Коликите бавно отшумяват, януарчетата все по-весели ще стават!

  • 13 308
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 274
Коконка люлката на Фишър Прайс от този сайт ли си я купи? newsm78 Като разгледах сайта попаднах на това. http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=38320 Rolling Eyes  Искам го.  Rolling Eyes Ако не мога по друг начин съм готова веднага да ти изпратя парички. Никога до сега не ми се е налагало да получавам нещо от чужбина. Дали е сложна процедурата? Thinking :
И аз се интересувам от тази люлчица !
Аз пък от сайта , като цяло . Дали е канадски , или американски ?  Thinking Някой знае ли ?  newsm78

# 271
  • Мнения: 135
Добър вечер и от мен.
И ние през нощта доста пъшкаме и охкаме.Илия и той си трие с ръчичките очите,въобще цялото лице.Още не си използва ръцете по предназначение,може би защото е още малък.Започна доста повече да гуга и да се усмихва съзнателно.
Аз да се оплача.Днес от фирмата се обадиха,че са ми сгрешени и 2-та болнични-този от болницата и другия с дните на преносването.Направо ми иде да се гръмна.Поне еднократната помощ са ми я изплатили.
Лека вечер

# 272
  • София
  • Мнения: 1 546
Ами остава да чакаме коконка да се включи и да ни пообясни малко за това. Оф, сега пак се носят на ръце с баща си. До кога тези колики ще ни мъчат. аз започвам все повече да си мисля, че вечер може и кърма да не му достига. Все ръчичката му е в устата и цоцка като прасенце.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Ваня, благодаря за инфото за водичката  Hug

И Михаела пъшка, скъмти, дори скърца  hahaha най-често през нощта.
Слагам в ръчичката и дрънкалка и тя я стиска и размахва наляво-надясно, дрънчи, но не и прави впечетление, че тя прави нещо  Simple Smile
Но най-редовно дърпа кожения ми гердан, когато реша да я слагам в леглото  Simple Smile
Гука - ауу, агу, и гу   Laughing
Повече наглася устнички, отколкото да гука, ама пак личи, че и е кеф.

От вчера правя опити да я изпишквам в легена. Имам три успешни опити  bowuu А днес дори я изаках там  bowuu Ще видим по-нататък дали ще имаме напредък в това отношение.
Определено веднага щом може да сяда ще я слагам на гърне, пък да видим  Simple Smile

Момичета, като мерите температура в дупето мажете ли с нещо термометъра?  Blush
И колко го пъхате  Embarassed Embarassed Embarassed
Днес реших да измеря, че и на мен ми се видя топличка. С дигиталния под мишничка ми показа 37.2  newsm78 Но незнам дали мери вярно и въобще под мишничка може ли на бебе. А не посмях да я измеря в дупето  Rolling Eyes

# 274
  • Мнения: 980
И сега Мара Подробната да влезе пак с коментар в разговора.  Mr. Green

И Яни си търка носа, устата, очите.. Като я храня аз с шишето в устата имаме 1 биберон и две ръце. И недай си боже, нещо да шавне наоколо- веднага да погледне какво става. Редовно си слага лявата ръка до половина в устата и се чува такова мляскане, че с татито прихваме да се смеем. През нощта сумти и си лалайка нещо, като стане обаче време за ядене пъшка и скимти докато не стана, а ако закъснея ми и подвиква  Whistling

Ести, и на мен ми върнаха втория болничен и сега се надявам да дойдат скоро и двата накуп. Тез дни установих, че не съм си купувала обувки от 6.07.2007  Tired то ако слушам мъж ми в следващото десетилетие няма да имам нужда от нови обувки, но признайте, че е страхотно усещането  Peace Докато бях бременна не купувах, защото ТОВА НЕ БЯХА моите крака и глезени, сега пък с дребното  нямам време да обиколя магазините и да профукам някой и друг лев.... КАто бях мома лекувах нерви и депресия с шопинг Flutter
Сега купувам Панадол  ooooh!

А Яни днес докато гукаше на баща си и той не й обръщаше му подвикна: "Ааа бе, ей!"  Joy

# 275
  • Мнения: 980
и понеже днес се чувствам отговорна за клюкарския характер на темата се напънах да измисля няколко заглавия за нова тема  Blush

Кокорят очички, махат с ръчички, януарчетата малки се усмихват на всички.
Януарчета ни гукат от сега, щастливо поздравяват те света.
Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят

Засега толкоз, че ми е малко виното...  Mr. Green А с ракийка пък да знаете каква муза и какъв патос докарвааам..  Whistling

# 276
  • София
  • Мнения: 3 688
тедсан страхотни предложения,аз се застъпвам за първото Simple Smile

# 277
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Здравейте,
Мен отдавна ме няма, но поне успях да прочета какво сте писали. Бебе Иван се разболя след батко Коко и беше един малък ужас у нас. Бебето вдигна температура, носа му се запуши и кашляше / а и още прокашля /. Нашата педиатърка му изписа антибиотик след два дни опити да се справим без такъв. От антибиотика получи разстройство и вчера го спряхме - изобщо думи нямам ...  Бебето не искаше да суче на гърда изобщо, не искаше и шише - хранех го през два часа с лъжичка, за да не се обезводни. Сега суче от шише, но на гърда - тц, неще. Направо съм се видяла в чудо. Много се притеснявам, че се отбива и ще ми се наложи да се цедя с помпата. За сега имам мляко, но до кога ... newsm78
Това ми беше най-големия ужас, докато бях бременна - че бебчо ще се разболява от баткото и ето - точно това стана.

За сега ваксинацията на 2 месеца е отложена за неопределено време - докато оздравее напълно. Ще слагаме ваксина по ЗК. По темата за ваксините съм по-скоро - за, т.е. не мисля да не ваксинирам. Големият син - също е ваксиниран.

Дано всички болни бебенца се оправят бързо.

# 278
  • Мнения: 1 325
Заглавията на Тед са супер newsm10 И аз с моят изпарен кърмачески мозък успях да измъдря това
Януарчета добрички махат вече със ръчички,казват гу и радват всички Laughing
И едно великденско нали при нас празнуват тази неделя - С яйца ще се борим и за здравето на наште януарски слънчица ще се помолим!

# 279
  • София
  • Мнения: 408
Добър вечер
Андреа още си маха с ръчички. Не може да ги контролира напълно. Тя пъшка и се напъва всяка сутрин, като започва от 6.00 часа.
Майчета и аз имам въпрос (извинете ме ако сте го обсъждали)- По главичките на вашите бебоци появиха ли се корички и ако е да, как се справяте с тях?
Благодаря ви  Hug
Сега ви пожелавам спокойна нощ

# 280
  • Мнения: 145
Здравейте, аз толкова се кефя като седна на комп. и малкия мишок се къса от рев докато не стана и имам време само да ви прочета, не и да пиша.
Много ми е мило за болните дечица, дано скоро се оправят  baby_neutral

Имам толкова много за писане и ето пак трябва да ставам.... ето ви моето творение:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5427950
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5427951
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5427953
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5427955
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5427957

# 281
  • София
  • Мнения: 1 546
Лалка, появиха се съвсем наскоро. По веждичките имаше отдавна но по главичката се появиха от няколко дена. Нищо не ги правя. Мисля и за сега нищо да не ги правя. newsm78 Баткото имаше и си паднаха самички.

# 282
  • Мнения: 5 391
ханна, поздавления за постиженията Hug
Ей, ще трябва още едно дете да родя, че да приложа и аз тази ЕБХ Mr. Green
Принципно, ако бях започнала с Дарена от началото, тя сега вече можеше да е без памперс Rolling Eyes
Ама къде ти време Confused
Нещото, в което съм се провалила с Преското, е махането на памперса.Още си е с него.
А започнах от рано да го слагам, в един момент той започна да се дърпа и аз явно не настоях достатъчно и тогава се получи пробойната Confused

# 283
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Тедсан, и аз съм на такава вълна, пазарувам, пазарувам..  Mr. Green

Пуснах нова тема, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277828.0

Общи условия

Активация на акаунт