REMINGTON

  • 27 117
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
това е моята http://www.en.remington-europe.com/content.php?path=/1545_118120 … ington-europe.com
Доволна съм доста бързо става, като се има предвид мойта коса колко е трудна за оправяне. На диска, който е към нея има интересни филмчета. Особено ми хареса единия клип с фолио как да си начупиш косата, но още не съм го пробвала.
нашите са еднакви,по4ти де-моята е по-широката,а твойта е тесния модел  newsm44,съгласна съм,4е е супер

# 31
az pak dnes si kupih presa na Remington,prepora4aha mi q ot magazina,modela e S-2002,cenata i sa6to e mn dobra - 65lv.,po princip tarsih ne6to po-skapo no momi4etata ot magazina mi prepora4aha to4no tozi model,kazaha mi 4e nqma smisla ot po-skapi presi,az iskah ne6to do 100-150lv. no si nqmah na predstava kakav model da si vzema i t.n.,izprobvahme q o6te v magazina ednoto momi4e koeto q izprobva ima6e adski kadrava kosa,samo q mina vadnaj i be6e prava kato pras,kazva 4e tq imala sa6tata i bila naistina mn dovolna,o6te tazi ve4er q izprobvah varhu priqtelkata si koqto e s 4upliva kosa,izpravih q za 10minuti bez da se ma4a po polovin 4as i t.n. stana perfektna i tq sa6to mn se haresa,mejdu drugoto presata si zagrqva vednaga za okolo 30sek. i e gotova,az dori q vklu4ih sresah i kosata i vednaga q po4nah! 4estno da vi kaja mislq 4e tova e presata,koqto trqbva6e da si kupq o6te predi,az imam edna no sas smenqemi predstavki i edin pat kato se pravih s neq se otvori otgore i predstavkata padna na zemqta,be6e s kerami4ni predstavki mejdu drugoto no za salajenie se s4ipi na par4enca Simple Smile .. kakto i da e iskam da izrazq mnenieto za novata si presa,4e ako si tarsite ne6to ne mn skapo perfetno tova e tq - Remington s-2002! A momi4eto koeto be6e popitalo za ma6a,ima naistina mn hubavi ma6i na sa6tata marka samo trqbva da razgleda v nqkoi magazin ili nqkoi sait v neta,mejdu drugoto gledah i takiva uredi koito sa ednovremenno i presa i ma6a i t.n. sa6to na dobri ceni no tova e vapros na vkus,ako predpo4ita samo ma6a moje da nameri na oficialniq sait na Remington,mejdu drugoto i tezi na brown i Philips sa6to sa mn dobri,prosto da porazrovi malko iz neta...  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 14 494
Имах два сешоара-Remington i Phillips.
Е, след 2 месеца сушене с Remington си останах само с Phillips.  Tired


ама какво съвсем ли се скапа - че тъкмо се бях спряла на ремингтън с дифузер, приставка за изправяне, йонизиране и ала бала пък само за 60 лева newsm78

# 33
  • Мнения: 1 095
Имам преса и маша на тази марка. Много са добри!
Косата ми е идеално права по рождение, но използвам пресата за едри къдрици. Керамична е с незнам си колко защити.
А машата е с някакво фибро покритие.

Само ме е яд, че много трудно се правят доставки от Америка, че там моделите, които се предлагат са много напред, а цените са... #Crazy ниски.

# 34
# 35
  • Мнения: 2 414
Имам преса и маша на тази марка. Много са добри!
Косата ми е идеално права по рождение, но използвам пресата за едри къдрици. Керамична е с незнам си колко защити.
А машата е с някакво фибро покритие.

Само ме е яд, че много трудно се правят доставки от Америка, че там моделите, които се предлагат са много напред, а цените са... #Crazy ниски.
Ти поръчвала ли си оттам и как сои въпроса с доставката? Praynig

# 36
  • Мнения: 1 095

Ти поръчвала ли си оттам и как сои въпроса с доставката? Praynig
[/quote]

Не съм  Cry
От Техномаркета си ги взех.
Доставката излизаше много скъпо.
Но ако ти се занимава с доставки ти препоръчвам това:
http://www.gorgeousshop.co.uk/shop/index.php?main_page=index&cPath=12_1

# 37
  • Мнения: 2 414
Мерси много-ще проверя как са нещата с доставката.  bouquet
А в Техно маркет има ли разнообразие на продуктите на Ремингтон-аз лично си търся маша с много приставки. Crazy

# 38
  • Мнения: 1 095
аз лично си търся маша с много приставки. Crazy

Значи няма да е Ремингтън. Поне в БГ няма със сменяеми приставки
http://www.remington-products.com/

# 39
  • Мнения: 189
lanibarbi, кажи ми моля те колко вата е пресата, че не пише никъде...
Страшно се чудя дали да си взема като твоята или този Браун:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026899
Видях, че и ти си се двоумила... как реши да е Ремингтъна?  Thinking

# 40
  • Мнения: 168
Аз имам пресата от една година,но изобщо не съм доволна. С чуплива коса съм - или  пресата не е хубава или косата ми е невъзможна, докато я изправя и след десет минути е начупена . #Cussing out

# 41
някой нямали тази или да е пробвал

# 42
  • Мнения: 189
marieta79, каква ти е пресата? Аз имам от 4 години и е отдавна за смяна, просто не я ползвах (с метални плочи е). Като се изправя ме държи 1 ден и на другия съм с повече букли отколкото ми е нормално косата  Mr. Green Пробвах 1 Филипс и с него е друго нещо. Затова знам, че е от пресата проблема ми... Сега остава да си избера нова  newsm78

# 43
  • Мнения: 146
I moqta presa e Remington. Polzvam q ve4e dve godini. Dovolna sum!

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 252
Аз имам емингтън от половин година и съм много доволна. Добре беше консултантката в магазина, та ми я препоръча.

Общи условия

Активация на акаунт