Хотел Мирамар-Обзор

  • 44 937
  • 357
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 146
Днес и аз резервирах за началото на юли. Дано да бъде така както казвате всички

# 76
  • Мнения: 236
Мерси за отговорите!Зная,че хотела е извън града,но освен по тази пешеходна алея (която явно още не е построена) все пак има ли начин да се стигне до града евентуално с количка,много ли е отдалечен?То е ясно,че смисъла на ОИ е да си стоиш в хотела,но все пак за толкова дни все ще ти се прииска да се разнообразиш.

# 77
  • Мнения: 236
А какво ще кажете за този http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=436.Днес мъжо каза,че едни познати миналата година са били там и са изключително доволни.

# 78
  • Мнения: 3 211
А какво ще кажете за този http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=436.Днес мъжо каза,че едни познати миналата година са били там и са изключително доволни.
само знам, че и те вече не са РИУ, но не мисля, че това има значение за качеството на обслужване.
миналата година се чудех между двата хотела и избрах Мирамар. В Хелиос Бей цените бяха по-високи, сякаш има и по-малко басейни, май само на външен вид изглежда по-добре.
Мерси за отговорите!Зная,че хотела е извън града,но освен по тази пешеходна алея (която явно още не е построена) все пак има ли начин да се стигне до града евентуално с количка,много ли е отдалечен?То е ясно,че смисъла на ОИ е да си стоиш в хотела,но все пак за толкова дни все ще ти се прииска да се разнообразиш.
много е отдалечено и се върви по пътя, което е изключително опасно.
мисля, че лятото има безплатно влакче до Обзор
За Мирамар пропуснах да кажа, че всеки момент ще завършат тенис корта, там има и волейболно/баскетболно игрище

# 79
  • Мнения: 1 167
Само не разбрах дали се плаща чадъра на плажа или и той ти е вкл. в цената?

# 80
  • Мнения: 391
Плаща се - 15лв е чадър с два шезлонга, ако си вземеш за целия престой е малко по-евтино. Имало и голяма свободна зона за тези, на които им се носи чадър  Wink

# 81
  • Мнения: 765
very nice, страхотни са снимките. Много ти благодаря. Прекрасно ми се стурва местенцето. сега ще направя запитване за свободни места.
Но, би ли ми дала съвет, от коя стана е най-добре да е стаята, за да не е много шумно.

# 82
  • Мнения: 418
И ние сме тук  Hug. Само дано времето се оправи, че сме от 16 юни. Very nice, благодаря за ценната информация и снимките!

# 83
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте,ние вече 3г.ходим на почивка на Обзор,досега винаги сме били
на квартира.Тази година пак сме там,пак на квартира.
Включвам се за хотела,защото и на мен много ми харесва.
Миналата година ходихме да го разгледаме-останах приятно изненадана.
Няма нищо общо с представите ми!Наистина е чудесен целия комплекс!В началото на
май пращах запитване за цените-скъпо ми се видя и се отказахме.
Но сега,като чета тази тема,съжалявам! Confused

# 84
  • Мнения: 3 211
very nice, страхотни са снимките. Много ти благодаря. Прекрасно ми се стурва местенцето. сега ще направя запитване за свободни места.
Но, би ли ми дала съвет, от коя стана е най-добре да е стаята, за да не е много шумно.
не знам за шумно, ние бяхме към морето и в стаята почит не сме стояли, бяхме само 1 нощувка, може би към парка ще е по-тихо.
също така, ако си на 1-2 етаж, може би ще е по-шумно от анимацията към басейна.
най-добре да питате на рецепция
хе-хе, ще пиша на управителя на хотела да ми дава процент, след такава реклама Mr. Green

# 85
  • Мнения: 765
Момичета, преди 30 май бях изпратила запитване, пратиха ми доста по-високи цени от тези, които ми изпратиха сега.
Обаче ме притеснява това,че трябва да заплатя цялата сума, но ако нещо се случи и в послединя момент не можем да заминем, връщат ли часто то парите?

# 86
Здравейте!Ще почивам с дъщеря си на МИРАМАР от 02,07-09,07,08.Дочух от познати,че плажат на хотела бил супер мръсен.Някой знае ли нещо?

# 87
  • Мнения: 3 211
Здравейте!Ще почивам с дъщеря си на МИРАМАР от 02,07-09,07,08.Дочух от познати,че плажат на хотела бил супер мръсен.Някой знае ли нещо?
края на май беше перфектен, почистен ситен пясък, широка плажна ивица, чисто море
ето го:

# 88
  • Мнения: 765
very nice, ти си виновна да потвърдя резервацията за Мирамар. невероятни снимки си пуснала.
Значи там сме, но в края на сезона от 25 август до 01 септември.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 065
very nice, може ли линк към снимките - така и не видях къде ги има.
Ние сме там от 19.07. до 27.07.

Общи условия

Активация на акаунт