За вечните хемороиди

  • 82 015
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
sladurka, моля те, сподели като ходиш тук http://www.hemoroidi.com/  Grinning
Аз лично живо се интересувам. Тъкмо си бях взела детралекс и се оказа, че съм бременна. Сега ще ми забъркват в една аптека кремче от билки, но и аз съм с фисури и не вярвам да се оправят само с мазане.

# 61
  • Мнения: 366
Специално при кърмачките може да се използва един чай за хемороиди на проф.Николов от Фармацевтичен факултет.

# 62
  • Мнения: 82
Друго, което облекчава (не знам дали лекува) е в леген с хладка вода се разтваря едно пакетче "Сода бикарбонат", след измиване със сапун и течаща вода се сяда в него за 3-4 минути. Това е.

Със сигурност няма проблем да се прилага на бременни или кърмачки. Освен това се препоръчва и при гъбички, отново при бременни и кърмачки.

# 63
  • Мнения: 2 926
Моя близка се повлия много добре като пиеше мая за хляб.
Разделяше кубчето на 4,разтваряше във вода и пиеше преди ядене 3 пъти на ден.

# 64
  • Мнения: 123
 Ще следя темата, аз съм чела, че е от особено голямо значение позата, в която си застанал при изхождане/трябва да бъдеш клекнал, а не седнал/.Даже съм виждала в чужбина фирми, които изработват спец. поставки, на които да се качиш и да бъдеш в естеств. поза.чела съм, че японците нямали такива проблеми, защото те клякали, а не сядали при... Embarassed Embarassed Embarassed

# 65
  • Мнения: 354
А някой да е ползвал Матсан дойч ? Има ли  ефект , ако да - за колко време се постига?

# 66
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз съм се пообъркала леко  Rolling Eyes . Не съм излекувала хемороидите, а само съм ги успокоила. След 2 седмици, в които не се мазах, те пак се появиха  #2gunfire . Освен да не спирам с мазането, докато не свърши крема, пък да видим дали има ефект при по-продължително лечение.

# 67
Здравейте!Аз използвам една билка-водно пипериче и горе долу ме успокоява.За съжаление съм много непостоянна и скоро пак имах криза.И твърдо реших това да не продължава повече.Записах си час за проктолог.Кърмя.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 691
моля дайте ми координати на лекар във Варна който да види тези хемороиди

# 69
  • Мнения: 59
Получих хем.след раждането, адски боли от нищо не минава, ходих при някакъв специалист, прегледа ме с някакъв апарат, предписа ми някакви мехлеми и НИЩО !! Приятелка ми каза да го намажа с Елоком, нова същото кремче , което изписват за обриви при деца. Мазах около седмица и ми мина - това се случи преди две години, не съм имала повече проблеми .Спомням си, че когато казах на аптекарката за какво купувам Елоком, тя "падна от коня", обаче е факт, че само той ми помогна. После и мъжо, като видя ефекта, го ползва и при него помогна .Не ме критикувайте, просто споделям на мен какво ми помогна ! newsm10

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
Получих хем.след раждането, адски боли от нищо не минава, ходих при някакъв специалист, прегледа ме с някакъв апарат, предписа ми някакви мехлеми и НИЩО !! Приятелка ми каза да го намажа с Елоком, нова същото кремче , което изписват за обриви при деца. Мазах около седмица и ми мина - това се случи преди две години, не съм имала повече проблеми .Спомням си, че когато казах на аптекарката за какво купувам Елоком, тя "падна от коня", обаче е факт, че само той ми помогна. После и мъжо, като видя ефекта, го ползва и при него помогна .Не ме критикувайте, просто споделям на мен какво ми помогна ! newsm10

Имам го в къщи и аз ще пробвам, дано да помогне! Уж ми бяха минали, ама от два дни направо е ужас, място не мога да си намеря!

# 71
  • Мнения: 59
Предполага се, че не може да навреди,  кремче за бебета на пораснало дупе, това беше моята логика, когато аз пробвах, пиши ако е помогнало ? Любопитна съм и на кой изобщо му е хрумнало за пръв път да го пробва Laughing

# 72
  • София,
  • Мнения: 4 267
Само че моето е на мас, нали няма значение? newsm78

# 73
  • Мнения: 2 069
а има ли някой който да е ходил да му ги махат  newsm78

# 74
  • Мнения: 59
На мен ми казаха крем и аз купих крем, не знам , ако са еднакви по състав, ама да не се омазниш много, все пак е маз, да не скапе бельото ? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт