вкъщи реват и се бият кой да седне на компа ми идва някак нанагорно.

Занапред със сигурност ще вземем и у нас, но 2 отделни ще имат чак към тийнейджърството, не сега (на 2 и на 7 год. са в момента).

# 16
  • Мнения: 14 133
Има един за всички у нас. Доволна съм, че още не засяда пред компютъра. Има време.  Laughing

# 17
  • sofia
  • Мнения: 249
миналата година им бях взела 1 комп.( каката беше неподвижна на легло 4 месеца)уж да се разсейват от време на време,но те щяха да се избият така 4е на 2рия месец го махнах.сега си имат тв и двд в техния хол,а в спалнята само се спи и у4и.смятам да ги изчакам още няколко години преди да им взема пак комп. въпреки 4е баща им иска да им вземем сега.мисля 4е още са малки за собствен-на 7г и 10г са.

# 18
  • Мнения: 183
Ние ползваме два за всички ни...Но нещо все не стигат... Crazy

# 19
  • Мнения: 3 491
У дома има един компютър за всички.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние сме доволно компютъризирани у дома, налага се. С игрите обаче въпросът го решаваме по друг начин. У нас се играе само с конзоли, а те всичките са вързани за единствения телевизор вкъщи. Той е в хола. По този начин ограничавам и игрите, и филмите, и безцелното висене пред телевизора - не само за малките, но и за големите.  Mr. Green
Големият използва компютър, за да гледа сайтове с играчки.  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 39 761
Ние сме с много компс у нас. Дияна рядко сяда или на моя или нa компа на баща си, но за малко. Ако няма домашни и разрешавам уикенда да си пуска лаптопа.

# 22
  • Мнения: 1 069
Един компютър за цялото семейство! Децата се редуват или играят заедно.

# 23
  • Мнения: 2 567
От скоро всеки си има компютър. Девойката има по-голяма свобода да използва нета и прекарва повече време. Почти винаги свободното и време е вечер, когато е и моето и ми писна да нямам достъп.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 530
В момента имаме 3 компютъра. По един за мен и мъжа ми и един за децата. Все още са много малки за отделен компютър на всяко дете, а и на този който сме оставили на тях за сега не им разрешаваме много дълго да се заседяват.
Все пак наистина дори и на тази възраст става дърпанка като трябва да се разберат кой да играе и кой да гледа.

# 25
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Имаме 2 компютъра, които ползваме съвместно с децата. Прави ми впечатление, че синът се застоява пред компютъра повече време, когато баща му е в къщи, с него са голяма конкуренция. Днес точно баща му го попита защо, отговорът беше, "защото като седнеш ти, а на мен ми се доиграе, трябва да чакам". Затова предпочитал да виси пред компютъра и да си го пазел  ooooh! Crazy Аз отдавна бях казала на половинката, че действа като катализатор на големия, когато става дума за компютърни игри, той си мислеше, че се бъзикам  Tired Даже му бях предложила да не сядаме пред компютрите, когато децата са около нас, за да няма спорове, но той не е съгласен  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 479
У дома има един компютър за всички.
PeaceИ се "редим на опашка". Joy

# 27
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Даже му бях предложила да не сядаме пред компютрите, когато децата са около нас, за да няма спорове, но той не е съгласен  Rolling Eyes
Отворя ли форума, веднага иска филмче  Mr. Green
Имаме два, но няма мои, твои.....основно ги ползваме за гледане на филми.

# 28
  • Мнения: X
У нас всеки си има компютър - три броя, за сега обаче този на дъщеря ми не е инсталиран, беше по едно време, но тя сама нищо не прави, за това го махнахме. Освен това всеки си има телевизор, ако не телевизор си гледа тевлевизия на компа.
От личен опит мога да кажа, че е много хубава всеки да си има собствен комп/телевизор, за да няма "стани, сега съм аз на ред".

# 29
  • Мнения: 3 491
У дома има един компютър за всички.
PeaceИ се "редим на опашка". Joy
Ами да.  Laughing Ако изобщо се засечем всичките накуп у дома. А и нали все пак се ходи на работа, училище, на извънкласни мероприятия, с приятели ... яде се, спи се, къде ти място в програма за повече от един компютър.  Party

Общи условия

Активация на акаунт