За старите сериали с любов...

  • 53 830
  • 252
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 255
Скоро се сетих за "Господин Тао" - като дете го харесвах, "Хайди", "Малка къща в прерията" ... много има още, но съм забравила заглавията...май е от ЕГН -то.
КИР БУЛИЧОВ - ВЕЛИК!!!

# 76
  • Мнения: 4 496
Ееех, момичета, и мен ме върнахте в детските години...
Сетих се за "Рицарят на бялата дама". Помните ли го? Търсеха съкровище, а намериха луканки... Joy
"Призраци в блока " го обожавах - Аугуст и Ете Дайбелшмит..Колко съм чукала по стените със свити пръсти... Joy
 hahahaНие също играехме на "Седморката на Блейк" в един стар кран, оставен на улицата. Имаше си копчета, ръчки, капаци...
А заедно с мама гледах "Завръщане в рая", "Хотел Рай", "Птиците умират сами", "Малка къща в прерията", "Шатовалон" със страхотната песен на края, а мама всеки път се ядосваше"Не може ли този да млъкне с тези имена, че да чуя песента!" Laughing
Филма за близнаците с пръстените се сетих кой е, но името ми убягва. Rolling Eyes
А първият латино-сериал, който помня, че изгледах целия, беше "Чиста кръв" ,  героинята беше Корасон Силвестре. ooooh!
"Танцувай с мен" също го помня. "Смърфовете", "Мечето Ръкспин",
А ми се гледа страшно много "Семейство Флинтстоун"!!! Mr. Green

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 00:43 от мис арк

# 77
  • Мнения: 799
Сетих се за "Рицарят на бялата дама". Помните ли го? Търсеха съкровище, а намериха луканки... Joy
Е как... Шахматистите и борците  Joy Червения облак  hahaha Гърбушко...

От анимациите - "Приключения в космоса" с краставицата Сибип, която викаше "Би-па"  Joy

# 78
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ееех,''Гостенка от бъдещето''...със свито сърце слушах песента към филма,много тъжна мелодия...

http://www.vbox7.com/play:d6f531c3 тази ли?

Върнах се в детството, просто ми липсва замечтано емотиконче.

Наистина играехме на Седморката на Блейк, на ластик имаше пък игра за Арабела, сещам се част от песента - Ксения е мокра жаба, Вилибалд е ... ох, какви години, какви игри, а не като сегашните......

За протокола мечтая си да гледам отново Бенджи, Закс и звездния принц, за съжаление го няма по торентите. Преди около година с умиление си изгледах Летящият Честмир. Страхотни чешки сериалчета имаше - Жената зад щанда, Болница на края на града, Арабела.

# 79
  • Мнения: 1 512
С удоволствие бих гледала пак "От обич", "Синьо лято", "Таралежите се раждат без бодли" и "Васко да Гама от село Рупча". Много харесвах и "Господин Тау", в една от сериите беше напълнил цяла стая с играчки и си мечтаех и моята стая да е такава.
Имаше едно филмче за три мечета - Куба, Бартек и .... newsm78 Имаше едно джудже, което постоянно си губеше очилата и ядосано викаше "Да му се не види" - беше ми любим лаф дълго време.
И ние в махалата сме играли на "Арабела" и на "Седморката на Блейк" - телепортирахме се с едни пластмасови цветни гривни  Laughing
Тъй, доживях да кажа - ние едно време какви игри имахме, как се забавлявахме, а днешната младеж... Mr. Green мани-мани
А за "Изаура" си спомням, че беше голям хит и ми разрешаваха да оставам до късно, за да го гледам. И понеже телевизорите тогава бяха кът, идваха баби-съседки у нас на телевизия  Laughing

# 80
  • Мнения: 524
Сега се сетих и за едни други мои много любими сериалчета, макар и анимационни: " Семейство Мейзга", " Джейми и вълшебното фенерче", " Пчеличката Мая"( имаше едно сладко търтейче, Уили май се казваше), " Вреди мравката".. Много сладурски бяха. Леле, как пак ми се гледат...

# 81
  • Мнения: 4 496
Куба, Бартек и Мецанка бяха мечетата. "Инч Хай-частен детектив",  "Ферди мравката" с неговата Гвендолин...и някакви Смехоранчета и Сръдльовци помня смътно..., дааа.... Tired

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 01:31 от мис арк

# 82
  • Мнения: 5 713
От анимациите се сетих за Зайчето с карираните уши. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 897
Куба, Бартек и Мецанка бяха мечетата. "Инч Хай-частен детектив",  "Ферди мравката" с неговата Гвендолин...и някакви Смехоранчета и Сръдльовци помня смътно..., дааа.... Tired

Ех, бих ги гледала с голям кеф - любими ми бяха Simple Smile
Специално за мечетата,бях извадила душата на баща ми да ми търси такива Crazy Сега всичко има,но интерес няма ooooh!

# 84
  • Мнения: 143
Освен изброените дотук,се сещам и за " Якоб стъкларя", за Туин Пийкс не искам да си спомням ,най-много ме беше страх от Боб.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 868
Гледа ми се "Синьо лято" и "Закуска на тревата".

Ей тая "Закуска на тревата"  - още си припявам фрагменти от песничката. Опитах се да го издиря в нета, но тц! Няма.

Иначе напоследък засичам по телевизията много от любимите ми детски сериали: "Синьо лято", "Арабела", "Емил от Льонеберя", както и български детски филми.

Помните ли "Планетата на маймуните", ама онзи, истинския сериал с Урко?
А помните ли сериала за Ланс Линк, Тайния Агент и Мата Космата? Не мога да си спомня името...

Много се страхувах от змията в началото на филма "Аз Клавдий"... newsm43

# 86
  • София
  • Мнения: 819
Честмирчооооооооооооо, на училищенце ли отиваааааааааааш Joy Joy Joy
Помните ли "Летящият Честмир", много беше забавно Crazy И в неделя сутрин ли беше за Смърфовете и Гаргамел newsm78

# 87
  • Мнения: 2 897
И в неделя сутрин ли беше за Смърфовете и Гаргамел newsm78

Събота - в програмата на ''Добро утро'' със Сашо Авджиев Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 819
И в неделя сутрин ли беше за Смърфовете и Гаргамел newsm78

Събота - в програмата на ''Добро утро'' със Сашо Авджиев Peace

А баш, те там много сладурски детски даваха, май имаше и някакво за шнорхелчетата newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 4 868
И в неделя сутрин ли беше за Смърфовете и Гаргамел newsm78

В събота беше - в предаването на Сашо.... забравих му фамилията  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт