Поръчка от leiselsbach.de

  • 8 461
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 156
Сутринта взехме пакета. Беше много по-голям от очакванията ми.
Довечера ще го разпределя и ще ви помоля който може да си вземе нещата още довечера или утре от Лозенец - да го направи.
Лошото е, че съм на работа до 19. И ще започна с разпределянето в 20.
Но нещата са много, а ги оставих при родителите си. И там няма място.
Всичко изглеждаше много хубаво. Царевичките са леки, но много обемни.
Най-отгоре в кашона бяха Моето Пони, царевички и една бебешка количка.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 845
става дума за днес вечерта, нали-няма проблеми.
за коя част на лозенец става дума?

# 167
  • Мнения: 4 156
Срещу плувния комплекс Спартак. Но ще е към 21. В 21:30-22 трябва да отида до Славейков.

# 168
  • Мнения: 1 147
Stryper, кажи утре кога може да се вземат нещата?
П.П. не пиша на ЛС, че предполагам че и другите ги интересува ..


Срещу плувния комплекс Спартак. Но ще е към 21. В 21:30-22 трябва да отида до Славейков.
Аз само не разбрах към 21 можем да минем или?

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 14:37 от десито

# 169
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052

Търсих е-мейл с точните килограми на поръчката, но не намерих.



Той ти беше необходим само,за да се убедиш (както ти казах) ,че ще получиш един огромен пакет(кашон) ...А килограмите са си по по началната схема  Peace

Много се радвам,че всичко и при вас пристигна без проблем.Хайде ,сега да се похвалите кой от какво е доволен . При нас всичко беше на Lego,Fisher Price,Chicco ,а там всичко е ясно  Peace

# 170
  • Мнения: 7 605
Аааа, Мария, не се иzмъквай така, дай по подробно  Naughty  Grinning

# 171
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Аааа, Мария, не се иzмъквай така, дай по подробно  Naughty  Grinning

Понеже малката е затрупана с играчки и аз и ги отварям не наведнъж,а периодично(но не че ще издържа дълго ) ,но сме отворили само Lego ,ама няма ли откъде да купя ръководство за подреждане  newsm78 .
Иначе имаме и това : http://www.leiselsbach.de/_py_Spielwaren-Spielwaren-nach-Themen- … 68-4-789-346-0-0/
- дано да е здраво,че ми трябва за двора, не е така наситено розово .Царевичките не съм отваряла.Ще споделям по-нататък пак...

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 16:33 от marianik

# 172
  • Мнения: 4 156
Тази вечер от 20 до 21:30 ще съм в Лозенец.
През деня винаги има човек, но може би е по-удобно да се разберем да се видим направо утре вечер след работа.
Ara75 предложи да вземе нещата на тези, които живеят в Младост. Засега няма други от там. Ако са само нейните неща мога да ги взема утре на работа.

# 173
  • София
  • Мнения: 529
Ara75 предложи да вземе нещата на тези, които живеят в Младост. Засега няма други от там. Ако са само нейните неща мога да ги взема утре на работа.
Може не само за Младост - ако има мами от дружба, студ. град, слатина, изгрев и околните - няма проблем да взема нещата и да ви ги дам в нашата част на града Hug

# 174
  • Мнения: 1 147
Понеже малката е затрупана с играчки и аз и ги отварям не наведнъж,а периодично(но не че ще издържа дълго ) ,но сме отворили само Lego ,ама няма ли откъде да купя ръководство за подреждане  newsm78 .
Мария, какво ръководство търсиш точно? Нещо такова ли?
На сайта на Лего има LEGO Digital Designer (безплатно можеш да си го изтеглиш), който също може да погледнеш Peace

# 175
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Понеже малката е затрупана с играчки и аз и ги отварям не наведнъж,а периодично(но не че ще издържа дълго ) ,но сме отворили само Lego ,ама няма ли откъде да купя ръководство за подреждане  newsm78 .
Мария, какво ръководство търсиш точно? Нещо такова ли?
На сайта на Лего има LEGO Digital Designer (безплатно можеш да си го изтеглиш), който също може да погледнеш Peace


Благодаря!

# 176
  • София
  • Мнения: 1 845
Взех си нещата-килимчето за редене на пъзел и царевичките. Тия царевици са много готини, но.... изглеждат страшно апетитно. Не знам как ще се удържат децата да не ги схрускат. Приличат точно на  зрънчо Зайо Байо, само че по-голями парченца. И изкусително цветни. Даже аз бих си вкусила.
А килимчето за редене на пъзел според мен си е една голяма излагация-всеки може да си направи такова в домашни условия. Представлява нещо голямо като парче плат, наподавяма тези довакински текстилни материи, за бързане на чинии или прах, които са по три цвята в 1 опаковка-синьо, розово и жълто за около 1,50 мисля. Има и едно голямо дълго нещо, което се надува. Значи идеята е да се навие парчето плат върху това надувното, като разточена кора върху точилка Rolling Eyes и после с ластична връзка да се върже цялото нещо. Сега не ми се търси точно колко струваше ,но беше нещо от около 25 евро. Определено съветите да си взема парче балатум или мушама ми се струват по-у дачни предвид цената. Като го изпробваме, ще кажа допълнително.

# 177
  • Мнения: 255
И ние си взехме Легото - 7 малки и големи кутии, голямо сглобяване ще пада. Благодаря на Stryper, че се нави на тази поръчка и се радвам, че от сайта бяха коректни и улесниха организацията.  Hug

# 178
  • София
  • Мнения: 393
Аз работя в НДК, но съм до към 17,30... Дали ще е удобно да мина по това време?

# 179
  • Мнения: 4 156
Мисля, че с всички освен с Ангелаки имам някаква уговорка.
Днес не успях да пусна 2-та пакета - по спиди и в пощата. Ще се постарая да го направя още в понеделник сутринта. Тъй като съм ужасно уморена и не вярвам да стана утре преди обяд. А те не работят в неделя.
Ще се обадя и на примавера - днес й звънях, но явно беше късно и никой не вдигна.
Всички играчки, освен тези на ара75 са в къщи в Княжево.

Общи условия

Активация на акаунт