Колко време след раждане отчита теста за бременност

  • 9 861
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
lovely mama , на 4-ти ден би трябвало да отчете точно, при мен отчете на 1-ви ден от закъснението. Ако искаш направи си още един тест за успокоение, но да ти кажа и аз винаги съм била с редовен цикъл, а след първото раждане веднъж ми закъсня цяла седмица и не бях бременна.

# 16
  • Мнения: 2 479
lovely mama , на 4-ти ден би трябвало да отчете точно, при мен отчете на 1-ви ден от закъснението. Ако искаш направи си още един тест за успокоение, но да ти кажа и аз винаги съм била с редовен цикъл, а след първото раждане веднъж ми закъсня цяла седмица и не бях бременна.
И аз така, ама следващият път, когато ми закъсня 5 дни и се успокоявах с тая мисъл, се оказа друго. Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Тестът отчита правилно 8 седмици след аборт или раждане.

# 18
  • София
  • Мнения: 271
Наскоро в "Часът на мама" гостуваше една мама, която забременяла 7-8 месеца след секцио и лекарят, който коментираше каза, че нямало никакъв проблем в това, защото когато коремът наедрее значително, вече ще е минала година след раждането...и че минимумът между секцио и забременяване бил 6 месеца, но повечето лекари се презастраховали като препоръчвали по-големи интервали....Така че какво по-хубаво от още едно бебче Heart Eyes

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз знам, че 2 месеца след раждане вече отчита точно
  newsm10

# 20
  • Мнения: 681
И аз съм раждала секцио и миналия месец ми закъсня.Ама после ми дойде де.А вие момичета направете си по 1 тест и ако пак не дойде цикълът най-добре идете на лекар.Успех и на двете. newsm10

# 21
  • Мнения: 1 085
Искам само да вмъкна нещо.Значи в4ера бях с моята приятелка на гинеколог и той каза 4е около 60% от жените който ходят при него този месец е заради закъснелият им цикъл , но всичко било от промяна на времето.И каза също че от тези 60% само 5% са били бременни.

# 22
  • Мнения: 255
Искам само да вмъкна нещо.Значи в4ера бях с моята приятелка на гинеколог и той каза 4е около 60% от жените който ходят при него този месец е заради закъснелият им цикъл , но всичко било от промяна на времето.И каза също че от тези 60% само 5% са били бременни.

Дано да е заради времето....че аборта за мен си е убийство.Явно трябва да се взимат повече предпазни мерки за да не се чудя да не се мая

# 23
  • Мнения: 1 085
Ми така е, има толкова много предпазни мерки наистина майка ми е казала дори до 2 години след разжането матката се възстановява и след този период е добре за второ дете.Но всеки си решава за него си защото детето е дар божий.Дано всичко е наред с вас.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ето ме пак,след кратка пауза...
Направих си втори тест-отрицателен!
Много се радвам,защото не се чувствам готова за второ бебнце.
И финансовата част в момента е една.... ooooh!
Така че,след 2-3 години може,но сега-не.
Но ако имаше нещо не бих го махнала със сигурност!
Даже днес /преди теста/ с мъжа ми се бъзикахме по въпроса как бихме разпределили мебелите,или по-точно кошарката... Joy Joy
Та освен вече да ми дойде,след закъснение от 12 дена,друго незнам какво може да стане...Сигурно наистина ще е от времето.
Fane,успех ти желая,а утре като направиш теста да си кажеш,да не забравиш!
Стискам ти палци! Peace

# 25
  • Мнения: 255
LOVELY MAMMA  отрицателен е слава на Бога Praynig.И ние с мъжо ми поради същите причини смятаме че е рано за друго бебе.След 3-4 години ми се иска, но Господ може други планове да има.За сега , обаче сме само тримата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9 973
Аз знам, че 2 месеца след раждане вече отчита точно
и аз така знам

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Спокойно, това с изчакването е препоръчително, но на практика рядко има проблеми - всъщност, май не са повече от статистически обичайните.

Общи условия

Активация на акаунт