Music Idol 2 /4/

  • 16 640
  • 611
  •   1
Отговори
# 90
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
.... а може и да е просто съвпадение Wink! Обикновено около всичките тези конкурси, шоута и тем подобни витаят хиляди, да не кажа милиони слухове, така че не е много трудно поне едно от "предсказанията" да се окаже вярно.

Може и така да се окаже, но на мен не ми се вярва.  Wink

Цитат
karmen{}
   
Re: Мюзик Айдъл 2 /3/
« #494 събота, 15 март 2008, 18:36 »
   
..........Сега друго чувам-щели да изгонят 4 момчета,единия от които е Иван.После ще спасят двама и пак единия от тях ще е той.Майка му каза,че бил много притеснен,може това да му влияе на отношенията му с другите.Винаги е бил нахакан и непукист,но чак толкова зле не съм го виждала.

Това е цитат на Кармен от 15,03.  Peace Ако довечера това се потвърди, за мен заключението ще е със сигурност - Всичко е предварително режисирано! Не ми се вярва да е просто един слух. Как пък точно такова нещо ще се измисли - 4 момчета и т.н.? Абе, знам ли? Може моята фантазия да не е във вихъра си.  Joy Ще видим довечера.  Wink

Стига, бе. От далече си личи, че е "естествен облак", а и наистина е по-симпатична с права коса.

И аз така мисля, ако е обратното... силно ще бъда изненадана.  Grinning

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 13:52 от kadrokosa

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 213
Защо пък тоя Азис ще дават  smile3513 smile3516
Не може ли едно предаване да има без него?

# 92
  • Мнения: 1 107
И понеже досега наваксвах с предишната тема.... да споделя и аз жълтинка!
От сигурен човек знам, че Люси от малка си къдри косата!

Стига, бе. От далече си личи, че е "естествен облак", а и наистина е по-симпатична с права коса.
според мен си е естествено къдрава коса, подсилена с много качествени стилизиращи продукти-ама сме клюкарки Wink

# 93
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 890
азо какъв ще го играе?
вярно, аман от него Tired

# 94
  • Мнения: 120
Ще се лигави там сигурно. И на мен ми писна от него.  ooooh!

# 95
Довечера трябва ли да гонят някой?Да видим дали ще са 4-ма.Незнам обаче дали няма да са 2 момчета и 2 момичета.Ще гледаме и ще видим

# 96
  • Мнения: 1 666
Това е цитат на Кармен от 15,03.  Peace Ако довечера това се потвърди, за мен заключението ще е със сигурност - Всичко е предварително режисирано! Не ми се вярва да е просто един слух. Как пък точно такова нещо ще се измисли - 4 момчета и т.н.?


Много лесно - първо изтича информация от екипа за новия начин на елиминиране (4, от които двама ще бъдат спасени), после може да изтече инфо и за резултатите до момента.... и после почват свободните съчинения.
А това същото и аз мога да го предположа и без да имам инфо от вътре: 1. Много ясно, че 4 момчета ще са застрашени, след като цяло момчетата тази година са по-слаби от момичетата. Другият вариант, ако пак мислим в посока 4-ма отпадащи е три от момчетата+Ана. 2. Не изключвам, че двама ще бъдат спасени, но мисля, че ще бъдат спасени от журито. Мое мнение просто, така ми звучи по-логично....... и ето че по тоя ред на мисли като нищо в интрижката може да се вкара и Иванушка, защото журито го "мрази"... само че мое впечатление от други форуми и изказвания на тийнове е, че те го обожават. А кой пуска смс-ите? Тийновете и ...... да не кажа друга дума, айде да речем просто по-възрастните, които си нямат друга работа.

.........................

Та с всичко това просто исках да кажа, че бас ловя, че Иван ще остане - никой не убива главния герой в началото на филма, пък дори и с цената на някоя интрига, в която обаче според мен и той участва!

# 97
# 98
  • Мнения: 4 435
els никой не е казал,че ще "убия главният герой".А че така и иначе,той накрая ще е спасен.

# 99
  • Мнения: 822
Вижте какви коментари след новините  Shocked!
http://www.btv.bg/news/news_comments.pcgi?cont_id=109935
Какви наркотици, какво нещо?

Чак и психолог са намесили май!

# 100
  • Мнения: 11 747
ох, следващите шокиращи разркития за Иван ще са, че му няма един бъбрек, че е бил изнасилен като малък и че леля в чужбина е починала и му е оставила наследство, с което сега си плаща, за да участва и спечели в това шоу...  Sick

Скоро окончателно ще спра да се интересувам от МИ!

# 101
  • София
  • Мнения: 3 890
Вижте какви коментари след новините  Shocked!
http://www.btv.bg/news/news_comments.pcgi?cont_id=109935
Какви наркотици, какво нещо?

Чак и психолог са намесили май!

ужас, чак пък Sick

# 102
  • Canada
  • Мнения: 277
Най-после наваксах с гледането на МИ2...
Мисля,4е групата на моми4етата е доста по-силна и впе4атляваща.
Моите фаворит-ки са Пламена, Нора и Шанел.
От мом4етата  Tired май нямам, може би Ивайло...

.....Ето например Иван, дето разбуни толкова духове - на пръв поглед, съвсем първосигнално ме дразни. Но ако се замислиш това би могло да е просто стратегия и то много успешна, за което заслужава адмирации. Но тая  история с родителите му и изгонването му от хотела newsm78.

Не знам дали е режисирано, но такова просташко и адски невъзпитано поведение да се толерирааа.... Naughty ако бях на мястото на журито щях да изклю4а Иван от МИ2 за обидно държане(не само към журито,  аз също го по4уствах като зрител.. )

Кажете нещо за тази история с родителите му, pls!

Голям срам за родителите си е това мом4е, толкова невъзпитан ooooh!

# 103
Майка му и баща му са тръгнали за София днес,това ми каза свеки,а те са първи приятелки.Наркотици-няма такова нещо.По новините щели да дават Иван и родителите му.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 294
Не стига лиготиите в МИ, ама сега тоз олигофрен и по новините ли ще го гледаме  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт