Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 015
  • 601
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 167
Нашият диван е от изкуствена кожа, почистихме го бързо и лесно.

# 301
  • Мнения: 0
аз имам един въпрос малко рус  Laughing кой от двата е оригиналния зеления или червения  newsm78
подариха ми зеления пробвах го веднъж за фуги е много добър, за плочки и паркет също, не съм го пробвала още за текстил  Peace

И двата са оригинални, зеления е по-нов модел .

# 302
  • Мнения: 135
Момичета имам нужда от инфо за някаква клубна карта за новия стийм моп х5 с тази карта се ползвала голяма отстъпка при закупуване на уреда а аз нямам до колкото разбрах тя се плаща отделно когато си купуваш уреда та въпроса ми е някой има ли и как се ползва тази карта сега имало голяма отстъпка заради коледа newsm78 Peaceиначе познати които вече са си закупили нямат  Thinkingблагодаря  хубав ден на всички Hug

# 303
  • Мнения: 149
Момичета имам нужда от инфо за някаква клубна карта за новия стийм моп х5 с тази карта се ползвала голяма отстъпка при закупуване на уреда а аз нямам до колкото разбрах тя се плаща отделно когато си купуваш уреда та въпроса ми е някой има ли и как се ползва тази карта сега имало голяма отстъпка заради коледа newsm78 Peaceиначе познати които вече са си закупили нямат  Thinkingблагодаря  хубав ден на всички Hug

http://www.topshop.bg/index.asp?tn=club5_new

# 304
  • Мнения: 178
http://www.zadrujno.bg/1436/novata-parochistachka-steam-mop-x5.aspx
 Тази дали е същата като в Топ Шоп? 80лв. разлика не е малко...

# 305
  • Мнения: 149
На страницата на стийм мопа, която си посочила има 12 коментара и явно става въпрос за същият продукт. Отстъпката е много добра.

# 306
  • Мнения: 178
Благодаря, изобщо не погледнах за коментари там. Не очаквах, че има.

# 307
  • Мнения: 228
Да споделя и аз опит със зеления стийм моп. Имам покривка за спалня, която след като се изпере трябва да се глади задължително. Сега просто я слагам върху спалнята, включвам мопа и за норматив е изгладена и то много по-добре от колкото с ютията. Килимите пък ги освежава страхотно!
Не съм доволна от това как чисти прозорците обаче.

# 308
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Здравейте и ЧНГ.Имам червения моп,но от вчера не пуска пара,тъкмо тръгва и спира.Някой може ли да ми каже причина и как да я оправя.И колко години гаранция има?

Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 12:44 от gul4i

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте,
Има ли някой, който си е купил паричистачката от интернет сайтовете споменати по-горе в темата?
Офертата им е много примамлива, но се чудя дали е така да го нарека "оригиналния" стийм моп.

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Момичета имам нужда от инфо за някаква клубна карта за новия стийм моп х5 с тази карта се ползвала голяма отстъпка при закупуване на уреда а аз нямам до колкото разбрах тя се плаща отделно когато си купуваш уреда та въпроса ми е някой има ли и как се ползва тази карта сега имало голяма отстъпка заради коледа newsm78 Peaceиначе познати които вече са си закупили нямат  Thinkingблагодаря  хубав ден на всички Hug
На мен сега ми я подариха, купих си матрак Дормео и заедно с него ми я изпратиха, май наистина са хубави отстъпките, само не я знам  къде я сложих.

# 311
  • Мнения: 3 695
Как се чисти с този уред - първо чистиш с прахосмукачка праха, трохите и др. боклуци по пода и тогава ли със стийм мопа? newsm78

# 312
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Как се чисти с този уред - първо чистиш с прахосмукачка праха, трохите и др. боклуци по пода и тогава ли със стийм мопа? newsm78
Да!

# 313
  • Мнения: 139
Много отдавна искам такъв моп, но имам ламинат в къщи. Сега с този нов зелен уред, дали ще си върша работа, след като има степени на парата  newsm78
Някакви мнения  Praynig

# 314
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Много отдавна искам такъв моп, но имам ламинат в къщи. Сега с този нов зелен уред, дали ще си върша работа, след като има степени на парата  newsm78
Някакви мнения  Praynig
Аз си чистя ламината с него без проблем, просто на по-слаба степен.

Общи условия

Активация на акаунт