Спешна помощ

  • 1 974
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Боже за пръв път чувам,че може да се спира цикъл newsm78Незнам но за мен не е нормално Thinking
и аз Rolling Eyes
аха,ползвай тампони

# 16
  • София
  • Мнения: 204
Аз съм го правила с витамин С,пиех три пъти на ден по 5 таблетки и не съм имала проблеми след това,освен че тече повече дни.
Но най-доброто решение е тампони и превръзки с повече капки  Wink

# 17
  • Мнения: 2 759
                   Преди години си спирах цикъла редовно, като не ми изнасяше. С инжекция или с едно нещо за пиене. Обаче не бих го препоръчала на друг  Peace . Осезаеми проблеми не съм имала, ама грам. Но пък никой не знае какво всъщност съм си причинила, нали?

# 18
  • София
  • Мнения: 16 042
Преди години познат доктор ми беше препоръчал витамин К и 3 * 5 витамин Ц /Той е против кръвоизливи/, не съм ползвала. Изплаших се, че може да се получи тромб.

# 19
  • Мнения: 1 027
Пила съм няколко неща, но не ги препоръчвам, защото си объркваш сама организма и не знаеш какво може да се обърка. Не знам дали е съвпадение, но седмица след като пих едното имах спукана киста и увреден яйчник  newsm78 Пий витамин С, но без да прекаляваш, ползвай тампони и не е болка за умиране все пак  Peace

# 20
  • Мнения: 4 784
За пиене на хапчета преди да ти дойде съм чувала, но да си спреш месечния цикъл - не съм. Пила съм от първите. Не им помня името, но последващата болка, когато ти идва е по-болезнена и от контракции. Не препоръчвам.

# 21
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Има един препарат със мораво рогче,който ще ти помогне ще намели цикъла ти.Не мога да се сетя името,но съм сигурна че са капки и са към 5-10 лева.

# 22
  • Мнения: 620
Не е спешно,но един ден ще имаш точно противоположния проблем Thinking Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 708
Витамин C по принцип е водоразтворим, т.е. предозиране трудно може да се получи, особео при кратък прием. естествено, не говоря за всекидневно поемане на блистери!  Mr. Green (в такъв случай може да се получат камъни в бъбреците).
когато човек е болен дневаната доза може да достигне до 1 грам, обаче за цикъла... нямам идея колко и как се пие  newsm78
и аз като другите бих те посъветвала да не експериментираш.

# 24
  • Мнения: 7 474
 Thinking Че какво ти пречи цикъла на работата? Какво работиш?  Thinking
Аз не бих си правила експерименти без да говоря с лекар. Stop
Вит. С на мен не ми влияе  Wink

# 25
  • Мнения: 2 897
Thinking Че какво ти пречи цикъла на работата? Какво работиш?  Thinking
Аз не бих си правила експерименти без да говоря с лекар. Stop
Stop Naughty
Подкрепям Peace

# 26
  • Мнения: 2 829
и на мен витЦ не ми влияе Wink
късно е да пиеш каквито и да е неща
има тампони,превръзки --какъв е толкова проблема

# 27
  • Мнения: 1 400
Ами....те са ти казали момичетата, ама и аз да добавя - вземи си повече презервативи Blush

# 28
  • Мнения: 1 312
Ами....те са ти казали момичетата, ама и аз да добавя - вземи си повече презервативи Blush
Joy Joy

# 29
  • Мнения: 4 447
След като вече ти е дишло няма как да го спреш. Има хапчета, които го спират, но се пият преди да ти дойде, по последни спомени. Ти по каква работа ще пътуваш  Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт