Дали отново да се събера с бащата на детето ми?

  • 5 797
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Едва ли ще бъдете такова"истинско " семейство ,защото не вярвам той да се промени.
Но ти се ришила вече, така че ти желая късмет!

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Значи всички отричате възможността човек да се поучи от грешките си... Може и така да е.

# 17
  • Мнения: 6 618
Значи всички отричате възможността човек да се поучи от грешките си... Може и така да е.
Все пак е била бременна като се е случило ...................

# 18
  • София
  • Мнения: 5 074
Не те съветвам да опиташ да заживееш отново с него. Той никога няма да се промени. Ще бъде жалко за твоя живот, който можеш да съградиш отново. Ще бъде жалко и за детето, ако живее в една нездрава обстановка.
Живота е пред теб, изживей го както трябва.

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Да, отвратително е.
Иска ми се всички мъже, които са започнали да "играят" на семейство, преди това да знаят правилата.
Но както казах, смятам, че двата пола по принцип са различни в логиката на поведението и радсъжденията си,
и затова смятам, че има надежда.

За съжаление, познавам (бегло, слава Богу) няколко екземпляра, изневерявали на жените си, докато са били бременни. Те незнаят и досега... Явно го има, и то не толкова рядко  Sick

# 20
  • Мнения: 46 518
Значи всички отричате възможността човек да се поучи от грешките си... Може и така да е.

Според това, което казва тя, не е било веднъж, по-скоро за навик става дума, не за грешка, пък и това, че другата е "истинската", не е за пренебрегване ...

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Ох, незнам.
Спирам да пиша, че почвам да се вкарвам и аз във филми. Още не е много препоръчително за психическото ми здраве  Crazy

# 22
Май не съм се изразила правилно.Един път само се случи,тоест един път е била изневярата.Каза,че е било от инат. Затова наговорил и,че тя била истинската и дрън дрън...
Най голямата тъпотия е,че той не спал с нея,тоест само са флиртували с"истинската"
Някаква друга за 1 вечер е  била,Ох спирам много ми е объркана ситуацията и историята,трудна е за написване така просто.Да постъпи като боклук,като най големият,преди това беше най добрият мъж,най  мечтаният.Може би затова искам да пробвам пак,защото мечтая за хубавото ни минало преди всичката тази помия...
Затварям очи и пробвам,пък каквото стане...
Б;агодаря ви за съветите,имам нужда от отваряне на очите също,макар,че аз май съм решила да се боря още един път за това да върнем пак любовта помежду ни,дано и той се бори истински,както твърди. Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 5 074
Защо търсеше съвети и мнения, като си имала решение  newsm78

# 24
  • Мнения: 3 641
Значи всички отричате възможността човек да се поучи от грешките си... Може и така да е.
Все пак е била бременна като се е случило ...................
Ей, това  е най-гадното. Точно когато е имала нужда от подкрепа и любов, или пък с малкото бебенце. По-всяко друго време мога да приема, но не и в този период Naughty

# 25
  • Мнения: 3 376
Защо търсеше съвети и мнения, като си имала решение  newsm78

Защото може би подсъзнателно е търсила подкрепа.

Няма нищо лошо,все пак пък не е имал дългогодишна връзка,било е за една нощ...
Като си решила дай му шанс,може и да се е осъзнал вече.Хубаво е и детенце да има баща,дано всичко бъде наред!
Желая ти късмет и много щастие занапред.

# 26
  • Мнения: 4 451
И аз ти желая късмет!

# 27
  • Мнения: 489
Предполагам, че ще наскачат срещу мен, но аз бих те посъветвала да опиташ.
Бъди резервирана, не си давай сърцето на длан, но давайки му този шанс, се опитай някак да се абстрахираш от това, което се е случило. Знам, че постъпката му е долна, но ако непрекъснато го наказваш и му напомняш, ще е безсмислено, защото скоро ще се получи ново зацикляне. Т.е., трябва да се търси златната среда - хем да не изглежда, че просто си превила врат, хем наистина да опитате да започнете наново - все едно не сте имали връзка преди това. Мъжете според мен са коренно различни от жените, и дори при такова грозно изпълнение, смятам че има шанс да иска наистина да се промени. Стискам ти палци, най-важно е вие с малчо да сте добре,
ако бащата наистина е осъзнал какво е направил, ще е хубаво.

ПП От собствения си опит мога да кажа това - една година след като ми се случи, успях да възвърна доверието си до степен, която по принцип е здравословна - не пълно, ззащото такова дори и на себе си понякога неможем да имаме. Не треперя при всяко негово закъснение, не мисля непрекъснато къде е, когато не е до мен.
Признавам, че и той има заслуга за това - знае, какво ми е причинил, и се старае да излекува сърцето ми.

И аз мисля така, също от личен опит. Не съм била бременна тогава, но обясненията от негова страна бяха почти същите, ситуацията - подобна. Беше ми много трудно да простя, няма да забравя, но не съжалявам нито за миг, че дадох шанс! И да, вярвам, че хората се променят и се учат от грешките си! Късмет и от мен!

П.П. Това за самоубийството  наистина не е добре, мнението ми по темата не го включва.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 22:59 от Mисис T.

# 28
Няма лошо, явно още ти е тръпка, предполагам след детенце няма друг начин, но това, което изглежда страшно в случая е, че ти е говорил за самоубийство. Мъжете не се самоубиват, те се борят и ако трябва убиват за каузите си. Този може да се наложи ти да го отглеждаш и да внимаваш много да не го подлагаш на напрежението от това да разпише бележника на детето, защото може за освобождаване от стреса да вземе да си намери любовница или да пропие парите за вноската по заема или нещо от серията.

# 29
  • Мнения: 2 336
Като жена, на която е забит нож в гърба по време на бременността мисля, че човек способен да причини това на бременната си жена, която носи неговото дете е измет. Крайно е, знам.
Аз не бих дала втори шанс. Никакъв шанс, дори. Но това съм аз.
Има много други неща, които трябва да вземеш предвид. Как живеехте преди това, карахте ли се, как се държи, когато е с детето, финансовата страна на нещата.
Недоверието ти от сега нататък ще е голяма пропаст, но ако той успее да издържи и се бори ... Не знам.
Ти решаваш, животът си е твой. Но ако влезеш с резерви и не даваш максимума нещата е много вероятно да не тръгнат. Ако пък се раздаваш и отново получиш същото болката и разочарованието ще са огромни.
Каквото и да стане ти желая да запазиш достойнството си, да си спокойна, ведра и усмихната.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт