Барбарон

  • 3 070
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Благодаря ти, аз вече поръчах, сега остава да чакам да ми го докарат до края на тази или другата седмица.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Тия барбарони със стиропорени топчета ли са пълнени?
Едни приятели си купиха такива май от Неосет и след година две интензивно ползване се спихнаха и загубиха всякаква форма. Може би трябва да си ги донапълнят с топчета или що ли?

# 17
  • Мнения: 32
Преди време си поръчах такъв барбарон от http://www.mirsto.com/. Доста време търсих такъв фотьойл по магазините, но нищо не ме удовлетворяваше и когато попаднах на този сайт бях страшно впечатлена. Той наистина обгръща цялото тяло и сега както е казала Аничка и при нас това е най-употребяваната вещ у дома. Поръчах си фотьойл размер L. По-яко нещо не съм имала. Може вече да съм се пристрастила, но ми се струва, че с времето усещането да седиш в него остава несравнимо.

# 18
  • Мнения: 88
Страхотни са и аз мисля да ги съчетая с холните мебели някога...   Peace

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Супер,вторият сайт е с безплатна доставка.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
Удобни са. Аз лично нямам, но съм тествала по приятелки Simple Smile
Не зная с какво са пълни, най-вероятно със стереопорени топчета, но не съм сигурна. Една приятелка на мама си докара такава табуретка от Щатите, и се наложило да я изпразва от съдържание (стереопор).
Най-вероятно може да се напълни и с дунапренени изрезки. Аз навремето си правих подобна възглавница.

Общи условия

Активация на акаунт