Първа разходка на бебо. Кога?

  • 3 181
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 051
В деня, в който ни изписаха си останах в къщи, защото не исках да виждам никой. Имах нужда от почивка (от чужди хора). На следващия ден вече бяхме на вън. Не виждам нищо лошо в това. Беше лятото разбира се, но и зимата не бих се завряла в къщи. След има, няма два месеца отидохме на море.

# 61
  • Мнения: 67
Ако не бром кратките излизания на терасата и в двора, първото голямо излизане беше точно на 30-ия му ден. Смятам, че по-рано би било грешка, защото ни се падна сезонът на гриповете пък и времето никак не беше за разходки newsm78

# 62
  • Мнения: 1 554
Моят син се роди на 21.08 на 10 ден бяхме на разходка,беше много горещо.Извън града на 100км 4ак на 5 месеца Blush.Небях сигурна да ли ще му бъде удобен стола Peace

# 63
  • Мнения: 5 940
Синът ми се роди  на 31 май, ужасна жега беше миналото лято. От десетия ден стоеше почти по цял ден навън в двора. С кола още на 20-ия ден го изведохме, само така се успокояваше от коликите. Не е спал досега на друго място, освен вкъщи.

# 64
  • Мнения: 872
На една седмица - едночасова разходка из пазара.
На двадесет и някой ден - до другия край на София, повече от 15 км.
Първото преспиване извън вкъщи - на 3 месеца и нещо.

# 65
  • Мнения: 3 317
родена е на 08.05 (много топло беше) ,на 5 ден ни изписаха и от тогава започнах да я извеждам за по 10-15 мин. на терасата и така после с количката от 10 ден бяхме по цял ден на разходка в градинката .............   Crazy 

# 66
  • Мнения: 252
Първата разходка на около седмица и от тогава не сме се спрели. Първото ореспиване и пътуване с кола беше на около 20 дена.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 364
  В деня на изписването пътувахме от София за Бургас - на 17 юли в най-голямата жега  Crazy
Просто се прибирахме у дома - родих в София, а живеем в Бургас и нямаше как. Пък и се чувствах толкова щастлива, че си имаме бебче и се прибираме у дома, че не бих издържала още далеч от къщи. Дъщеря ми си спа сладко в колата, много внимавахме с климатика и спирахме няколко пъти за почивка и смяна на памп. Всичко зависи от състоянието на детето - ако е здраво, няма причина да не се изведе на разходка или да пътувате, ако ви се налага. С грижа, адекватно на времето облекло и внимание нищо не пречи да разходите бебето и в първите седмици след изписването, като първите разходки трябва 15-20 мин.

# 68
  • Мнения: 690
първата разходка с количката беше на десетия ден от раждането - щеше да бъде и по-рано, но тъй като бях секцио ни изписаха на седмия ден   Hug
първата разходка с кола над 5 км беше на осмия ден от раждането  Peace а първата разходка и преспиване извън къщи /на 130 км./ беше на около трийстия ден  Peace тъй, че смело напред  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 786
Първото ни далечно пътуване с кола беше на 4-тия ден от раждането-140км.Аз съм от Разград,раждах във Варна,трябваше да си се приберем вкъщи  Flutter
Първата ни разходка с количка беше на 6-7-мия ден ,раждах април месец ,валеше и чаках подходящ ден  за лека разходка  1stroller
На 18-тия ден ходихме на сватба в Русе / на 70км/  married бебо през цялото време спа,първата ми брадовчетка  (булката) много се зарадва че отидохме....аз бях много щастлива че присъствахме на този така важен ден за нея   Flutter... само дето не можах едно хорце да тропна ,но ме дърпаше много операцията  Rolling Eyes
Първото преспиване извън къщи не се сещам кога беше  newsm78
На море ходихме на 5-тия месец.
Ако времето позволява -смело излизай на разходки  ще се разтоварваш   bouquet

# 70
  • Мнения: 728
Въпреки че е роден края на декември и въпреки студения януари, ние излезнахме на раздока още преди да има 1 месец детето. Защо да го затварям само, и то има нужда от чист въздух. Още не сме ходили никъде с преспиване, на дълги рстояния също (незнам как ще му поддържам хигиената на чуждо място, все пак малкото дете си иска повече удобства). Сега в неделя мъжа ми иска да го водим при баба му и дядо му на лозето им. На мене хич не ми  се иска.

# 71
  • България
  • Мнения: 105
Беше на около 20 дни,когато за първи път излезнахме на разходка.На 2,5 месеца пътувахме на 350км,а на 4 месеца летяхме със самолет-понесе го много добре.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 185
На 20 дни!!!

# 73
  • Мнения: 20
На 2ден след изписването на разходка беше на 2месеца когато пътувахме за пръв път с нея: София-Сливен-Варна-Сливен-София отивахме на море.   Забравих да кажа че пше на 13ден(веднага след изписването) пътувахме със самолет Бургас - София. 

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 12:22 от moni_82_

# 74
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз родих в края на ноември, на изписването беше много студено, прибрахме се, след около 10 дни се стопли времето и стана наистина приятно за разходки - постоянно излизахме Peace
Това беше топлата зима на 2006, когато и сняг нямаше Peace

Общи условия

Активация на акаунт