Някой виждал ли е такъв аксесоар за коса?

  • 4 033
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
Май през март има промоция да ти извадят от цената възрастта като процент.

хаха наистина?

Значи ще пратя баба да ми вземе нещо  Laughing

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Харесва ми,обаче ще можем ли сами?  newsm78

# 17
  • Мнения: 630
 И на мен ми допада

# 18
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Интересно е, хареса ми Peace

# 19
  • Мнения: 194
И на мен ми харесва,много е оригинално. Wink

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 16:24 от Принцесата

# 20
  • Мнения: 4 451
За първи път виждам, но много ми допадна.

# 21
  • Мнения: 1 027
о...това е мн интересна идея за по-официални прически. Аз честно казано не съм виждала такова:) В Евита Перони няма подобни нещица newsm78 има всякакви други джунджурии иначе- мн са яки:)

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 612
Много ми хареса това, вие казвате за официални, но аз мисля, че някой по-изчистен модел може да се ползва всекидневно. Както съм вечно с вързана коса това би било добро разнообразие.
Интересно ми е само дали ще държи здраво гъста коса, тази на модела не е особено гъста...

# 23
  • Мнения: 3 200
Интересно ми е само дали ще държи здраво гъста коса, тази на модела не е особено гъста...

И аз това се чудя, освен това тази на моделите е много права, а гъста и чуплива коса едва ли ще е толкова лесно  newsm78

# 24
  • Мнения: 196
интересно изглежда но и скубещо

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Страхотно е! И на мен много ми допада.
За съжаление не съм виждала такъв аксесоар по магазините.

# 26
  • Мнения: 550
извинявайте, че ползвам темата, ама вчера гледах някакъв аксесоар за коса - ластик (не кръгъл, а като парче от обикновен ластик) с по една кука в двата края. като попитах продавчката какво е това и тя ми каза "ластик за коса". обаче нещо не ми се вярва, по-скоро е нещо от този тип като това което сте показали.... някой има ли идея?

# 27
  • София
  • Мнения: 39 764
Изглежда интересно. Въпроса е дали сам човек може да си оформи косата с това.

# 28
  • Мнения: 5 103
evita peroni  предлагат такова чудо, имат магаин в  мола и на Витошка.

# 29
Това чудо изглежда добре.Мисля че с малко тренировки всеки ще може сам да се оправя с него.  Simple Smile
Аз имам много от тия фиби дето са от двата края.Освен да ги вържа с някакви ластички и да се пробвам.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт