Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5

  • 14 481
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 306
Полежах си малко в болницата миналата седмица за задържане  и затова ме нямаше. Вливаха ми магнезий и ми биха инжекции папаверин и бусколизин. Вече съм си в къщи, но честно казано не виждам някаква промяна в състоянието ми. Стяганията и контракциите продължават, затова само лежа и даже не ставам до компютъра. Доста съм се поуплашила Praynig Praynig Praynig
Хриси, благодаря ти за подкрепата!!! Чак сега си видях съобщението newsm51.

Да са живи и здрави новите бебчета и браво на мамите, че са устискали до края!!! Hug Hug Hug


# 166
  • Мнения: 154
Джини, стискам ти палци да устискате!!!
Не се страхувай, и аз така се плаша много,ама
си повтарям че всичко ще е наред!!! Hug
Ще се справите с твойта чета!!!

# 167
  • София
  • Мнения: 80
Полежах си малко в болницата миналата седмица за задържане  и затова ме нямаше. Вливаха ми магнезий и ми биха инжекции папаверин и бусколизин. Вече съм си в къщи, но честно казано не виждам някаква промяна в състоянието ми. Стяганията и контракциите продължават, затова само лежа и даже не ставам до компютъра. Доста съм се поуплашила Praynig Praynig Praynig
Хриси, благодаря ти за подкрепата!!! Чак сега си видях съобщението newsm51.

Да са живи и здрави новите бебчета и браво на мамите, че са устискали до края!!! Hug Hug Hug

Привет Джини  Laughing
Докато лежах в ТК имаше една мама с контракции, която включиха на система с магнезий, а след това й дадоха верапамил и гинипрал и тя сподели, че те са много по-добри от системата с магнезий. След като контракциите ти продължават мисля, че не е зле да се консултираш с лекар.
Стискам палци!!!

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:46 от Double with Cream

# 168
  • Мнения: 212
djini_selena  стискай мила... знам какво е че и аз скоро от там минах. сега само почивай- това е спасението за момента май Simple SmileSimple Smile а къде лежа?

# 169
  • Мнения: 517
Здравейте всички  Flutter

и аЗ като Джини прекарах иЗвестно време (2 седмици) в болница Заради разкритие, бях 1 седмица на системи, но сега съм добре и гледам с оптимизъм напред. Дано Бог помага да износя поне до 9. месец малките слончета (2500 той, 22оо гр тя...). Откриха и ми и Захар, но не е страшно, Застото спазвам хранителен режим и сега стойностите са оптимални. Впечатлението ми от местната болница е предимно положително, сега познавам всички и си мисля, че това ми носи известно спокойствие.

Приятен ден, момичета   

# 170
  • Мнения: 306
djini_selena  стискай мила... знам какво е че и аз скоро от там минах. сега само почивай- това е спасението за момента май Simple SmileSimple Smile а къде лежа?

В Майчин дом /на д-р Яков/. Имах направление, така че плащах само за престоя, не за лечението. Ако искаш повече впечатления, ще пиша.

# 171
  • Мнения: 212
djini_selena предполагам си доволна. аз първия път лежах в АГ а сега втория в ОБ. определено съм си избрала окръжна за раждането.

а като слушам май е нямало мама която да не е полежала поне 1 седмица на система.... а все си мислих че аз съм нещо дефектна  newsm78 newsm78

# 172
  • Мнения: 152
djini_selena, добре дошла отново!  Hug Стискай здраво, че ние с теб имаме доста още до края!  Grinning  Почивай си повече!
Кака Мая, аз още не съм посещавала болница!  Wink (чук-чук , на дърво) Надявам се да не се наложи!  Praynig
Обаче от вчера съм болна и се тъпча с витамини и разни хомеопатични истории...дано ми се размине леко!  ooooh!
Хубав ден на всички!  Hug

# 173
  • Мнения: 59
djini_selena , ако можеш сподели своите впечатления от престоя си в Майчин Дом, за отношението на лекарите и т.н..... Щото и аз планирам да раждам там, засега за мен това е оптималния вариант. Веднъж бях в АГ - голяма мизерия там освен VIP където пак плащаш и сумата е както в Майчин Дом. Засега ходя на ЖК в МД и много съм доволна.
Момичета искам да ви попитам правят ли изследвания за нивото на химоглобина в кръвтта, и кога правят това изследване? Что то останах с впечатление че съм с нисък хемоглобин и знам че това не е много добре за бременността

# 174
  • Мнения: 212
6milianka   от сърце ти желая ако влезеш в болницата то да е за да родиш и то в 9 месец  Wink

Irinka83   на мен всеки месец ми пускат изследвания за хемоглобин...но последния път беше малко по нисък та започнах да пия добавка Simple Smile

# 175
  • София
  • Мнения: 3 414
kaka Maya !момичета скарайте се на тази бъдеща близнашка майка,записала се във форума за недоносени.
На мен ми бяха забранили да чета всичко друго освен близнашкия и отчетната,спазих  тази забрана и си спестих доста тревоги.
написаното е съвсем добронамерено Hug Heart Eyes

# 176
  • Мнения: 291
Здравейте и от мен Hug
Джини пази се мила   Peace
Какво става с ВЕРА има ли си бебчета ?
на мен ми остават още няколко дена  Praynigда не са малки бебечетата само и да е наред всичко
иначе аз съм добре ,нашия тати ще дойде на другия ден след датата на секциото ми и много го е яд че няма да присъства на събитието но неможа да си вземе билети от Лондон по рано Sad(
Много ми се иска да е до мен поне на тоя ден ,цялата бременност искарах без него newsm45
ми това е за сега мъчно ми е и затова споделих с вас

# 177
  • Мнения: 152
Кака Мая, мерси ! Пожелавам го на теб и на всички мами тука!  Hug
А? Ти ли си тази мама, на която трябва да се скараме? АААААААА, да не си мислиш лоши работи!!!  Stop
plampetqHug ще стискаме палци всичко да бъде наред и да се обади, като се поокопитиш после! Миличката, наистина си е гадно така, когато татито е далеч!  Cry Щом си се справила до сега - повечето е минало, той сигурно не спира да си мисли за вас с мноооооооооого любов! Скорошна среща!  Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 154
Plampetq, браво на теб ти си герой!!!
Стискам ти палци всичко да е наред!!! Hug

# 179
  • Мнения: 212
АЗ АЗ АЗ... ПРИЗНАВАМ СИ....

надявам се да не се случи ама човек трябва да е информиран.... просто прочетох темата им и споделих че като чета се успокоявам че винаги има шанс  newsm78

Гоца в никой случай не ти се сърдя, разбирам намеренията ти ама аз просто... незнам май наистина беше глупаво

Общи условия

Активация на акаунт