Това може ли да доведе до отслабване?

  • 10 418
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 916
А вие какъв хляб хапвате?
Аз се чудя дали Бонус е най-добрият избор? Thinking

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Надявам се да съм била полезна
Hug

# 17
  • Мнения: 1 318
И аз напоследък хапвам печени филийки с малко кашкавал. Отделно не ям сладко и съм ограничила храната като цяло. За една седмица свалих 3 кг, но е видимо, така че... може и да отслабнеш от това Grinning

# 18
  • Мнения: 1 432
Едно време ядях само филии с кашкавал и отслабвах. Сега ме е страх да запо4на ,4е знам ли как ще се обърнат нещата  Crazy .Препоръчвам ти ве4ер да не ги консумираш оба4е  Wink

# 19
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също ям много въглехидрати - ориз, кртофи и тн.н., и нямам никакви проблеми. Ям разделно и успявам да подържам най-доброто тегло за себе си. А и честно казано, когато наблягам на протеините пълнея като прасе. Така че, според мен е въпрос на метаболизъм.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз също ям много въглехидрати - ориз, кртофи и тн.н., и нямам никакви проблеми. Ям разделно и успявам да подържам най-доброто тегло за себе си. А и честно казано, когато наблягам на протеините пълнея като прасе. Така че, според мен е въпрос на метаболизъм.
Със сигурност метаболизма играе много важна роля!Пък и вече си е доказано,че това,което влияе добре на едни/не пълнеят/,на други оказва мнооого лошо влияние...

# 21
  • Мнения: 831
Аз също ям много въглехидрати - ориз, кртофи и тн.н., и нямам никакви проблеми. Ям разделно и успявам да подържам най-доброто тегло за себе си. А и честно казано, когато наблягам на протеините пълнея като прасе. Така че, според мен е въпрос на метаболизъм.
Със сигурност метаболизма играе много важна роля!Пък и вече си е доказано,че това,което влияе добре на едни/не пълнеят/,на други оказва мнооого лошо влияние...
smile3521

# 22
  • Мнения: 4 678
NO COMMENT

# 23
# 24
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Обнадеждена съм-и аз не мога без въглехидрати Peace

Общи условия

Активация на акаунт