Рицарки на Бялото кантарче 17.03.2008 - 23.03.2008

  • 16 743
  • 590
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря, Айче Hug!
Отиваме да спим на терасата Laughing...

# 16
  • Мнения: 2 897
Добро утро  bouquet!

# 17
  • Мнения: 13 770
Дзак Laughing

Само да се драсна в новата тема, че да ви следя изкъсо, и да си кажа, че подхващам поредната диета. След като си поживях блажено месец-два и качих няколко кила, пак започвам. Но ще страдам мълчаливо, "по английски" Crossing Arms

 Hug

# 18
  • Мнения: 4 447
Спорна седмица на всички!

На празнувалите на Тодоров ден, и на непразнувалата Тедка - Честито!
Съни, честит рожден ден на мъничето! Да е много здравичко!
И съболезнования....
Ума, ето това съм си скатала за някой ден -   http://www.solora-bg.com/index.php 
Аз съм ви обяснила, че имам много ангажименти до лятото, та среща в Ст.Загора може и нанагорно да ми дойде.
Ама вие си говорете, обсъждайте, пък не се знае.
 Ако я направим в София, Литъл и Айя дали ще дойдат? А Варненки и Търновки? Просто си питам, някой трябва да поеме нещата все пак  bowuu
 Hug Hug Hug
Ооо, Пиле, драго ми е!
И аз се надявам от днес. Би трябвало да тръгна стремглаво надолу след яката почивка от режими, която изкарах. Въпроса е да изкарам 3 дни  само.

# 19
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
 не съм чела старата (или старите) тема (теми), че няма време.
Какво ново?
При мен е добре. За повече от седмица извън Дюки, имам половинка в плюс, която се надявам бързо-бързо да разкарам. Чувствам се добре, наспивам се бързо и тонусът е на макс. Само котка да не ми мине път, пу-пу-пу. От днес пак Дюки. Имам още за махане, па дано се  махне. Ще съм упорита и то много. Навила съм си на пръста и така ще е.
Таня, Птиче, Айя и всички Рицарки - премного се радвам отново да съм в редиците ви.  Hug

# 20
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Добро утро сладурки  Hug липсвахте ми почивните дни, но все пак намерих време да надникна в темата, правихме разместване вкъщи и бях мноооого мноого заета. Тази сутрин забравих да се тегля и затова лентичката ще остане същата.
Имам една молба към вас, който има време и желание Моля да ми напише гору долу, примерно вчера за деня какво е ял, искам да добия представа какво количество и каква храна ядете. Благодаря   bouquet
Били хлапето, мерси за кафето, изглежда страхотно  Heart Eyes
mimisofia, успех с прегеледа, дано всичко да е наред  Praynig
Ted_cat , пиши след прегледа. Напомни ми и на мен за сокоизтисквачката, тъкмо се чудех какво да правя с тези плодове в хладилника, че се насъбраха много Simple Smile. довечера я изкарвам и ще правя сокове и аз.
Лек ден момичета  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 934
Добър ден и от мен!

Забравихте ме сигурно вече!

# 22
  • Мнения: 4 806
Здрасти, бебче. Simple Smile Как си, що си?
Прочетох предишната тема  Mr. Green  Мъже, а? Хъм ...

Така, няколко думи за около мен - поосъвремених си гардероба. Останах в чуденка с какво съм ходила преди. Променям вече лекинко стила - така няма да си позволя да вървя нагоре, че работите няма да ми стават. Това, което пробвах като номерация, беше супер добре. Макар, че покачих тегло, мерките не са ми мръднали и това е добрата новина. Обаче съм по - стриктна отвсякога. Нека ми е. И, както обикновено, не мога да се оплача от липса на работа.

Напомням за водата! Повече е по - добре. Днес малко изоставам, щото си бях позагубила навиците, ама ще наваксвам.

Мими се е намалила, ама май не е от добро. Успешно задържане ти пожелавам.
Айя, не схванах къде си по кантара в момента. Ще постиш ли? Аз се замислям да направя някой и друг ден само на салати и ядки - сурово да ми е. Едно такова разтоварване, че май има нужда - просто така го усещам. Вярно, че са нитратни в момента, ама друго няма, а желание има Simple Smile
Таня, ти пак с много ангажименти. А иначе как си?
Съни, чакаме новини от теб - време е, позадържа се на едно място.
Мариетке, а при теб? Освен мъжете, как я караш?
Умма видях, ама не разбрах как е при нея. сигурно до викенда няма да я видим ... уви
Дика? не я срещам ...

# 23
  • Мнения: 4 447
Бебче, хич не съм те забравила, ама нали и аз не се вясвам много, гледам да не споменавам липси, че ако ме почнат и мен после....
Асса, мисля, че съм добре. Поне повечето хора така казват - какво ти е на теб, та само мрънкаш... Rolling Eyes Дреболии, ама ме ядат от вътре. Нервна съм и това май ще се окаже някаква причина за мойто положение. Няма го спокойствието, постоянно бързам, постоянно нещо не съм свършила, постоянно нещо се отлага за друг ден.... Такива неща ме побъркват. В такива моменти ми се ще да имам някаква рабата на норма - ушивам 15 блузи, или обработвам 30 документа, или продавам от 8 до 6, свършваш я и оставаш работните мисли на работното място.
Не съм отслабнала от последния ни разговор. Но понеже миналата година си поизхвърлих старите торби, налага се да нося дрехи с един-2 размера по-тесни. И това замазва положението някак. Въпреки, че стоят ужасно, някак е по-младежко, по-съвременно. На сегашните ми кила от ...преди изглеждах пред пенсия. Може и да си въобразявам де.  Дрехите са важно нещо май.Ако си купя нещо - то е за врвмето, когато ще се повталя Rolling Eyes, много съм убедена нещо....
Абеееее, каквото и да обяснявам - той е дебеееел.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 806
Таня, обикновено дреболиите ядат много нерви, а не си струва. Ние си намисляме, че  е много важно, докато не ни тресне нещо по главата, че се занимаваме с глупости. Всичко е в главата! (ха, тривиално и изтъркано, но извънредно вярно). Давай релакс и всичко ще се нареди. Нагоре нослето, усмивката и напред.

Промяната започва отвътре и се отплаща. Винаги се отплаща с много положителност. Във всички измерения.

... къде сте? Нещо голяма дрямка е тук ... веднъж да се появя и задържа пред компа и да е така споко.

# 25
  • Мнения: 1 488
Били ми ко да ти кажа,кашля си чиляка ама по малко като че ли.Незнам ще го видим до вечерта!Днес няма много да го разхождам
Вода до момента 1л.
Направих си и гимнастиката.Остана да устискам и да съм режимна до края на денят
Цунки мунки и мимисофия,чакаме да кажеш как е бебешока.Още малко и ще почнеш да го усещаш как ритка  Wink и ще си по спокойна

# 26
  • Мнения: 1 279
Здрасти и от мен!
Пиша се и аз при болните!
Че и малкия и той!
Отврат! Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Днес съм решила да ви посветя деня, че шефа го няма, колежката също, аз имам работа колкото искаш, но пък не ми се работи.
Вчера цъфнах и днес имам зверско главоболие.
Радвам се, че ви виждам повечето ще вляза назад да ви попрочета.

# 28
  • Мнения: 4 447
Пиша се и аз при болните!
Че и малкия и той!
Hug
Ама вие друга работа нямате ли си?
Това - сополи и къхане не го броим вече -- то си е постоянно състояние за някои (със сенна хрема Rolling Eyes) Naughty
Кой е на легло, освен Ванчето. Тя по болести взе купата вече! Hug
Силвееее,  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
айде разболяхте се
аз се закротах накъм здравите за разнообразие
детето уж е добре ама докога ли
така е най-стресиращо - хем не е болен, хем все е на границата
а не трябва да боледува, че може много по-лошо да стане
аз пък практикувам немислене по въпроса,щото и да го мисля, не мога да предотвратя нещо ако ще има
живот ли бе да го опишеш

Танче и Асса, здравейте
аз си върнах един килограм, ама само един
ще ги видим тия работи

И всички дзеца и възрастни до два дни да са наред, че ще минавам на пхроверка

Общи условия

Активация на акаунт