Пролет е разцъфтяла с арабски цветя ~::~59

  • 31 563
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 114

Пу и аз при вас като фенка.
Нямам нищо арабско, освен че ме привлича загадъчността на Изтока, чета, интересувам се и т.н.

# 16
  • Мнения: 3 804
сабинка ще свикне Теди,навремето когато моитебтръгнаха на градина тръгнаха с голямо желание,после оба4е нали и8мат по 2 госпожи Сами оби4аше дната пове4е,защото тя я глезеше и през сутрин когато другата беше 1ва смяна се късаше от рев-не изкам Де4ева,мразя Де4ева и то пред нея и с голям зор влизаше в групата,вси4ко е било 5 мин оба4е след това -вси4ко -ок,наистина оба4е внимавай да не видят
големите не са делени,и нищо 4е се избиват по няколко пъти на ден,ако едната е болна или другата е на екскурзия-постоянно се пита колко още има докато другата се прибере-а не са близнаци
дебка добре дошла  bouquet

# 17
  • Мнения: 216
Добро утро-мили..
От сутринта се зачетох в старите теми-ама най-старите-открих коя мама кога се е записала-най-вече,защото исках да разбера за Свеар,защото тя така и не ми каза за Мохаммед Амин-кое-как  bouquet-Ншаала хер...
Свеар-ти наистина ни направи най-хубавия подарък-Ншаала-Бог да ни дари с търпение и сила и ни води по правия път  bouquet  bouquet
Благодаря тържествено на всички мами за поздравите и картинките-децата ги харесаха много
Лиле-мохамед иска плейстейшъна за него-но ние нали ще ти вземем и двете щерки-ще се разберем някак си Joy  bouquet
Деси-случайно да знаеш как да сваля от видеокамера(не с диск,а с видеокасета)-снимки на компа newsm78-сигурно трябва кабел и програма за сваляне newsm78
Мур Wink-хубава история-и ние сме имали подобни препятствия-но всичко е в миналото...
Кате-кога ще идва вуйчото newsm78

Надя-благодаря за поздрава  bouquet

Марси-ти като сънуваш бебета-мисля ,че е време да си родиш едно-не си ли се замисляла  bouquet-какви са тея 5год newsm78-нещо лошо.от живота ти...питам,защото сега горката ми сестра,изживява тежък момент-има 2 деца,а съпругът и е безотговорен и непокис...не я тормози,но и не се интерсува много от тях-само си мисли за пиене и компании,а дори финансово тя се оправя сама-но децата го обичали(а и тя сигурно иска той да се промени,но знае,че той не иска да се променя Sick)..Мъжът ми много и помага-работи почти като съдружник при нас-вчера на рожд.ден беше цял ден с нас...много ни е жал-но нищо повече освен финансова подкрепа не можем да направим...ти какво мислиш newsm78

Катя -добре дошла-ще те наричам катя,защото с Кате,наричаме Тахмине-дано се разбира за кого става въпрос...  bouquet

Амал-къде си newsm78-като имаш време пиши

Тарик мом-аз пък много пица не обичам,но често я правя-децата разбира се я обожават-можеш да си направиш в къщи-моят девер ме е учил-нали е готвач  bouquet-вие как сте-таткото как е на новата служба,постопли ли се в Канада,или още ви е снежно Nature Snowman

Снежна-бебетата са страхотни,но гледам-гледам...нито едно не е като моята Рабуба Heart Eyes-тя е една сладка с много косица и вече почна да и се чупи  bouquet-ама и е голяма хитруша и май много палава ще стане Twisted Evil #Cussing out-май няма да имам спокойствие Sick

Хайде,че стана обяд...забравих да кажа за Рожзденият ден-първо бяхме в парка(със сестра ми и децата),после цялата тая сурия се изляхме в Макдоналдс,а след това у нас ,където дойдоха и майка ми и баща ми та се черпихме с торта:bouquet:Всички деца бяха щастливи-но аз се изморих smile3517  4uu Crazy-е важното е ,че почистих,а децата се радваха цял ден,особено децата на сестра ми,чиито татко не се сеща както трябва за тях #Cussing out

Сабинка-трогна ме с това тръгване-но пък тези моменти така топлят,карат ни да се чувстваме живи-и най-важното МАЙКИ...не се тревожи и не плачи много-всичко ще премине ,а и за вас ще е по-леко ,защото ще се крепят един -друг-дай Боже  bouquet  bouquet

ХАЙДЕ ЛЕК ДЕН

# 18
  • Мнения: 110
Благодаря на всички дами, които ме поздравиха с моето скромно присъствие тук.

Тарик мама - ех, ще взема и аз да се "отчета" с една покривка на една кука!
Марси, значи да не се учудвам, че и аз тръгвам с торби торби шоколади.

Близнаците - моите племенници - едните - момчета - са на 22 години вече и наистина израстнаха пред мен, а тъкмо станаха ученици и друга моя братовчедка роди момченце и момиченце - сега на 10 години.

Знаеш ли при нас, когато дойдеше време за градина - единият свикна по трудно и много плачеше - бяха на градина в Чайка до 6-ти блок - до 5-то ЕСПУ. Когато единият леееко се поразболее, другия ни казваше "то и аз малко кашлям!".  Да, мила иди ги нагледай, но нека те не те виждат.
Спомням си след края на първия ден, ги питаме какво имаше в детската градина и единият казва "Един миничък тоилет!"

До скоро и да казваш как е!  Hug 

 



   
 
   

# 19
  • Мнения: 100
Добър ден, момичета!!

Абе, Надеееее... от къде ги вадиш все най-разни и разнообразни??? Мноого хубави неща постваш!! Е тва извънземно направо ме разби!!!  Joy Joy
Моля ви се момичета... казвайте ги тия неща за всички, и аз се интересувам от хапчетата... особено ако действат и за сваляне на коремни области  Party Joy
Лили, благодаря ти за информацията, аз се надявам да си уредя нещата да остана цялата почивка в Кайро... но ако не - ще се замисля пак дали да посещавам Израел... Искам един ден и в Мароко да отида - интересно ми е... И Тунис също - поне от снимките има доста неща, които си заслужават да се видят...
По повод забраната за Израелци да посещават Египет, Лили, знам, че е тежко и гадно да се избиват хора само поради една или друга расова принадлежност, но не мислиш ли че на лошото се отговаря с лошо...??? Хайде стига вече войни и забрани и глупости... евреи, католици, мюсюлмани - нека всички живеем като едно!! И аз не одобрявам много от постъпките на евреите, също и на "талибаните" и "терористите", но нали знаеш - каквото похлопало - такова се обадило... стига вече расизъм....  Whistling ooooh! Whistling
А да, от бебетата пу за мен първото - лилавкото  Hug Praynig Hug  Оххх не видях - Марси вече го взе... ми тогава жълтото  Party

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/527/527327g793fzplxp.gif


Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 23:07 от Дивиана

# 20
  • Мнения: 800
Деси, Неуроз е тоя петък, ама нали ти викам ,че съм им ядна и всички кюрди са в немилост пред мен. Като ми мине (ако) ще ви разкажа историята на празника, че е много романтична , ама аз нали не си падам и по романтиката...... едно дърво съм отвсякъде...

Дуа, април-май ще идва Sick  Ох, дано се разцепи земята на две, да потъна някъде из пукнатините... Praynig


Аз нещо не можах да си избера от тия бебета,  ще чакам втората партида, искам черно, много къдраво, с големи очи и трапчинки  на бузките и да е хитро и палаво, а не заспа като тия на дивана Laughing

# 21
  • Мнения: 32
Здравейте   bouquet И аз да се разпиша, да не помислите че съм изчезнала безследно  Laughing

Скъпа Свеър, честита бременност  Hug preggo Ето, че вече не съм самичка в бременеенето  Flutter Сигурна съм, че не е лесно да отгледаш пет дечица, но ще имаш голяма награда за това през Съдния Ден, иншаАллах!
Четох един хадис, в който Расулуллах, САС казва че който отгледа 3 дъщери, ще му се опростят всички грехове (същото и който отгледа 3 синове) . Така че за теб ще има специална награда   bouquet

Катя Ахял, Горчив Бадем добре дошли  Hug Радвам се, че броя ни расте  Grinning

Дтти, чудя  се какви са тези християни, които считат евреите за богоизбрани  Rolling Eyes Струва ми се , че някой не знае основни положения от собствената си религия  Rolling Eyes Аз инак съм против омразата между евреи и мюсюлмани. Всеки бъде съден за религията която е избрал от Създателя СУТ на съдния ден. Защо е всичката тази ненавист, не ми е ясно  Shocked

Чао и до скоро  bouquet

# 22
  • Мнения: 610
Благодаря ви момичета,малко по-спокойна съм Hug одеве като се обадих в градината ми казаха че Теди е поплакал малко след мен и после са се заиграли.Кате разсмя ме с тези бебета Simple Smile много ти е специална поръчката Party и Йоанка онзи ден ме разсмя за градината,Теди плаче и казва че иска и аз да съм там,а тя му казва-спокойно бе братче,аз ще взема пръстена на арабела,ще направя вълшебство,ще се превърна в една змия ,ще ухапя госпожата ,на нея ще и стане лошо и ние ще избягаме при мама Simple Smile е как го измисли това незнам Crazy Катя Благодаря ти  bouquet и от сърце ви желая и съм с вас в молитвите ви за 4 дечица които искате да имате с тези прекрасни имена които сте избрали Praynig  Дебка добре дошла  bouquet и аз нямам арабска връзка,също като теб силно съм привлечена от загадъчноста на изтока,някак си го усещам в кръвта ми,като слушам песните,гледам дрехите.......кой знае може в предишен живот да съм живяла някъде в арабските страни. Мили момичета благодаря ви че ме приехте във вашата приказна арабска темичка  bouquet по този повод откакто пиша тук с мъж ми не можем да разделим компа Whistling та сега иска да купува още един Simple Smile постояно ми говори че много време стоя в темичката,вчера като чакахме асансьора и от него излязаха едно арабско семейство,купили си апартамент под нас,на свеки къщата навремето е била тук и родата имат по няколко апартамента,та над нас апартамента е даден под наем на две момчета арабчета,много точни,приятели са ни,а в другия вход лелята на мъж ми е дала опартамента пак на арабско семейство, Дуа доколкото разбрах от Магда жената е учителката ви по математика,така че ако не ви пише шестици казвай да и вдигаме наема Wink Simple Smile

# 23
  • Мнения: 689


Хайде вземете по малко шоки от любимия ми Party

Снежана-леко ме стресна броя на бебоците CrazyВзимам това най-лявото в края,прилича ми на женско,другите са момченца май и не се наемам Laughing

Тахмине-добре,че не съм кюрдка JoyЯ разкажи за този празник на кратко!

Дуа-и аз четох старите теми,тези на които попаднах си бяха чисто чатене,нищо интересно забавни картинки,много позрави за р.д. и никакво полезно инфо,освен от една-две потребителки.Мислех,че съм изпуснала интересни неща,но не съм.Добре,че има нови момичета сега,които водят интересни разговори,ако темата пак се превърне в място само за поздрави и закачки,ще си търся друга.

Рали-Уа Алейкум Салам !
Ще продължават да се избиват хора на расова основа,едва ли това ще се промени Tired
Откакто гледах как застреляха едно малко момче,което се гушеше в баща си от страх,а бащата го оставиха жив,за да гледа трупа на сина си и да страда,и застреляха всички хора в сватбарските коли на магистралата от военния хеликоптер,вече не мога да толерирам,съжалявам NaughtyТова си е чиста злоба,не расизъм,а нещо по-страшно.
Освен това Израел нападат Египет,за да си ,,върнат,, ,,светите земи,,,по които е минал Моисей(АС),тъй като сметнали,че са техни.Това,че египтяни живеят там от хиляди години няма значение.. В Исляма се казва:като те нападат и ти се бори.Да не коментираме подобни неща повече тук,така е най-добре.

Светла зх-Монито ваканция излезе ли?Кари ще е цяла седмица,може да се видим  Party
Учените (ислямските) казват,че броя на дъщерите не е 3 и не е уточнен,но е важно не само да ги отгледаш,а да се грижиш с любов за тях и да ги възпиташ според Исляма,тогава иншаАлла за родителите ще има голяма награда от Алла (СУТ)!

Марси-няма да се депресираш:поече разодки по тунезийските поляни и сукове,малко шоколад и така!Линда как е,извеждаш ли я да си играе?

Близнаците-мъжът ми ми казваше,че трябва да си имаме второ заради Кари,да не е сама в живота.Аз не го разбирах това,толкова я обичах,че е можех да си представя да имам друго дете.Сега като гледам как си играят заедно вече ми е ясно.А пък  близначетата имат още по-силна връзка:много хубаво е това,подарък от Господ е! Ама Йоанка е много сладкодумна,машаАлла!
Ами Сабина,ти имаш повече съседи-араби,отколкото аз Joy

Магда-какво да ти кажа,най добре е да се упражняваш,да ядеш здравословни неща...Но малко хора ги могат тези неща,аз не за съжаление.Писах ти на лични.

# 24
  • Мнения: 72
Креми, аз също не съм правила нощен Дубай никога,но съм ги виждала на дневния. Иначе за Роза не беше лоша, ама жената просто ни завиждаше, че сме млади и свежи:) После като полетях малко с нея вече спрях да и обръщам внимание. Иначе много се разбирах с една египеска чийфка, сега вече съм забравила всякакви имена:(
Но поне ни останаха доста спомени и нартупан опит. Аз футболистите съм ги возила, ама същите лекета...
gorchiv-badem Принцеските у нас сме 3. Майка ми е Надя Джасем, имам и сестричка, но тя не е в форума. Бебе си нямам още, но ще си взема едно от щъркела на snejnatamar, по възможност момиче.
Water Lily Политическата тема е много болна и вечна, хората ще продължават да се избиват докато свят светува, а Израел няма да мирясат докато не си върнат, това което смятат че им принадлежи от Тигър и Ефрат до техните земи. Но наистина нека оставим тези теми за политиците или на четери очи само, че всеки тъпкува нещата по различен начин....
Как е Кари?Тя в какво училище учи?Не е ли още малка?

# 25
  • Мнения: 468
Здравейте, момичета.
Аз да се похваля съм една от най-старите тука, нищо, че не съм била от най-активните. От 5-та тема съм писала за първи път, ама тогава ми беше някак неудобно да смущавам пишещите, незнам защо така се почувствах..... Confused Crossing Arms

Сабинке, послушай старите кучета, както се казва, отпусни душата, ще мине всичко.  Heart Eyes Няма да искат после да се прибират даже. Вие в кой квартал сте, та толкоз арабски населен?  newsm78

Дебка
, здравей и добре дошла.  bouquet
 
Марси, каква депресийка бе, няма да се даваш.  И аз не харесвам София, ама какво да се парви като тука съм живяла винаги. Викам на мъжа - ако имаше какво да работиш във Варна  wavey (хей, варненки, хелоу), отма се премествам.  Mr. Green

Дуа, много ли деца имаше на РД? Сега откакто има такива центрове е доста по-добре поне за мен, по- лесно е, че иначе като бях дете ставаше Хирошима в къщи, представям си на майка какво й е било. Тъжничко е това с племенничетата. Може човека да се опомни, знае ли се? Обаче винаги дечицата страдат..... Confused Те колко са големи?

Бадемче, много интересна история. Дълга като сериал. Като на Дуа.  Heart Eyes Нашата беше кратичка - на две-на три, без много умуване и питане. От запознанството до сватбата има няма 6 месеца.  Mr. Green
Свеар, опомни ли се след новината? Сега наистина ти остава само да се глезиш и да се радваш.  pregnant

Дезъртке, екологията ще става все по-актуална. Ще идеш в европарламента да заседаваш мъдро над опазването на планетата.  Simple Smile

Креми, видях го Самито в болницата.  Confused

Е сега кои бебета са свободни? И аз искам онова В лилавото. А бъдещото (дай боже) искам да е с черна коса като тати и зелени очи като мама.  Mr. Green Първото почти го докарах на вкус, само дето не е чернокос, ами рус. Confounded

Абе мамита, как помните кой какво е казал? Аз отварям форума два пъти - един, за да пиша, и един, за да чета.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 15:34 от amal

# 26
  • Мнения: 216
здравейте отново

Светла зх-ти в кой месец си бремнна,че аз съм много разсеяна-не знам как е с вас,но аз от грижите ли нещо,все забравям някои дреболии newsm78-ншаала хейр

Амал-нямаше много деца-само моите и на сестра ми,но в тия жилища ,а и беба в допълнение #Crazyвсяко вика-лельо,мами-искам-това-онова,той ме бутна,тя ми счупи... Joyи така-от парка,през Макдоналдс и вкъщи-доста се поизморих...а иначе децата на сестра ми са Кемата на -5 и брат и на 10години-Бог да им помогне....

Хайде,че народа си дойде  bouquet

Кате-искаш палаво и хитро бебе-вземи моята Рабуба-е не е черна и къдрава,но другото ти е по вкуса-ужас nuts-няма осем месеца,а се опъва като струна -не ще да седи на дупе-права иска,после пипа и дрърпа всичко и като не и дадеш това дето иска се ядосва...пък като разбра ,че като прави номера татко и я гушка и обича и носи-ела да видиш-какво ли не прави за да му привлича вниманието-имитира кашляне,повтаря,пищи-само и само да и се радваме...пък какви шамарчета бие на татко си Mr. Green....Ох тоя вуйчо-само ти трови нервите-ма като дойде трябва да му спретнеш някой номер Twisted Evil...нали иска да му уредиш момиче Close-ми излъжи го нещо-да чака 4-5 часа напразно...много ме е яд...ама ти не си трови нервите-не обръщай внимание...иначе какво ще кажеш за тези мацки-беборани

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 17:04 от DUA

# 27
  • Мнения: 800
Лили, никакво мърдане от темата, как така ще бягаш!!!!
Повечко екшън искаш май Laughing И аз искам интересничко, ама модераторите не дават Mr. Green 

Сабина, много са ти сладки малките, ама многооооооо


Светле-зх, добре че под 3 деца=билет за рая се разбира не само да ги народиш, ами и възпиташ, щото иначе на  всичкките араби ще се пише голям хаир само заради демографския им принос  ooooh!


И СТИГА С ТИЯ ДИЕТИ  , млади жени, трябва ви сила, да тичате след децата, диетите са за климактериумите.
Аз днес си приготвих цял хляб за през работно време, но напук, ме засипаха с работа, та чак сега успях да шмугна 4 филии

# 28
  • Мнения: 689
Ох,докато чакам да изтине един карамел,ще драсна два реда  chef

Дуа-тези бебки,не са ли онези близначета,дето се родиха на много млади родители в Англия:едното бяло,другото негърче?А майката и бащата са мулати CrazyМного сладки,но бих взела мургавкото заради косичката Heart Eyes
На мъжа на сестра ти няма ли кой да му удари един пердах и да му изясни,че вече не е ерген и не бива да се държи като такъв NaughtyКак мразя такива типове Close

Амал-синчето има страхотни очи,машаАлла,ама хич не прилича на арабче,дано сестричката му поне малко да е къдрава  WinkЕдна приятелка много се надяваше нейното бебче да е зеленооко,като нея,ама нц:одрало е кожата на баща си(арабин),ама и той е симпатяга де!
Винаги съм си мислила,че първо момиченце задължително прилича на татко си,но не е така..

Тахмине бре:не ща екшън Naughtyаз екшъна го имам в един друг форум ама там затъпя работата нещо..Интересно инфо и смислени разговори на всякакви теми искам.Такива от сорта на: о,мила как си днес,миличка..изморена си от снощи сигурно,заради luvbedне са ми по вкуса.Не съм казала,че ще бягам,но темите дето зачетох ми се сториха скучни и не бих писала в подобни.Преди ме поканиха в една тема,но то скука,то монолог...е какво да пиша?Колко съм скапана от гледане на бебе и чистене ли?Хубаво е,че момичета тук са широко скроени и не само гледат да се подмажат една на друга лицемерно...
Хайде,че кухнята зове,уж ми беше ден за почивка  chef

# 29
  • Мнения: 113
Привет и от мен  Hug
Не, Катенце, щъркела го няма и не се знае дали изобщо ще дойде  Cry  Смея да твърдя, че хванах моя младеж наистина да кръшка с тяхната служителка. А и той призна, че ме е излъгал за някои неща. И в същия момент иска да създаде дете с мен и следи ревниво всяка моя стъпка...Е? И какво да правя сега? Мислех, че животът ми едва сега започва, а той вече е свършил. Не върви нито да остана с него, нито да се развеждам- женени сме само от 6 месеца. Не мога нито да ям, нито да спя- толкова му вярвах и така ме боли при мисълта, че трябва да се откъсна от него. А сега дори да ми каже "добър ден" няма да му повярвам- нито, че е ден, още по- малко- че е добър. И да остана с него- нещата никога няма да са същите, нещо се е прекършило в мен. Уж все си повтарям, че и на моята улица ще изгрее слънце, но то, проклетото, все бърка посоките и огрява някъде другаде...
Иначе знае какво да говори, мръсникът, как да ти го каже- така, че да ти бръкне в най- забутаното кътче на душата, да те разтърси из основи и... уж аз съм наранена, а се чувствам като най- голямата мръсница на света...

Общи условия

Активация на акаунт