Да попитам нещо за солариумите

  • 31 648
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 19
galini  айде да си изтриеш малко писма от кутията..че нямаш място и немога д ати пратя  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 214
a_n_i_2, sorry! поправих се!
мамита, никой не отваря дума за after sun козметиката. като една професионалистка в правенето на здравословен тен трябва да кажа, че колкото е важно да се мажем преди солариум, толкова е важно и след. кожата има нужда от удърна доза възстановяване след силната вентилация в солариума
  Hugприсъединете се към шоколадовата раса Hug

# 242
  • Мнения: 162
Един въпрос - преди дни си правих повърхностен химичен пилинг с гликолова киселина.Дерматоложката ми каза, че 10 - 15 дни след процедурата мога да ходя на солариум ,а някъде чета, че трябва да се изчака поне месец.Някой да има опит в подобна ситуация?

# 243
  • Мнения: 214
Melani_M, тази пролет и аз си правих хим. пилинг с гликолова киселина. специалистката препоръ4а да се въздържам от солариум 2 седмици и да нанасям крем с висок слънцезащитен фактор, за да не се увреди "новата" кожа от UVA и UVB лъчите. аз добавих от себе си още 2 седмици (за по-голяма гаранция Wink). така, че след месец запо4нах да почернявам и сега се радвам на равномерен и красив тен Grinning. разбира се никога не влизам в солариума без специален крем или ампула предназна4ени за кожата на лицето (тук изобщо не важат оправдания като: бързам, нямам време, мързи ме...).
 Joy  успех в правенето на тен  Joy

# 244
  • Мнения: 162
Благодаря ти!Поуспокоих се малко!Аз правих пилинга на 15, значи от 1ви юни мога да се пека.Бързам, защото съм булка на 21 юни и искам да имам лек загар, иначе бих изчакала още.И да те питам - ти нанасяш ли крема с високия фактор преди солариума/ моя е с фактор 50+/ или само ампулите за загар?

# 245
  • Мнения: 214
Melani_M, един месец след пилинга ползвах крем за възстановяване и протекция на NeoStrata (SPF 15).
Преди солариум нанасям ампулата или крема, които специално са предназначени за нежната кожа на лицето и шията, върху чиста кожа. ако ползваш в солариума козметика със защитен фактор тя ще стопира действието на UV лъчите и няма да почерняваш.
 newsm03 за красив и здравословен тен ползвай само качествена козметика за солариум

# 246
  • Мнения: 162
    bouquetМного си мила!

# 247
  • София
  • Мнения: 7 858
Момичета, къде в Бургас има салон със солариуми Ergoline или някакви други пак силни ?

# 248
  • Мнения: 243
имам въпросче?Вчера си взех от едно солариумно студио лосион за по-голям ефект от солариума,избрах го без бронзант за да не се "боядисвам" момичето ми каза че не става за слънце,но не можа да ми обесни защо!Момичета някои от вас знае ли защо не стават? newsm78

# 249
  • София
  • Мнения: 5 752
Зависи от продукта,моя няма предпазен фактор, а привлича повече лъчите и ускорява тена!
Може би и за това така ти е казала,че не става за слънце!

# 250
  • Мнения: 422
Здравейте,момичета.Ходих вече 4 пьти на солариум,но сьм в чуденка как така на тялото си личи,а на лицето не..стой едно такова бледо доста странно и като се погледна през огледалото и ми се вижда смешо..то сигурно защото стоя права,а не легнала Close иначе много се дразня.Най-много отидох заради лицето пьк то...Пьк и нещо зех да се зачервявам почнах от 5,6,7,8 и понеделник сьм на 10 и вторник и сьбота тей.А за косата какви предпазващи взехте,че тя мойта попринцип е мазна,ама от 1-2 дена  крайщата е като слама.. Flutter

# 251
  • София
  • Мнения: 5 752
BuKu Heart,не знам каква ти е кожата но аз от първите 4 пъти по 5 мин нямах много голяма разлика в лицето,а щом се и зачервяваш ако си беличка недей толкова бързо да увеличваш минутите!Аз до сега съм ходила доста пъти но близо 1 месец ходех за по 5/7 мин  през ден,а сега вече за 10 и явно пак са ми множко защото леко почервенявам а не съм бяла!
За косата.... връзвам я понеже ми е много дълга и ползвам шапка,че без нея ще стана слама  Mr. Green И аз ходя на вертикален и съм супер доволна Peace

# 252
  • Мнения: 4 435
Момичета, къде в Бургас има салон със солариуми Ergoline или някакви други пак силни ?

Там където ти казах да ходиш,в Джимбо.

# 253
  • Мнения: 1 875
BuKu Heart, с какво си мажеш лицето?
Косата аз лично си я прибирам под кърпа.

# 254
  • Мнения: 243
Зависи от продукта,моя няма предпазен фактор, а привлича повече лъчите и ускорява тена!
Може би и за това така ти е казала,че не става за слънце!
да и моя е такъв,но аз по принцип не ползвам слънцезащитни лосиони защото не изгарям!

Общи условия

Активация на акаунт