Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5

  • 14 475
  • 205
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 152
6milianka  само да се намеся - Балев гледа на 3Д ехограф. аз съм ходила 2 пъти при него и иска в 32 г.с пак да отида че тогава се гледали бъбреците на бебетата Simple Smile
Така ли?  Embarassed На мен ми изглеждаше като съвсем обикновен!  newsm78
За 32-рата да, даже близнаците ги вика и на 24-та. Ама милия малко сумтя и вика- уфффффффффф, мразя близнаци, много трудно се гледат!!!  hahaha

# 136
  • Мнения: 238
.... малко сумтя и вика- уфффффффффф, мразя близнаци, много трудно се гледат!!!  hahaha

А пък аз все се чудя защо моите лекари се потят и зверят при прегледите на видеозон, пък тя каква била работата  Joy

# 137
  • Мнения: 1 165
На 26.03. в ранния следобед mim4o е станала мама на двама.


                 Да са живи и здрави Ненчо /2500/ и Андрея /2300/.
   
              Както мама kit kat каза, те са смисълът на живота и!
   
              Нека носят само радост и щастие в тяхното семейство!

                            Ч Е С Т И Т И   Р О Ж Б И!

# 138
  • Мнения: 291

честито мили майчета да са живи и здрави дечицата и  да ви радват!!!!

# 139
  • Мнения: 1 165
А на мен mim4o ми каза, че е родила на 26.03.  Laughing. Честити бебенца на всички мами! Да са живи и здрави!   bouquet

# 140
  • Мнения: 212
а да питам дали наскоро родилите мами са все със секцио или има и по нормален начин родили? всеки ми разправя че близнаците вече само секцио ги израждали.... newsm78 newsm78 newsm78

# 141
  • Мнения: 1 895
Няма такова нещо кака Мая. Ако бебоците са правилно разположени никой няма да те юрка за секцио (ако няма някакви други причини за него). Питай Деска - тя е от скоро родилите по естествен начин майки Laughing

# 142
  • Мнения: 139
Здравейте и от нас мамита. Аз съм от скоро родилите мамита на близнаци. Точно така е зависи как са разположени близнаците. Моите бяха главично и седалишно и затова родих секцио. Но да ви кажа не е страшно да родиш така и аз си мислех че е страшно но не е даже мога да кажа че е подобре че родих така всичко стана много бързо.

# 143
  • Мнения: 238
И моите са единият главично, а другият срещу него на поза Ин Ян Simple Smile с глава завряна под моите ребра. За сега ми казват, че имам шанс за нормално, но пък мен много ме гложди мисълта да не би едното бебе да излезе, а за другото в края на краищата да се наложи секцио.  Sad
Голяма дилема какво да правя  ooooh!
Има ли мами родили нормално при подобно разположение на бебетата?

# 144
  • Мнения: 1 069
ani-r, ДОБРЕ ДОШЛА!  Hug Hug Hug

# 145
  • Мнения: 139
И моите са единият главично, а другият срещу него на поза Ин Ян Simple Smile с глава завряна под моите ребра. За сега ми казват, че имам шанс за нормално, но пък мен много ме гложди мисълта да не би едното бебе да излезе, а за другото в края на краищата да се наложи секцио.  Sad
Голяма дилема какво да правя  ooooh!
Има ли мами родили нормално при подобно разположение на бебетата?


Аз също бях като теб. Но в крайна сметка си избрах екип за раждане и с моя док. дълго разговаряхме за раждането и той ми обясни че 1-я близнак ще го извади но се притеснява за втория. Аз също му казах че ме е страх за децата и в крайна сметка се реши да е секцио и пак казвам не съжалявам. Сега сме живи и здрави и тримата. Той и моя док. ми казваше че може да се обърне а какво стана в крайна сметка така и не се обърна. Нели мерси за посрещането.

# 146
  • София
  • Мнения: 803
Добре дошла ani-r  Hug Hug Hug
Къде ражда и кой е твоя док  ?  Много бързо завръщане и толкова ведра, само мога да ти се радвам   bouquet  bouquet  bouquet Да сте живи и здрави и тримата.

# 147
  • Мнения: 55
Здравейте мами, искам да ви се похваля! Вчера бяхме на чичо доктор и разбрахме пола на бебоците - момче и момиче  Laughing. Всичко е наред и са добре, но мен малко ме притеснява разликата в грамажа им - тя е 240 гр., а той 340!? Какво ще кажете - без причина ли се тревожа или........?  newsm78

# 148
  • София
  • Мнения: 803
elissa много се радвам на тази комбинация, това е най-хубавото нещо на света, да си имаш бебче от всеки пол . Лека бременност и красиви мигове ти желая!!! Разликата в "грамажа"  Laughing Laughing Laughing е без значение, важното е да са живи и здрави  Hug Hug Hug

# 149
  • София
  • Мнения: 1 711
elissa, честито за хубавата комбинация! Не се притеснявай за разликата, важното е да са здрави бебенцата.  Hug

ani-r, моите бяха в такава поза и родих нормално. Най-добре го обсъдете с твоя док, въпреки, че той сигурно ще те посъветва да е секцио. Аз също се бях навила на секцио, но те пък решиха да не чакат и тръгнаха по-рано. Всичко стана много бързо и се родиха нормално без никакви усложнения. Сега се радвам че стана така (че се родиха нормално, а не че е по-рано Simple Smile). По принцип не е толкова страшно, ако екипът е на ниво не би трявбало да има проблеми. Аз много се уплаших като ми каза док че няма време и ще раждам нормално, но той каза че това че едното бебе е с дупето не е проблем. Успех и дано всичко да бъде наред, без значение какще родиш  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт