Търся си кафява риза ... И въобще къде продават едноцветни ризи ?

  • 2 092
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668

В sisley и Bennetton винаги има едноцветни ризи -класически модели, но не знам дали няма да ти се видят малко скъпички.


Няма да ми се видят скъпички ... ама нещо не ги виждам , аз ли не гледам както трябва  Rolling Eyes
В Бенетон бяха едни модели , като за лелки , въобще нямаше малък размер  Rolling Eyes

Както и да е , аз в края на седмицата отивам в Гърция . Надявам се там да си накупя Laughing

# 16
  • around the world
  • Мнения: 651

В sisley и Bennetton винаги има едноцветни ризи -класически модели, но не знам дали няма да ти се видят малко скъпички.


Няма да ми се видят скъпички ... ама нещо не ги виждам , аз ли не гледам както трябва  Rolling Eyes
В Бенетон бяха едни модели , като за лелки , въобще нямаше малък размер  Rolling Eyes

Както и да е , аз в края на седмицата отивам в Гърция . Надявам се там да си накупя Laughing

Може и да са свършили.  Thinking Аз си купих- лилава и кафява ризи от магазина им на Витошка преди по-малко от месец. - Съвсем изчистени класически модел -размер S.
Както и да е......в Гърция ще си намериш.  Laughing
В Zara, Massimo Dutti  и всички останали големи магазини не може да няма.
Успех в търсенето!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Във Варна пък е пълно с едноцветни.
Масово са лилави,жълти и червени.
Вчера ми се насити окото на цветове.
Тук също имаше в Росита,поне лилава и бяла видях със сигурност,но не мога да ти кажа модела,защото са много малки за мен и въобще не ги заглеждам.
Hakiba, къде във Варна има магазин Росита? Не съм го чувала до сега, с коментарите ме заинтригувахте.
На бул."Вл.Варненчик",от страната на нечетните номера/17 или 19 се пада магазина най-вероятно/,срещу Дафне точно.
Благодаря   bouquet, ще го посетя тези дни!

Както и да е , аз в края на седмицата отивам в Гърция . Надявам се там да си накупя Laughing
Приятно пазарене в Гърция, и после да ни покажеш какво си взела  Peace

# 18
На Гурко 17 има страхотен избор на ризи от фантастични платове easy care Joy

Общи условия

Активация на акаунт