Мъжът/жената до вас...

  • 3 770
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Стига де,значи аз съм се полупрецакал така ли.
Не, не си се прецакал, много ясно.
Както авторката казва, развратник би
трябвало да си. Добре поне, че не плачеш.

# 16
  • Мнения: 7 474
Не съм с първяи. Човек трябва да опита
преди да избере дълготрайно  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 122
Не съм с първяи. Човек трябва да опита
преди да избере дълготрайно  Mr. Green

Хайде ново двайсе.
Това да не е дегустация на кекс в супера. Кажи си, че си с претенции, кажи че имаш големи изисквания които впоследствие не се оправдават.  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 008
Не съм с първяи. Човек трябва да опита
преди да избере дълготрайно  Mr. Green

Хайде ново двайсе.
Това да не е дегустация на кекс в супера. Кажи си, че си с претенции, кажи че имаш големи изисквания които впоследствие не се оправдават.  Whistling

Не е дегустация, но се предполага, че в днешно време един интелигентен и уважаващ себе си човек трябва да притежава избирателни способности.
Не съм с първият, но и аз се надявам да е последният.

# 19
  • Мнения: 7 474

Това да не е дегустация на кекс в супера. Кажи си, че си с претенции, кажи че имаш големи изисквания които впоследствие не се оправдават.  Whistling


Кекс не кекс на първото не се мятам Whistling
Освен това какви изисквания можеш да имаш с първият си мъж,
при положение, че нямаш база за сравнение  Wink
И в един прекрасен миг на към 30 примерно ти се прииска и нещо друго  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 122

Това да не е дегустация на кекс в супера. Кажи си, че си с претенции, кажи че имаш големи изисквания които впоследствие не се оправдават.  Whistling


Кекс не кекс на първото не се мятам Whistling
Освен това какви изисквания можеш да имаш с първият си мъж,
при положение, че нямаш база за сравнение  Wink
И в един прекрасен миг на към 30 примерно ти се прииска и нещо друго  Sunglasses

Помайтапих се де.

# 21
  • Мнения: 25 623

Стига де,значи аз съм се полупрецакал така ли.
Няма такива положения.
Който иска да трупа автобиография.  Wink

Рожбе, хубаво, че се правиш на мъж, ама постарай се поне малко да мислиш като такъв, де.  Wink  Joy
Къде се е чуло и видяло мъж да не се фука с бройки, ами да демонстрира вярност към единствената жена в живота си? Не и у нас, абсурд!  Naughty Mr. Green

По въпроса - приемам, че има хора, които се женят за първия си партньор, мога даже и да приема, че той остава единствен за цял живот ( Wink), но не мога да кажа "браво!". Все едно някой да ми се хвали, че цял живот не си е подал носа извън селцето, в което се е родил.  Как може човек да оцени това, което притежава, ако не го е сравнил с нещо друго?  newsm78

# 22
  • Мнения: 11 747
Аз определено не съм с първия, нито аз съм му първа, но имам близка приятелка, която е с първия и единствен мъж в живота си. Скучно.


О, сетих се за много забавна история - моя позната се омъжи девствена, след като 5 месеца беше живяла с бъдещия си съпруг на семейни начала, но и двамата искали да изчакат до сватбата.

# 23
  • Мнения: 1 400
Има и такива хора, да. Дето си остават с първият. Но колко след него има- това е друг въпрос. Та си мисля, че по-добре е да си походи човек преди да остане с последният Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 474
О, сетих се за много забавна история - моя позната се омъжи девствена, след като 5 месеца беше живяла с бъдещия си съпруг на семейни начала, но и двамата искали да изчакат до сватбата.

 Laughing Това ме подсеща за филма "Сексът и градът".
Една от мацките се омъже без да е "пробвала" младоженеца
и остана неприятно изненадана  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 2 716
С първия съм да. Преди него бяха момчета  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 400
С първия съм да. Преди него бяха момчета  Rolling Eyes
То пак добре, че не са били момичета Embarassed Mr. Green

# 27
  • Мнения: 11 747
е, той моя го вземах момче, да не го ли броя?

# 28
  • Мнения: 417
Не съм с първият, но се надявам да е последният.
Също така се надявам и аз да съм му последната.
[/q

И аз така Blush

# 29
  • Мнения: 2 196
Не се омъжих за първия.
И слава богу.

Общи условия

Активация на акаунт