мога ли да захраня с готово пюре тиква и картоф

  • 5 895
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Захранва се с еднокомпонентни пюрета.  Twisted Evil
newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 15 221
Ауууу, объркала съм емотикона.  Embarassed
Трябваше да е този:  Peace , а не този  Twisted Evil .
Сори!

# 17
  • Мнения: 5 940
Нищо, той се възприел като приятелско оззъбване срещу съветващите да се захранва с двукомпонентно пюре. Не, че има много, ама да си знаят.

# 18
  • Мнения: 756
захранвай с еднокомпонентно пюре, ако има някаква реакция така поне ще знаеш от какво е

# 19
  • Мнения: 27 524
Нищо, той се възприел като приятелско оззъбване срещу съветващите да се захранва с двукомпонентно пюре. Не, че има много, ама да си знаят.

Малко заприличваме на клас и дружинната му ръководителка  Laughing

# 20
  • Мнения: 5 940
Нищо, той се възприел като приятелско оззъбване срещу съветващите да се захранва с двукомпонентно пюре. Не, че има много, ама да си знаят.

Малко заприличваме на клас и дружинната му ръководителка  Laughing
Май, май натам отива Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Съжалявам, че ще се разгранича от класът, но според мен не е фатално да се дават и зеленчукови миксове за съответните месеци. Да не споменавам един доктор, който ме посъветва да не се втелявам и да давам месни (и друг път са ми скачали тук заради него, но не е обикновен луд, а баща на 4 деца и шеф на педиатрична клиника към голяма столична болница)...
По темата: давах еднокомпонентни не повече от 1 седмица. После емнах миксираните. Жив е Шош и няма алергии.  Wink

# 22
  • Мнения: 5 940
То добре, че Шош няма  по принцип алергии...

# 23
  • Мнения: 27 524

Именно.  Peace Напоследък излизаме по темите от здравия разум и се втеляваме много  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
То добре, че Шош няма  по принцип алергии...

А, не се знае. Но не зеленчуковите миксове след 6 месеца ще са проблемът...

# 25
  • София
  • Мнения: 15 221
Нищо, той се възприел като приятелско оззъбване срещу съветващите да се захранва с двукомпонентно пюре. Не, че има много, ама да си знаят.

Малко заприличваме на клас и дружинната му ръководителка  Laughing
Май, май натам отива Laughing

Е, сега остава да кажете и коя е дружинната.   Rolling Eyes  ooooh!

Човек да не обърка един емотикон, еееееееехххххх......

# 26
  • София
  • Мнения: 15 221
Съжалявам, че ще се разгранича от класът, но според мен не е фатално да се дават и зеленчукови миксове за съответните месеци. Да не споменавам един доктор, който ме посъветва да не се втелявам и да давам месни (и друг път са ми скачали тук заради него, но не е обикновен луд, а баща на 4 деца и шеф на педиатрична клиника към голяма столична болница)...
По темата: давах еднокомпонентни не повече от 1 седмица. После емнах миксираните. Жив е Шош и няма алергии.  Wink

Да, но 1 седмица си давала еднокомпонентно, нали?
Не мисля, че е правилно захранването да се започне с 2 зеленчука едновременно.
Като си давала едно седмица 1 зеленчук, след това спокойно можеш да даваш същия+нещо друго. Ето ти двукомпонентно пюре. Като добавиш към тях трети-става многокомпонентно.  bowuu

# 27
  • Мнения: 27 524
Е, сега остава да кажете и коя е дружинната.   Rolling Eyes  ooooh!
Човек да не обърка един емотикон, еееееееехххххх......

 Joy Joy Joy
  bouquet

# 28
  • Мнения: 176
Аз не знам някой да има алергия към картофи newsm78 или тиква, а и към моркови не съм чувала.Ако знаете за проявени такива пишете.Аз и затова не виждам проблем да захрани с това пюре.

# 29
  • София
  • Мнения: 415
Аз също захранвам с картоф и морков. Не мисля, че е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт