Козметика от мъртво море?

  • 3 780
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Брилянт, естествено че не е единствената, но темата е за нея... Crazy пък и както казах е втората по големина в Израел...

# 16
  • Мнения: 1 165
Поръчах си маската за лице на Ahava за комбинирана кожа Flutter. После ще ви пиша отзиви.

# 17
  • София
  • Мнения: 708
Искам да си взема някакъв околоочен крем, но не знам какъв. Като гледам тази козметика доста я хвалите, някой ползвал ли е това: http://www.minus417.com/len/aecommerce/c2155/10209.php
И горе-долу на каква цена е и за каква възраст? (аз съм на 22)

# 18
  • Мнения: 528
Къде се продава тази козметика? При толкова добри отзиви, трябва да се пробва  Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Искам да си взема някакъв околоочен крем, но не знам какъв. Като гледам тази козметика доста я хвалите, някой ползвал ли е това: http://www.minus417.com/len/aecommerce/c2155/10209.php
И горе-долу на каква цена е и за каква възраст? (аз съм на 22)

Аз точно на него имах тестер...на 23 години съм и съм много доволна от кремчето...попива бързо, хидратира добре...не е тежък... Crazy

# 20
  • Мнения: 4 447
Брилянт, естествено че не е единствената, но темата е за нея... Crazy пък и както казах е втората по големина в Израел...

Темата не е ли за козметика от мъртво море като цяло?  Thinking

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами в първия пост е посочен само един сайт на само една марка козметика...както и да е...всъщност...
би била още по-полезна, ако се коментира всичко свързано с козметика от Мъртво море или да се направи отделна такава...  Peace
а някой ползвал ли е нещо за коса...маска/шампоан/балсам  Crazy

# 22
  • Мнения: 4 447
Ами аз разбрах, че не е само за -417, все пак колкото повече инфо - толкова по-дорбе  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 708
Искам да си взема някакъв околоочен крем, но не знам какъв. Като гледам тази козметика доста я хвалите, някой ползвал ли е това: http://www.minus417.com/len/aecommerce/c2155/10209.php
И горе-долу на каква цена е и за каква възраст? (аз съм на 22)

Аз точно на него имах тестер...на 23 години съм и съм много доволна от кремчето...попива бързо, хидратира добре...не е тежък... Crazy

Нави ме  Flutter
Тия дни ще мина през мола да проуча въпроса!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Питай за тестер...да пробваш все пак  Crazy

# 25
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Преди 2 седмици ми я демонстрираха в един МОЛ в Барселона - солите и лосиона. Останах очарована, но 50 евро за двата продукта ми се видя скъпичко и реших, че в бг ще е по-изгодно. Да ама не - тук 2та продукта излизат 104 лв  Shocked Иначе точно срещу щанда им в мола е магазина на Касиопея, има ги същите продукти от Мъртво море, а цената на солите с масла е 14 лв. Взех си едни с аромат на лимон и чаено цвете и ефекта е същия - копринено гладка кожа след баня  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 7 800
Тествах ( ако може да се нарече така ) и аз козметиката на 417.

Консултирах се за тези продукти в Мола на Стамболийски, попитах и за тестерчета, отговориха ми, че имат.
Едната консултантка веднага взе маската за лице, от която се интересувах, много учтиво ми намаза едната ръка и ми каза да стоя така с нея 15 мин. без да я махам и ме упъти да се поразходя из Мола за това време, с намазаната ръка.  #Crazy  ooooh!
Думи нямам.  Shocked
Естествено след това " тестване " на продукта, не го купих, отидох и си измих ръката веднага.  Crossing Arms

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Joy Joy Joy и обясни ли ти защо трябва да стоиш така 15 мин  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
Joy Joy Joy и обясни ли ти защо трябва да стоиш така 15 мин  Joy

Е как защо, за да видя ефекта от маската.  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
тцтцтцтц...ще ме уморят тези консултантки  Joy Joy
коя беше маската поне  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт