Поръчка от leiselsbach.de

  • 8 468
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Благодаря за разяснението. Аз гледах английската версия и нищо не разбрах.
Дано дойде по-скоро.


съвсем скоро ще е  Peace

# 151
  • Мнения: 255
Да ви кажа честно аз май не бързам толкова. Като се сетя колко кутии е Легото, което поръчах, къде ще го дявам направо не знам.  newsm78 Детската стая вече е пълна.  Rolling Eyes

# 152
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Ураааа,току що се обадиха от митницата,че е дошла поръчката !!! Браво,супер бързи са....

# 153
# 154
  • София
  • Мнения: 1 845
Честито!  bouquet
А сега да се надяваме, че и от София съвсем скоро ще имаме добри вести.

# 155
  • Мнения: 7 605
Ураааа,току що се обадиха от митницата,че е дошла поръчката !!! Браво,супер бързи са....


YAY, това е наистина много бърzо, браво  Peace Дано сте доволни от неЩата, и да пиШете отzиви  Wink

# 156
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Sad Няма ли пак да поръчвате скоро?

# 157
  • Мнения: 4 188
Дано и софийската дойде по-скоро. Ако не получа съобщение в петък ще отида до митницата.
Чакам с нетърпение отзиви за играчките във Варна.

Не знам дали скоро ще поръчваме пак. Нека първо дойде първата поръчка. Засега поне аз не планирам нова поръчка.

# 158
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Разпределих и сортирах всичко(докато малката спи) .Впечатленията ми са страхотни.Всичко е супер опаковано,приложен списък и благодарствено писмо (можеше да е талон за следваща отстъпка,ама нейсе...  Wink ) Играчките са невероятни. Аз съм получавала много организирани поръчки и все кутиите или отваряни или намачкани(явно върнати от недоволни германки) ,но в такъв супер вид,за пръв път ми се случва  Peace


Tatjana,дай ми съвет,къде да ги похваля !!!

Пожелавам и вашата поръчка да дойде по-скоро ,за да зарадвате дечицата... Hug

# 159
  • Мнения: 7 605
Tatjana,дай ми съвет,къде да ги похваля !!!

Ами аz йм писах мейл и йм благодарих и ги похвалих и йм каzах, 4е със сигурност Ще има оЩе поръ4ки от БГ  Wink Те имали и форум, но като гледах там, никой не пиШе... Тук ги похвалих  Wink ина4е ако искаШ съвсем публи4но, направи го в www.ciao.de или www.yopi.de  Wink

# 160
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Tatjana,дай ми съвет,къде да ги похваля !!!

Ами аz йм писах мейл и йм благодарих и ги похвалих и йм каzах, 4е със сигурност Ще има оЩе поръ4ки от БГ  Wink Те имали и форум, но като гледах там, никой не пиШе... Тук ги похвалих  Wink ина4е ако искаШ съвсем публи4но, направи го в www.ciao.de или www.yopi.de  Wink

 Peace

# 161
  • Мнения: 123
Включвам се само да благодаря още веднъж на marianik  bouquet Цялата къща е в части от лего, дъщеря ми е във възторг едва я накарах да си ляга да спи. Бебешката играчка ферма също е чудесна издава звуците на животните има и мелодийки.Като цяло мога да кажа, че играчките са чудесни, а и срока на доставката ме изненада приятно.

# 162
  • Мнения: 4 188
Може ли да снимате играчките?

# 163
  • Мнения: 4 188
Имам известие за колет на митницата. Ще пробвам да го взема утре преди работа, но ако не успея утре, ще е в петък.
Пратете ми на лични в коя част на София сте и някакъв телефон, за да се уговорим как да се видим.



Това са последните ми сметки. Прегледайте ги. Ако някой види някаква неточност - нека ми пише.

Търсих е-мейл с точните килограми на поръчката, но не намерих. В този, който съм получила има само номер на играчката и цена. Е-мейла с номера на DHL е много кратък и има само номер на пратка.

Затова оставям килограмите както бяха в началото.


Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 00:38 от Stryper

# 164
  • София
  • Мнения: 1 845
Stryper
Сега гледам, гледам и установявам следната неточност-защо и ти трябва да плащаш твоята доставката, не е ли редно да ти я поемем ние в замяна на организацията на поръчката? Преди ,като си публикувала таблицата ,явно съм бляла ,бляла...
По тази таблица излиза ,че трябва да ви върнеш 0,96 лв, само моля те не го прави. Даже и нещо отговер според мен е редно да ми калкулираш.
Ами то картинката ще се изясни напълно, като вземеш нещата, видиш фактурата и отметнеш артикулите. Може да се окаж, че и пакетите са 2 например*4 лв. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт