Да попитам нещо за солариумите

  • 31 555
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
през колко дена ходите на солариум аз ходих през 2-3 но сега вече нямах възможност да ходя цяла седмица по 1-2 достатъччно ли е на седмица за по7-8 мин да се поддържа тена

# 16
  • Мнения: 4 435
и аз имам един въпрос по темата със солариума вие как се печете с бельо или чисто голи

Гола и във вертикален солариум.Обикновенно се чудя как и от плажа да нямам разлики какво остава да влезна с пращки в солариума. Naughty

# 17
  • Мнения: 123
В по модерните соларни студия има кремове със различни защитни фактори,за различни кожи и за пигментации.Можеш да се консултираш преди това с дерматолог.

# 18
  • Мнения: 750
Имам бенки по гърба, които не искам да излагам на вредно влияние и въпроса ми е мога ли да влизам в солариум с някаква тениска или потник?
Преди години имах същят проблем!
13 бенки на гърба.... Crazy
Реших кардинално проблема.махнах ги с лазер!
Сега си ходя на солариум колкото си искам! Wink
И не си личи,че съм имала толкова много бенки.....че не бяха и малки гадините! Mr. Green
  И какъв солариум ще е като се печеш с тениска! Rolling Eyes
Ами облечи дънки и поло и влез в солариума! Joy
Шапка да не забравиш,да не ти изсъхва косата! Flutter

# 19
  • Мнения: 1 875
през колко дена ходите на солариум аз ходих през 2-3 но сега вече нямах възможност да ходя цяла седмица по 1-2 достатъччно ли е на седмица за по7-8 мин да се поддържа тена

Ако си го направила тена - достатъчно е.
Аз ходя два пъти за по 6 или 7 минути вече.

# 20
  • Мнения: 876
през колко дена ходите на солариум аз ходих през 2-3 но сега вече нямах възможност да ходя цяла седмица по 1-2 достатъччно ли е на седмица за по7-8 мин да се поддържа тена
Отначало ходя така : два пъти през два дни по 5 мин , после през два дни по 10 мин до постигане на желания тен,и вече за поддържане по 1-2 пъти седмично!

# 21
  • Мнения: 1 875
през колко дена ходите на солариум аз ходих през 2-3 но сега вече нямах възможност да ходя цяла седмица по 1-2 достатъччно ли е на седмица за по7-8 мин да се поддържа тена
Отначало ходя така : два пъти през два дни по 5 мин , после през два дни по 10 мин до постигане на желания тен,и вече за поддържане по 1-2 пъти седмично!

 Joy Joy Joy Kissing Heart

# 22
  • Мнения: 876
Орелийкееее тоя смях на мен ли е?  Blush Blush Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 7 798
Уфф аз пък днес си увеличих минутите и изгорях.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 414
Иля,дано ти мине бързо. Hug
Аз да се оплача,че още не мога да си избера козметика за солариум. ooooh!

# 25
  • Мнения: 824
Прецени си добре дали е нужно да рискуваш.За мен това е риск,бенките не са за подценяване.Но все пак зависи от видът и броят им.На твое място бих използвала автобронзант,като старателно избягвам бенките.

# 26
  • Мнения: 3 641
Момичета, снощи изгорях на солариума Sad
Реших да открия сезона за тази година, беше  ми втори път и то за 5 мин. По принцип до сега не ми се е случвало, може  би защото е съвсем нов и е много силен.Ползвах и специален продукт за мазане.
Та, въпроса ми след колко дена пак да отида? 2-3 дена достатъчни ли са за следващата процедура. Дане взема нещо да си увредя кожата Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, снощи изгорях на солариума Sad
Реших да открия сезона за тази година, беше  ми втори път и то за 5 мин. По принцип до сега не ми се е случвало, може  би защото е съвсем нов и е много силен.Ползвах и специален продукт за мазане.
Та, въпроса ми след колко дена пак да отида? 2-3 дена достатъчни ли са за следващата процедура. Дане взема нещо да си увредя кожата Rolling Eyes

И аз съм същия случай, само че отидох 2 пъти по 6 мин. и вчера увеличих на 9 мин. и изгорях.  Confused

Аз мисля, след 2 дена пак да се пробвам, ако ми е попреминало.  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 641
Иля, и аз мисля в неделя да отида, защото нямам търпение да придобия шоколадов загар Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля, и аз мисля в неделя да отида, защото нямам търпение да придобия шоколадов загар Simple Smile

Хихихи и аз така, освен да изгорим още повече, да станем въгленчета.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт