ДА ни е по вода новата седмица 16.05 - 22.05

  • 5 418
  • 74
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мили мои, виждам, че няма тема - да пусна една с пожелания само за хубави новини и нека дъжда ни е на късмет - да ни върви по вода!
От Реза - само хубави новини и дано тази празнична седмица бъде празник и за нея!

Реза - всички сме с теб и малката принцеса!

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Напоследък нашата модераторка Искрица ни се губи - ще я помоля да драсне един ред как са тя и малкия Калоянчо!
Дано причината да не пише не е лоша!
Чат пат я мяркам по форума - но не пише - моля те драсни ни нещо - ти си ни Надеждата  Heart Eyes

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Yosarian кво става с центъра  Wink  удавиха ти се плановете в тоя дъжд...  Laughing  Дано поникнат и избуят като гъби след това!
Надявам се, че Мая и децата са получили само добри новини ако са ходили на консултация при американците - да пише Мая както обеща, че да не я строяваме пред пионерския строй що не си спазва обещанията  Wink
Танчето и без локвите се справя с подхлъзванията  Wink  - това повне ще я оправдае да седи през седмицата с краката нагоре - така със СИГУРНОСТ няма да се надуе глезена - а мъжа да се грижи за къщата и всичко  Wink  Майтапа на страна - бързо оздравяване! ДА може да се видим!
На майчетата, дето малките тупуркат - все повече да го правят, а тея дето все още не са почнали - да почват  Heart Eyes

Абе на всички много  Heart Eyes

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: catnadeen
Мили мои, виждам, че няма тема - да пусна една с пожелания само за хубави новини и нека дъжда ни е на късмет - да ни върви по вода!


  Хубава седмица и от нас!  Присъединявам се към всичките ти пожелания! newsm47 И само добри новини във форума! Дано!

  Ей, как ми липсваше седмичната темичка!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Наде, много си поетична Simple Smile  Браво, така трябва! Аз много се ошашках с този глезен и мъжа отива в командировка утре, аз се бях настроила за социален живот без сутрешна рехабилитация. Много ще е важно утре с какъв глезен ще се събудя.
Как беше прегледа на Дани?

Успешна седмица на всички!

# 5
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: catnadeen
Напоследък нашата модераторка Искрица ни се губи - ще я помоля да драсне един ред как са тя и малкия Калоянчо!
Дано причината да не пише не е лоша!
Чат пат я мяркам по форума - но не пише - моля те драсни ни нещо - ти си ни Надеждата  Heart Eyes

Ама че ме трогна!Много си мила! Heart Eyes
Слава Богу няма проблем,бяхме за около седмица на Рибарица.Ето на най-пресните ни снимки от там:
http://foto.bg/showphoto.php/photo/5835/sort/1/cat/658/page/1
http://foto.bg/showphoto.php/photo/5834/sort/1/cat/658/page/1
Също и майка ми си дойде от Англия и сме повече заедно.Освен това малкия Калоянчо утре прави цели ДВЕ годинки и подготовката за празника върви с пълна сила. Stuck Out Tongue За мен това не е просто един рожден ден,а наистина много специален празник и доказателство за силата на човешкия дух и силата на любовта!Доказателство за това,че дори всички обстоятелства и прогнози да са неблагоприятни,чудесата са реалност и са част от нас,само трябва да им позволим да ни се случат и искрено да вярваме в тях! Praynig
Обичам ви,момичета и нямам търпение да се видим!
Дани

P.S.Ама че готино стана с тези седмични теми,радвам се,че ви хареса идеята!

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Искрице - мноого се радвам - да ти кажа честно имах някакво предчувствие, че мъжа се е погрижил за теб нно не посмях да си го кажа  Wink  Радвам се че сега ти се насъбраха толкова хубави мигове! ДАно от тук насетне само така!

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Танче - дано глезена е ок!
Ако имаш нужда от каквото и да е докато мъжО ти го няма - нема да са плашиш - ша викаш да идвами!  Wink
Ако ти трябва помощ - свиркай!

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
bim bam как са ходещите крачета?

ЕЙ всички четящи НО НЕ пишещи - бързо да се строите и да се разпишете!  Wink Имаме мам Иги и мама ЛЕтисия, и Йеппе и Фаърбърд и Свасева и толкова много други! Къде сте? Драскайте по едно "здравей" щото ви мислим бе хора!?
Мама Иги особено си я мисля.... дано драсне някой ред...

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: catnadeen
bim bam как са ходещите крачета?


Ходещите крачета са добре, ама питай ме мен как са ми гърбът и кръстът  Laughing

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз и Дани - ми седмицата почна с едно великолепиееее....
Скифтах едно петънце на пишока и ...ходихме на педито - до тук ок и ходихме и на уролог и там ни дооголиха пишока - както каза уролога "мож да са жени след седмица"  Wink
Не е нужно да пояснявам как след процедурите и един час висене в колата пред военна болница да почне джпито и как след пътуване във всички задръствания му 11 и 13.30 и въртене 10мин в жегата около пирогов - лудницата в пирогов дето има по 10 човека пред кабинет и всички като от "потъването на титаник" ма след самото потъване .... и след тичане от кабинет на кабинет "не сте за нас а за....", ми след това заголването на пишката беше като отдих в оазис!
за капак отидох до моя гинеколог дето ме наблюдава последните 2 месеца и половина....дето ме изроди.... и след 10мин висене той се подаде и каза "...аааа трябва да изчакате!"  #Shocked  #Shocked  #Shocked  това след 300лв на ръка при положение че се руди 3 часа и дори бебето се беше задушило и бе в кувьоз - айде това може и да не е по негова вина - въпреки, че всички запознати със случая твърдят, че било престъпление деуто съм раждала нормално! И след като не ни е виждал след изписването - моля ви се - дори не попита "как е детето?"  Imp  Може би щото знае от неонтоложката ни че не е чак толкова добре.... Мъжа ми вика, че от срам.... МА къвти срам! Бях потресена! МА аз си платих - сега той да си плаща ако е сгафил пред гузната си съвест!
Но това беше върха на айзберга - долу лежаха - 3 часа безпричинен рев на детето - от 19 до 22ч  #Silly
"Полет над кукувиче гнездо" ряпа да яде - при нас е лудницата!!!

# 11
  • Мнения: 2 543
Здравейте, момичета!
Честно казано и аз не знам какво толкова правя по цял ден, ама все не мога да остана насаме и да ви напиша едно "здрасти"!
Забелязах, че catnadeen я е обхванало завидно добро настроение, което се оказва и заразно! Simple Smile Браво на теб!
Снимките на Искрица са чудесни! Калоянчо, както винаги, е прекрасен! А Рибарица е страхотно местенце! Пожелавам на всички ви да го посетите! Heart Eyes
За Reza - изключително много се зарадвах да прочета, че малката е прекарала week-end-а без припадъци! Дано да няма повече такива тежки изпитания за нея и добрата й майчица! Praynig
Успешна седмица и добри новини за всички!

# 12
  • Мнения: 3 743
Здравейте ,  Two Hearts
последните дни нямах много време , но хвърлям по едно око във форума. Wink

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Но видях че има Ад и той се нарича "Пирогов"!
Който не слуша ще се прероди в лекар в "Пирогов"!

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Отивам в паркчето срещу болницата Св. София(Чавдаровата)
Ако някой има път на там да се оглежда за майка с две деца, тъмно синя количка с оранжев чъдър.

# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
В Пирогов наистина е лудница, но честно казано ние като ходихме с Яни (когато си удари главата), може и късмет да сме имали, но ни пускаха хората преди тях да минем (е имаше и разни дето се опитваха да ни предредят, но аз не дадох, зла съм  Twisted Evil ). Неврохирургът също беше много свестен, бе изобщо аз се бях настроила за нек`в ад, а то дори мина добре. Явно не сте имали този късмет, сигурно защото сте били при други специалисти. Важното е, че е минало  Simple Smile .
Хубава седмица на всички мами и дечица!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 412
Да се похваля, че глезена ми е почти добре, не ме боли и си пробвах едни широчки боти, та ще съм в движение. Надявам се да нямам нови премеждия
Наде, много е заразно доброто ти настроение. Виждам, че се справяш с недоразуменията и да сме живи и здрави!
Аз утре може да отида на рехабилитация от 13,30 часа, защото ще ходя сама с количката и тогава рехи има дупка. Ама хайде, само се каним, трябва да се видим с вас тези дни

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Здравейте,
Гледам да не товаря форума... Няма какво ново да кажа, т.е нещо, което да е полезно за другите.
Моите калпазани счупили кокосовия орех, който логопедката остави за Наско да си тренира ръчичките - да слага и вади неща от него. Вчера търсих нов и с огромни усилия успяхме да го разрежем, и то с ножовка....
Да ги питаш как са го счупили!?
Каката твърди, че Наско го е метнал на пода и така се е счупил... Но беше проверила къде се продава. Гузен негонен кокосови орехи търси...
В петьк с Насе ще ходим в Пловдив на контролен преглед (1 год от операцията).
Това са нашите новини....

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: tigonew
Да се похваля, че глезена ми е почти добре, не ме боли и си пробвах едни широчки боти, та ще съм в движение. Надявам се да нямам нови премеждия

Наде, много е заразно доброто ти настроение. Виждам, че се справяш с недоразуменията и да сме живи и здрави!


  По - полечка с движението, ей! Пази се ден, два, да ти е спокойна главата  Laughing
  Настроението на Надето наистина много заразява! Чета, чета и ми става едно готино такова...  Sunglasses

  Не мога да не споделя нещо с вас...  Embarassed струва ми се ръбчетата по главата на малката /където всъщност докторите казаха, че са сраснати черепните шевове/, взеха да намаляват, като ги пипам. Преди стигаха почти от ухо до ухо, сега са значително по - къси. Дано не ми се струва само... хванала съм се като удавник за сламка за това и само се  Praynig

  Желая ви хубав, слънчев и усмихнат ден!  newsm08

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Малко снимки на децата
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ljuboznatelna/my_photos

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Страхотни са ти дечицата. А голямата кака е страхотна мацка:)
Да са ти живи и здрави:)

# 21
  • София
  • Мнения: 2 262
Наде, нали моя е по-голям все навън иска да стои, въпреки че от вчера нещо му се запуши нослето и май е понастинал, и бягаме от децата, нали съм съвестна майка. Освен това, тези дни походих аз по лекари, от хубав живот аз не съм вече добре със здравето. Сега се и оръсих 30 лева за лекарствата ми.И аз все се опитвам да намеря време да напиша ред-два....Много целувки, трябва да се чуем и да дойдем да ви видим някъде, може в Южен парк или другаде

# 22
Цитат на: catnadeen
bim bam как са ходещите крачета?

ЕЙ всички четящи НО НЕ пишещи - бързо да се строите и да се разпишете!  ...


И аз да се отчета, че ме хваща срам. Аз все си чета тук, но не съм се разписала верно. Да си призная време ли не ми остава или желание .... не знам.
Но имаме неща за похвалване. Нашата принцеса вчера стана на 3 годинки. Таткото и той рожденик ама него все го забравяме покрай Ния и без подарък си остана вчера милия. Имахме 2 торти - едната с 3 годинки, другата с ..... 29, съвсем малко гости, но затова пък много шумни.
И друго важно имаме за похалване - Ния си проговаря толкова сладко, че това си е цял подарък за нас въпреки че тя има рожден ден. Най-накрая и от около 2 седници чуваме най-сладките "мами" и "деди", които след диагнозата преди 2 години мислехме, че няма да чуем. Но дечицата са уникални, от къде толкова воля, мозъче, инат и желаниЯ у едно толкова малко човече............. то не че нашто е малко, защото въпреки че стна на 3 й купуваме дрешки на 5 годишни #2gunfire .
Да не забравя и най-малкия член от нашата фамилия ........Алекс пълзи и все се намърдва в босите ни крака .........да ги ближе Embarassed И той въпреки че е само на 8 месеца проговаря с кака си, много са смешни "дедееее" единия - "дададаааа" другия.

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Последния постинг е много сладък. Grinning Да са ти живи и здрави проговорковците:)

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: firebird

Гледам да не товаря форума... Няма какво ново да кажа, т.е нещо, което да е полезно за другите.

Ей ама ще те натоварим ние теб  Wink  То това не е съвещание на нобелови лауреати а на майки - тук сме да споделим злободневни ежедневни проблеми и хубави неща  Heart Eyes
А като каза за ореха - ема едни сфери с отвори - звезди, риби и тем подобни не твърде дребни - по 4-6лв! Ако искаш ще ти кажа къде ги има - за финната моторика  - да не сме като аборигените с кокосови орехи - не че имам нещо против ама единия е 5лв  Imp  - аз като го срежа очаквам поне карета да искочи!

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: Mama Igi
тези дни походих аз по лекари, от хубав живот аз не съм вече добре със здравето. Сега се и оръсих 30 лева за лекарствата ми.

Ми аз нали знам - та се притесних... Дано не ти досаждам с любопитство ама то е просто притеснение - че ако ти не си добре кой ще се грижи за малчо? Дано се пооправиш пък ако имаш нужда от помощ - пиши
Ще се радвам да се видим!

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: ljuboznatelna
Малко снимки на децата
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ljuboznatelna/my_photos

Много са красиви мацките... Хм сигурно на мама са се меутнали .
Мама не пуска фото да не ни дразни  Wink

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: merkata
Но имаме неща за похвалване. Нашата принцеса вчера стана на 3 годинки. Таткото и той рожденик ама него все го забравяме покрай Ния и без подарък си остана вчера милия. Имахме 2 торти - едната с 3 годинки, другата с ..... 29, съвсем малко гости, но затова пък много шумни.

Да са ти живи и здрави - извинявай, че сме ви пропуснали  Embarassed  #Splat
Много щастие да споходи семейството ти - ние те забравихме, ама то да не те забравя!  Wink  ДА са ти живи и здрави  имного дълги и хубави години да им се радваш и на двамата
  bigdance2   Party Time

# 28
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Цитат на: catnadeen

има едни сфери с отвори - звезди, риби и тем подобни не твърде дребни - по 4-6лв! Ако искаш ще ти кажа къде ги има - за финната моторика  - да не сме като аборигените с кокосови орехи - не че имам нещо против ама единия е 5лв  Imp  - аз като го срежа очаквам поне карета да искочи!


Имаме една такава играчка, но малкия е още далеч от това да пуска звезда в съответен отвор. Целта на кокосовия орех е да го накара да лови дребните неща с върха на пръстите, а не както е свикнал - с цял юмрук. А в махленското фантастико кокосовия орех се оказа само 1,60 лв. бройката... Само дето нямаше голям избор.

# 29
  • Мнения: 2 543
Ех, Мерка, голям срам! Embarassed Как можах да забравя рождения ден на Ния! Embarassed  Embarassed  Embarassed Пълно безобразие!
Да е жива и здрава, много да говори и много да ви радва! Целуваме ви силно! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 30
Цитат на: Ieppe
Ех, Мерка, голям срам! Embarassed Как можах да забравя рождения ден на Ния! Embarassed  Embarassed  Embarassed Пълно безобразие!
Да е жива и здрава, много да говори и много да ви радва! Целуваме ви силно! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes


Ама не е срам, срам ще е ако ние го забравим, ама то т'ва нашто чудо забравя ли се.
Благодаря за пожеланията, особено това за говоренето. Толкова чисто и сладко ни "мамосва" и "дедосва", че ние иде да й изядем бузите ама тя е коза и не дава.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 412
Мерката, специални поздрави от мен! И още целия тълковен речник да проговорите!
Любознателна, много са сладки! Живи и здрави!

Момичета, утре има ли желаещи около 12,30-13,00 часа за среща в болницата?

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
АААААААААз! за среща  Wink
днес не можах - бях труп...май трябва да ми идва и съм жив мъртвец

# 33
  • София
  • Мнения: 4 412
Ще ти звъна по тел. към обяд. Ако е хубаво времето сме от 13,30 часа на масаж, но за срещата и като разходка ще отидем по-рано. Така, че "сега или никога" Stuck Out Tongue

# 34
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много ще се радвам - а и съм решила да откарам там в градинката - спокойно тихо има и кафе - супер
че днес в Южния луднах по жегите!
Така, че мисля утре до към 3-4 да остана - освен ако не ми е много зле  Confused  или малчо не протестира - че сега и той е като в месечен цикъл заради пишонката  Wink

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Абе мамчета какво стана с мама Stefania???
Дано драсне някой ред. А и мама Летисиа пак забягнаа  Wink
Ей момичета пишете! Пишете, че ще изкарам един списък на Шиндлер  Wink
Бони, Светла Владимирова, Бебе РАди, СЪни... Елингер... Габинка...
Маги няма нет....
Хм ще продължа ако не пишете  Twisted Evil  Мда - пък ако сте много упорити и в стихове ще пропиша   Mr. Green

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, днес бях в Парка Боримечката- това е паркчето срещу клиниката на Чавдаров-утре пак ще ходим и се надявам да се видим. Много хубаво беше - с Калоян ритахме топка. Grinning Каним ви да се присъедините към отбора:) Пак да кажа- тъмно синя количка с ярък оранжев чадър. Най - вероятно ще сме на кафето, или по полянките наоколо. Много искам да се видим най- после. Наде,tigonew- пишeте кога ще сте там. А от 10 - 11 часа съм там. Ако трябва в определен час да ви чакам на някое точно място.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 412
Валя,
 планирам да дойдем към 12,30 около мястото. Ние сме на рех. от 13,30. А и трябва да ядем у нас. Днес успяхме към 11,45  да тръгнем на разходка и утре сигурно ще е така. И идваме от Сливница и К. Величков, доста е път. Ако успееш да задържиш  децата и да излезете по-късно, да се засечем към 12,30.

# 38
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ще задържа - нямай грижа:))

# 39
  • Мнения: 2 567
Наде тук съм.
Чух призива ти и се включвам само да ти кажа едно здрасти  Laughing ...и на всички други мами разбира се.

Последните няколко дена нещо не ми върви и само се ядосвам  Sad

За капак ми се  счупиха очилата , а без тях съм като сляпа и за това избягвам стоенето пред компа.

Като ги оправя ще се включвам по често.

Чао за сега и успешна седмица на всички  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 3 743
Цитат на: yosarian
Момичета, днес бях в Парка Боримечката- това е паркчето срещу клиниката на Чавдаров-утре пак ще ходим и се надявам да се видим....

 Embarassed  ще ми обясниш ли къде се намира? Embarassed

# 41
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Цитат на: catnadeen
Цитат на: ljuboznatelna
Малко снимки на децата
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ljuboznatelna/my_photos

Много са красиви мацките... Хм сигурно на мама са се меутнали .
Мама не пуска фото да не ни дразни  Wink

По ми харесва как съм излязла на аватара.
catnadeen,показваш завидна активност!Моя бебо все повече иска внимание,затова и по-рядко сядам на компа.
Що се отнася до играчката,купихме два вида такива,но са много сложни за госпожицата и тя не ги удостоява с внимание.Те и за мен се оказаха сложни-като почнах едно въртяне да намеря правилното дупка...
Честит рожден ден на Ния!
Да е жива и здрава и много да радва мама!
Писах до клиниката на Чавдаров за промоцията.Отговориха ми,че промоцията е за безплатни нощувки на придружителя,а иначе с талон обслужват провинцията целогодишно.Ако намеря кой да гледа бебо,ще се възползвам.Ама трудна работа.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 412
Добро утро,

Любознателна, така е за промоцията, сега през лятото няма деца от училището и са по-свободни. Така, че ако си решила през летните месеци е по-спокойно.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 412
Валя, как ще се намерим. Пуснах ти на лични мобилен.

# 44
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета в един от кварталните детски магазини има дървени пъзели и някой неща от Монтесори комплектите- фирмата ги прави за износ за Германия. Не се сетих да питам за цени но едва ли са над десет лева.

# 45
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: yosarian
Момичета в един от кварталните детски магазини има дървени пъзели и някой неща от Монтесори комплектите- фирмата ги прави за износ за Германия. Не се сетих да питам за цени но едва ли са над десет лева.

В кой квартал си? Ние търсим за Яни, защото му омръзнаха другите играчки, ако са и под 10лв - супер...

# 46
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Това е в кв. Красна поляна на пазара. Ива детски магазин казва се " Бебе" и е в един висок блок. Ще проверя цените. Избора не беше много голям, но хората казаха че могат да ни свържат с производителите и да им дадем някакви модели и те да ги направят. А ако искаш ще се видим някъде и ще те заведа че то е малко забутано и има сто детски магазина на пазара.

# 47
Здравейте, ето ме и мен Embarassed. Много ме е срам, че от толкова време не съм писала.
При нас също има добри новини: вчера Захари навърши пет годинки, обаче ще купонясваме чак в неделя, преди това няма как Sad. Бяхме в психиатричната клиника, лекуващия лекар много се впечатли от напредъка на Зайко. Ходихме и на прегледа при американците, казаха, че положението му не е толкова безнадежно и ни дадоха различни идеи за това, как да го научим на някои неща. Тези хора са невероятни!
Засега толкоз Wink

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Карамел, да сте живи и здрави и много щастие! Изглежда детенцето ти е родено в един ден с Калоянчо на Искрица НАдежда!
Много се радвам за добрите новини! Още повече - че ги сподели!

# 49
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: karamel
.......... вчера Захари навърши пет годинки, обаче ще купонясваме чак в неделя, преди това няма как Sad. Бяхме в психиатричната клиника, лекуващия лекар много се впечатли от напредъка на Зайко... Wink


  Ами Честит Рожден Ден на патерици!  smile3510 Да ти е живо и здраво детенцето и с все по - големи успехи да се похвалиш скоро!
---------------------------

Наде, ама тоз нов аватар страшен, бе!  Laughing

# 50
Здравейте, и аз тичам по задачи,а вечер за десерт си чета форумчето. Като краста е - или по-модерно казано като наркотик...
Тези дни тичам от Педиатрията до ДЦП центъра, боря се с мнението на лекари и бюрократи. С две думи опитвам се да взема документ (протокол) за ЛКК с който да вземем за Теди стол за баня и евентуално количка, че бебешката вече му умаля. А поради ремонта в стационара го вземам по-рано.
Междувременно се опитвам да пиша дипломна работа а той беше сополив и стоя цяла седмица у нас.  Та писането беше отложено както се сещате.
И ние ходихме при американците, бяха много внимателни и много идеи ми дадоха, само за памперса казаха че ще е трудно - да го науча на гърне де  - та ако някоя от вас има хитринки или опит с дете което има и умствено изоставане нека сподели...
За началото на юни ни записаха за педиатрията за изследване за ЛЕВКОДИСТРОФИЯ. (Според Летвиненко не е ДЦП а може би това) Някой знае ли що за диагноза е това??????????? И поне три дни трябва да сме там.
Да ви се похваля - сестра ми тези дни ме информира че ще ставам леля за 3 път. Предполагам че тати иска момче, но>?>?>? Каките са много щастливи - особено голямата, целия Кючук Париж в Пловдив знае новината. А най-напред лелите в детската. А мама казва че бебето вече иска да си подремва всеки следобед
Да ви споделя - тези дни за пореден път се борих с гордостта си - както ви казах Теди си расте а количката не и миналата седмица почти го ступах защото си влачи краката. Но ние имаме подарена количка която е по-голяма и в нея няма да му се влачат краката, само че е много ясно че в нея се вози дете с проблем. И след като хубаво си поплаках сгънах малката, отворих голямата и от понеделник сме с нея. Проблема  е, че е много тежка и е абсурд да го вдигна по стълби - и затова системата е и нагоре и надолу стъпало по стъпало КЪМ УСПЕХА с Божията помощ.
Преди ви писах че съм Личен асистент на Теди но тати започна работа скоро и ние "забогатяхме" та сега ми прекратиха договора но от министерството ме уведомиха че мога да кандидатствам за ЛА - по изключение което не зависи от дохода - надявам се да стане - обещаха ми - да видим.

За Мая да ви кажа че е при свеки в Пловдив и сигурно ще пише като се върнат след 24 май.

На Искрица пожелавам здрав и много палав рожденник - от опита на моите родители с брат ми мога да кажа че третите деца след известни перипетии стават много благословени и свестни деца. Много те мислих докато не пишеше а ти си била на зелено - много се зарадвах. Рибарица наистина е разкошна и англичаните си нямат такава.
 
А иначе Теди прави първи крачки много олюлявайки се и с много помощ - като го държим за раменете - но вече има идея какво е да си изправен и да крачиш. Проблема е че няма равновесие, учим го да се държи на шведската стена например, или на стол но често изненадващо се свлича и поякога има ужулена муцунка. Голям фен е на рекламите, обича да слуша съвременна музика (рап, поп-фолк...)за разлика от нас с татко му и старателно ни манипулира понякога.
Хайде стига толкова че няма да ви стигне седмицата за да го прочетете.
Пожелавам ви успех, усмивки и Божиите благодат и МИР да бъдат с целите ви домове - Светла

# 51
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Светле, горе главата мила - виж какви хубави неща прави детето! Много е трудно - особено по улиците с цялата арогантност и безочливо любопитство... но няма нищо срамно, нито пък престъпно, че да трябва да се крием и да се притесняваме. Даже има с какво да си горда - че въпреки трудностите и спънките от страна на живота и безхаберието на държавата ти си горда майка на един страхотен мъник - дар от Бога! И че въпреки перипетиите ти си го гледаш с любов и желание за които много мойки на "нормални" деца могат да завидят! Или поне да се поучат!  Heart Eyes

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Искрицеееее........... Искаме снимки! Искаме много! Искаме ги веднага  Wink
И много целувки на мъника - да се виждат на снимката  Wink

# 53
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
catnadeen,много ми харесва аватара ти!Честито!
Светле,честито на сестра ти!Може да се засечем някъде из Кючука.Ние се разхождаме само в пълен състав-бебчо неотлъчно с мен,Наталия също,каката,за да помага за малките и мъжа ми за да помага при пренасянето.Живеем на петия етаж и сме без асансьор.
Мая се надявам да ми се обади,докато е в Пловдив,иначе ще й дърпам ушите.
Аз понеже съм се позанемарила покрай децата,затова се възползвах от една тема в Красива мама и се понагласих с Лореал ,а това е резултата.

# 54
  • Мнения: 1 250
Цитат на: ljuboznatelna

Аз понеже съм се позанемарила покрай децата,затова се възползвах от една тема в Красива мама и се понагласих с Лореал ,а това е резултата.


Аз малко като неканен гост - ама на лявата снимка ми изглеждаш ... ми някак по-естествена. Жената отдясно изглежда, ... малко надута и високомерна. Това е моето мнение.

С тази отляво бих пила кафе, докато с другата .... няма да приеме в компанията си.

А децата ти какво мислят?

# 55
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539

На третата снимка съм си с моята коса,само малко съм се нацапотила с козметиката на лореал,с такава би ли пила кафе?Русата мацка сигурно е почивала на някой екзотичен остров,защото е със загар.Аз я намирам неестествена и не бих пила и вода с нея.Щерката иска тази с черната коса да й е мама.

# 56
  • Мнения: 1 250
Определено и аз мисля като дъщеря ти - третата снимка.

А сега като погледна отново червениканата коса - даже изглежда някак злобно (то и аз в момента съм с червеникава  Embarassed )...

Росокосата мадама изглежда малко отпочинала, особено с този загар. Пък нали мъжете харесват русо...

А кафето - като имаш идване в София, или като тръгнем за море на юг...

(Да не забравяме че всеки монитор показва в различни отенъци)

# 57
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: ljuboznatelna
На третата снимка съм си с моята коса,само малко съм се нацапотила с козметиката на лореал,с такава би ли пила кафе?..........


  Душко, ти само свирни за кафето, особено ако и Мая идва, та ако ще да си със зелена коса  Mr. Green Ми така де, като не мога да скокна до Софето за тези сладки срещи, да спретнем нещо тук... Embarassed

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ljuboznatelna
Добре че мъжО не гледа тук - че той би предложил и на четилите накуп да пият кафе... с райбер даже  Mr. Green  Пък с това лице и зеленокоса не би пренебрегнал  Wink
Мноого си сладка - наистина мязаш на аватарчето  Heart Eyes
Аз също харесвам третата отляво надясно ама сегашния ми монитор е отврат та не съм 100% сигурна...

# 59
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Миленче - мерси! мисля да "кръстя" новото-старо коритце още днес следобед  Heart Eyes

# 60
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Светле, ще трябва да притръпнеш и да не обръщаш внимание на заобикалящите и евентуалните хорски погледи и забележки. Аз ужким съм се настроила така, ма ето днес една баба в трамвая ми вдигна кръвното. Намърда се да седне на седалката пред нас с Яни, като избута давма-трима по пътя си  Shocked , после се обърна гледа ме продължитерно (защото я видях, че ще ме заговаря и се обърнах към детето), накрая ме попита коя дата сме днес - отговорих и. Продължи да гледа Яни и изтресе крещейки в трамвая:"Аааааа, той апарати носи на ушите, не чува, а?". И всички хора се обърнаха към нас, а на мен сърцето ми се сви, ама и викам тихо"не чува" и пак се обръщам на другата страна, бърем млъкне. Но бабиерът не престава и продължава да крещи:"Нищо, той сега не чува, ама ще почне да чува, а те американски ли са апаратите?". И до тук ми издържаха нервите, направо щях вече да я халосам по главата, успях само да изсъскам"Госсссспожо, не ми се говори сега....", явно злобна съм изглеждала, защото противното същество млъкна. Имах чувството, че хората наоколо ги беше срам от тая и всеки гледаше нанякъде забил поглед нанякъде. Много гадно, мислех, че съм свикнала, ама ми се прирева и побеснях едновременно. Отдавна не бях попадала на толкова прости хора  Sad , но за жалост ги има и трябва да се научим да не им се впрягаме. Защото нашите деца са едно прекрасни слънчица и заслужават силни, борбени и оптимистични майки, а не майки смазани от хорската простотия...

# 61
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Петенце, мила ама тоя вампир е просто умопобъркващо тъп - ама толкова, чесно толкова, та чак смях да те хване! Я се отпусни - ми то човек може само да умре от смях при такава простотия  Wink  Това комикс да провиш няма да го докараш така! Аз пък бих й отговорила "Госпожо - детето чува май повече от вас - като ви гледам как крещитеб!! А вас определено и мъртвите биха ви чули!!!" И ще я оставя в размисъл  Mr. Green  Я не им обръщай внимание -а и нали чакате мига когато малчо ще почне да чува - не се травмирай, а приеми времето до тогава като моментно изпитание - начин още по-добре да оцените после щастливите мигове с малкото чуващо човече!
Я спри да мислиш за дъртите вампири а напиши кога евентуално ще се задвижи системата за имплантанта?

# 62
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: PetiaK
..........днес една баба в трамвая ми вдигна кръвното......


  Петя, браво за търпението ти! Аз сигурно щях да я фрасна  Embarassed  знам, че е лошо, ама наистина полудявам от подобни индивиди, най - вече злобни бабички. Та ти се възхитих, че си се сдържала... На мен после ми минава и се смея на дадена ситуация, ама на момента подпалвам моторетката и .....Права е Надя,

 
Цитат на: catnadeen
Я спри да мислиш за дъртите вампири а напиши кога евентуално ще се задвижи системата за имплантанта?


-------------------------
Хайде, след малко спират форумите. Ще се "видим" утре вечер! Целувки за всички!

# 63
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: catnadeen
..."Госпожо - детето чува май повече от вас - като ви гледам как крещитеб!! А вас определено и мъртвите биха ви чули!!!" ....

Хахахаха, Наде, разсмя ме  Laughing , толкова остроумни не ми идват като избеснея  Wink . Иначе и аз не съм от най-търпеливите, но се мъча да бъда, защото иначе не става, ще си скъсам нервите, а всичко рефлектира върху малчо, така че гледам да не се впрягам. Ама бабата в трамвая ми дойде в повече  Sad , без това нещо ни е каръшка седмицата...
Имплантацията евентуално се очертава в края на другия месец, но не смея да говоря много, много, че още не са ни се обадили. Засега чакаме и с молим всичко да е наред  Praynig ...

# 64
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Добре дошли в новия ни дом:) Желая ви бързо да свикнете и да напишете много хубави новини тук.

# 65
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ха, добре сте ни заварили  Laughing!
Дано наистина бързо да свикнем, че да не ви ядосваме много с разни въпроси и грешки. В началото поне ще прощавате, нали?   bouquet

# 66
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ха, добре сте ни заварили  Laughing!
Дано наистина бързо да свикнем, че да не ви ядосваме много с разни въпроси и грешки. В началото поне ще прощавате, нали?   bouquet

Е, пък ти, как ще ме ядосвате- лошото е че и аз не съм още наясно с всички тънкости, но ще се постарая да ви бъда полезна и ще цъкаме заедно. Grinning Даже ще ви помоля, ако забележите дефектче някое да ни казвате. Grinning Grinning

# 67
  • Мнения: 2 543
Здравейте, момичета!
Не трябваше да сме в София днес, ама ... Да ви се оплача!
В сряда заминахме за провинцията при баби, дядовци и т.н. Йоан откачи! Не искаше да спи, ревеше нон-стоп, нищо не беше в състояние да го укроти. Просто двамата с баща му бяхме да ръба! Трябваше да стоим до утре, обаче не издържахме и си тръгнахме. Като се прибрахме бясното детенце си умря от кеф! Страшна история! Изглежда скоро няма да можем да разчитаме да го оставяме на някой да го гледа. Sad
После пък отидохме до Била на пазар и Йоан се разбесня отново, защото се спряхме да говорим с едни познати. Беше ми увиснал с цялата си тежест на ръката и изведнъж просто ми се изплъзна и падна по лице на плочките. Как не умрях не знам! Weary И, разбира се, резултатът е един счупен преден зъб, подута устна и ревящи майка и дете! newsm45 Още не мога да се успокоя! Как можах да го изпусна!!! Banghead Banghead Banghead Banghead Banghead
Изобщо - много гадни няколко дни! Дано да се свърши по-скоро!
А, Петя, не се тревожи! Имах почти същата случка в един магазин, само дето нямаше много свидетели освен продавачката. Един чичка се вторачи в ушите на Йоан и не откъсваше поглед и най-накрая не се стърпя и попита какво му е това на ушите  bash (сякаш не знае) и като му отговорих и попита "Защо?" Rage Идеше ми да му кажа "Защото не вижда"  Imp, ама се стърпях. А като му обясних защо, продавачката съжалително започна да цъка с език  #Splat( много мразя!!!) а аз просто откачих.
Абе, нали ви разправям - ужасни няколко дни!
Дано с вас не е било така! Heart Eyes

# 68
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Докато Калоян беше на диета, на една площадка се срещаме с една приятелка-майка и беше дошла на гости и тя беше на площадката. Купили Зрънчо на тяхното дете и бабата подава на Калоян. Дъщеря и знае, че той не яде такива неща и и казва "Коко не яде зрънчо", а майка и "Ама защо"- и аз казам, че не му давам и тя като ме почна, че младите майки за какви се мислим - от всичко да пазим децата, това било префърцунено. Аз мислех да и обясня в началото- още повече че нямах нищо против нея- току що се запознаваме, но тя като ме погна така и аз се отказах да и обяснявам каквото и да било и и казах че какво давам на детето си си е моя работа. Вярвайте ми, това беше само началото. Историята се повтаряше с всеки банан, зрънчо или солети изкарани на прощадката. Отначало обяснявах, после престанах. Върха беше когато една абсолютно непозната баба отчупи парче от франзела и му го натика в ръката без аз да видя.Случайно се обърнах и видях че той ще ръфа нещо. Аз му го взех- той беше толкова зле че ядеше само заводски хляб- другия му беше забранен, заради подобрителите в брашното. И тая бабичка какви ми ги наговори -не е  истина. Но аз бях попретръпнала вече и само си дръпнах малчо и се отдалечих без разправии, но ми идваше да и откъсна главата.
Та игнорирайте тия субекти- това ми е мисълта. Останалото са изгубени нерви за хора за които не си струва. Следващия път като ги видите да зяпат попитайте ги какво зяпат- не знаят ли че е невъзпитано.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 412
Само да дам кураж на всички! Не се ядосвайте на хорските приказки. Съветите на Надето са много добри. Измислете си някакъв стандартен отговор, в отговор на любопитството, може да ги попитате :"А вие защо искате да знаете. Има нужда- носи." и си вирвате главата, като преди това поглеждате от високо питащия субект.
Иначе Весели празници! Много добре да си починете!

Последна редакция: сб, 21 май 2005, 00:18 от tigonew

# 70
  • Мнения: 2 567
Здравейте момичета,
и аз искам тази каръшка седмица вече да свършва. То не бе проблеми не бе чудо. За капак нещо стана с нета ни и два дена у нас само техници сноват та най накрай вече откриха проблема и влизам да видя новия ни форум  Laughing

А от глупоста на хората не се впрягайте. Винаги ще ги има тези простаци.
Вече съм спряла да се дразня толкова от погледите и подпитваниците на хората , ама и аз някога се издразвам като чуя някоя да рече на Бети "Що така ходиш бе мило? Стъпи по хубаво на това краче"
Седнали да дават съвети като , че ли ако Бети можеше да ходи щеша да се прави на улава да ходи само на пета. Чудя се толкова ли тъпи същества има , че дори и за миг преди да си отворят големите усти не могат предположат , че ако някой ходи по начина по който ходи Бети значи нещо не са му добре краката.
Преди любезно си правих труда да им обясня , защо така ходи , ама вече дори да им обръщам внимание.

Ама никога няма да забравя как още като беше на четери и я бутах в количка един чичка и вика -"Ама ти каква си голяма , а още те возят в количката". Е това е простащина. На този чичка и през ум ли не му минава, че има хора ,които немогат да ходят  #Sniper

# 71
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Хайде да ви поразсея малко.Водим ние малчо при джипито,но той закъсня и седнахме отсреща да почакаме.Точно до кабинета има една модерна лаборатория,спонсорирана от немска фондация.И гледам аз един човечец,възчерничък,брадясал яко,с жълто-кафяво яке(това знаете на мургаво как стои Laughing),влиза и излиза от лабораторията и стои пред кабинета,явно и той чака .Аз пък се притесних ,че тоя клошар(честно,за такъв го взех)ще ни пререди.По едно време към него се присъедини една супер неглеже женица с тромава походка и оръфани дънки .Аз си викам - леле,тоя манго и бяла булка си намерил!И за капак"мангото"извади един телефон и почна да говори.Ама аз нали бях далечко-нищо не чух.Идва доктора и ни посреща широко усмихнат,но поздравява и тях.Аз бях вече супер озадачена newsm78.И минавайки край тях,какво мислите че чувам Shocked - немска реч.А те били от фондацията.

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хайде да ви поразсея малко.Водим ние малчо при джипито,но той закъсня и седнахме отсреща да почакаме.Точно до кабинета има една модерна лаборатория,спонсорирана от немска фондация................... немска реч.А те били от фондацията.

  Наистина се изкефих  Joy Ние сме били аборигени, а?

# 73
  • Мнения: 1 710
Привет девойки!
Сигурно вече няма да ми говорихте, ама какво да се прави. Оказа се, че с две деца и без тати си сме жив зян. Та макар и при баба и дядо. Всъщност нашата баба преди 1г. и половина претърпя тежка операция от рак на стомаха, та за съжаление не можем да разчитаме много на помощ от нея. Милата, толкова и е мъчно, че не може да ми помага, ама какво да се направи. Та да си кажа честно бая зор си видях в Пловдив. И още сме тук де - до вторник. Нашият тати си пристига и отново у Софийско... Та Любознателна, извинявай че не съм се обадила - просто се омотах страхотно тук. Ще ти напиша на ЛС моб.телефон - ако искаш звънни ми да се уговорим нещо за утре.
Важно е, че децата са добре и щастливи - играят с братовчедите, имат и тен - макар че времето пак ни изневери.
Обещавам като се приберем да съм мнооого редовна. Целувки на всички ви и не се сърдете много.

# 74
При вас тази седмица вече е свършила и е започнала друга ! ДОБРО УТРОООООООО!!1 Hug
А аз още не съм си лягала. Дано да беше само то седмицата наистина каръщината

Общи условия

Активация на акаунт