LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 54 - Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 66 932
  • 1 645
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Момичета, бясна съм!!!
Според вас като правя колективни поръчки трябва ли да поемам отговорност за грешките на Редута?
Значи в момента за над 350 лв чакам да ми дадат номера на ваучери, мога ли на всяка майка от собствения си джоб да ги дам тези пари???
Айде кажете си и вие мнението, защото една потребителка едва ли не ме обяви за непочтена, че не й връщам парите  Shocked
Работя, за да изплащам голям ипотечен кредит, не съм с големи финансови възможности и не мога ей така да извадя непедвидено пари от семейния бюджет  Embarassed

# 61
  • Мнения: 326
да не си плащала с ваучър и карта смесено
не,сама с кредитната ми  newsm78ща така newsm78ще видим дали ще дойде
Не се притеснявай аз имам 4 такива поръчки и 2 вече са тук Peace.Взели са си парите от картата нищо не съм плащала при доставка

# 62
  • на пистата
  • Мнения: 5 862
Момичета, бясна съм!!!
Според вас като правя колективни поръчки трябва ли да поемам отговорност за грешките на Редута?
Значи в момента за над 350 лв чакам да ми дадат номера на ваучери, мога ли на всяка майка от собствения си джоб да ги дам тези пари???
Айде кажете си и вие мнението, защото една потребителка едва ли не ме обяви за непочтена, че не й връщам парите  Shocked
Работя, за да изплащам голям ипотечен кредит, не съм с големи финансови възможности и не мога ей така да извадя непедвидено пари от семейния бюджет  Embarassed

ooooh!ужас,как може да има такива хора,не можеш да ги дадеш разбира се като бърза да си поръчва сама.

# 63
  • Мнения: 767
Момичета, бясна съм!!!
Според вас като правя колективни поръчки трябва ли да поемам отговорност за грешките на Редута?
Значи в момента за над 350 лв чакам да ми дадат номера на ваучери, мога ли на всяка майка от собствения си джоб да ги дам тези пари???
Айде кажете си и вие мнението, защото една потребителка едва ли не ме обяви за непочтена, че не й връщам парите  Shocked
Работя, за да изплащам голям ипотечен кредит, не съм с големи финансови възможности и не мога ей така да извадя непедвидено пари от семейния бюджет  Embarassed

Всеки знае, че се случват тези неща и след като си дава парите за поръчка, си поема и отговорността. Не може да искат все да са на плюс - има и минуси в живота. Нали не си подписвала декларация, че в такива и такива случаи поемаш вината?
Другата възможност -искаш чек, осребрявате го и си поделяте и  разходите. Смятам, че така е справедливо.

# 64
  • Попово
  • Мнения: 687
ами като дойдат ваучерите им пусни нови поръчки, поне 450 така направи Peace освен това на който не му понася да си пуска сам и да си бере грижата Naughty

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Благодаря ви, момичета, сумата на тази дама не е много голяма, обаче в момента съм в такова положение, че и толкова са ми проблем  Embarassed
Писала съм писмо на Редута от поне 2 седмици, но още не са ми пратили номер за тоя ваучер... И поне 3 писма съм пратила по тоя въпрос

ами като дойдат ваучерите им пусни нови поръчки, поне 450 така направи Peace освен това на който не му понася да си пуска сам и да си бере грижата Naughty

въпросната потребителка не иска други неща, иска си парите обратно

# 66
  • Мнения: 183
Момичета, бясна съм!!!
Според вас като правя колективни поръчки трябва ли да поемам отговорност за грешките на Редута?
Значи в момента за над 350 лв чакам да ми дадат номера на ваучери, мога ли на всяка майка от собствения си джоб да ги дам тези пари???
Айде кажете си и вие мнението, защото една потребителка едва ли не ме обяви за непочтена, че не й връщам парите  Shocked
Работя, за да изплащам голям ипотечен кредит, не съм с големи финансови възможности и не мога ей така да извадя непедвидено пари от семейния бюджет  Embarassed

как може да има такива хора,и аз съм поръчвала чрез друг и си нося сама последиците за това,никога нямаше да тръгна да си искам парите,нали има чек за сумата която е дала да си хареса нещо,ти нямаш никаква вина в случая,вината си е нейна,че е дала друг да и свърши работата...ако не иска да поръчва-тя губи,ти нямаш вина...казвам го като човек от другата страна
Аз да се похваля т.к. ми беше неудобно да карам друг да ми върши нещата се регистрирах и вече има две поръчки,които са обработени и ги чакам Simple Smile

# 67
  • Попово
  • Мнения: 687
освен при следваща поръчка на друга мама да ползваш ваучера а паричките да върнеш на тази "дама"

# 68
  • Мнения: 3 576
змейковица,
не им се нервирай! Като не им изнася да си поръчват сами! Що за наглост!  Close
За това не бих поела ангажимент да поръчвам на други хора, освен на някой много близък....

# 69
  • Мнения: 767
освен при следваща поръчка на друга мама да ползваш ваучера а паричките да върнеш на тази "дама"
Нека си иска парите от Ларедутците. Змейковица не е магазин, в който можеш да направиш възражение.
Такива тясно скроени хора ме вадят от равновесие smile3513

# 70
  • София
  • Мнения: 463
Момичета, бясна съм!!!
Според вас като правя колективни поръчки трябва ли да поемам отговорност за грешките на Редута?
Значи в момента за над 350 лв чакам да ми дадат номера на ваучери, мога ли на всяка майка от собствения си джоб да ги дам тези пари???
Айде кажете си и вие мнението, защото една потребителка едва ли не ме обяви за непочтена, че не й връщам парите  Shocked
Работя, за да изплащам голям ипотечен кредит, не съм с големи финансови възможности и не мога ей така да извадя непедвидено пари от семейния бюджет  Embarassed

#Crazy по тая крива логика ако е дефектна стоката пак ли ти ще си виновна #Crazy

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Ок, благодаря ви, момичета, нека не спамим повече темата, че ми е съвестно, че обсъждаме жената така...
Ще намеря разрешение на въпроса, просто исках да чуя и други мнения  Hug
Още веднъж благодаря за подкрепата   bouquet

# 72
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Роси
Ние сме 68 см, тук му купувам 74, затова и от Редута поръчах 74. Три тениски са, да ти кажа наложих му ги, добре са, леко свободни, просто са му малко по-.дълги. Но смятам, че за след 2 месеца за лятото ще са перфектни.

# 73
  • Мнения: 906
Моята първа поръчка пристигна чрез една приятелка,поръчала съм и др.неща съвместно с нея,които чакам.Поизчетох няколко теми и съм запозната с рисковете на поръчката,така че не бих и помисляла да и искам пари кеш.И понеже ми е неудобно да и досаждам за всяко нещо,днес ще ходя да си вадя карта. Wink

# 74
  • Мнения: 4 176

А да те питам за дължина 32 пише, че са за по-ниски от 165, а аз съм 170 - дали ще са ми къси  newsm78

Те делят хората на Х<165<Х по принцип в този сайт.
Би трябвало да ти станат на дължина, 81 см е това.

Благодаря   bouquet И аз си мисля така, ще се поръчва  Grinning
Даже, ще са ти дълги.
Аз съм 170 и 30 са ми идеалната дължина.

Общи условия

Активация на акаунт