Зайци крият яйца из немската земя - тема 67

  • 13 796
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 178
И аz не гледам ДСДС, поради липса на време, но ще трябва да го видя тоя Томас, много го хвалите.
Жабке, купихме си машинка и в скоро време ще я пускаме в действие, ще съобщя zа реzултата.

 

# 16
  • Мнения: 2 907
Томас не е хубав, но наистина като запее успява да очарова с аура.
А това дребното и мен много ме дразни, вие вярвате ли, че наистина се броят гласове, невероятно ми се струва.
МА не мога да гледам, ДСДС тази година следя с притворени очи, не ми харесват кандидатите. А тази 16годишната с големия глас е ужасна на външен вид, не можа да ме развълнува.

Чухте ли, че Валето Хасан живеела в Испания от години и световни музикални продкции и предлагали милионен ( !!! ???) договор. Не можела да се спаси от оферти. Хм?  Shocked

Ще вали сняг за Великден, май ще крием яйцата в преспите.  



# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Чухте ли, че Валето Хасан живеела в Испания от години и световни музикални продкции и предлагали милионен ( !!! ???) договор. Не можела да се спаси от оферти. Хм?  Shocked

Ще вали сняг за Великден, май ще крием яйцата в преспите. 

И имала дребен бизнес - две заведения Shocked
Абе и аз чух нещо подобно за сняг ooooh!

# 18
  • Мнения: 7 605
Ще вали сняг за Великден, май ще крием яйцата в преспите.  

и ако не ги боядисваме, Ще ги търсим цял ден  Laughing

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Ще вали сняг за Великден, май ще крием яйцата в преспите. 


не  Shocked Shocked Shocked
как сняг бе, ужас. май е по-добре от дъжд. ooooh!
ние ще посещаваме свеки, не искам да стоя затворена там   Confused

имам да пиша за днес bericht,  а нямам муза да си измислям глупости какво съм правила по време на практиката.  Confused

# 20
  • Мнения: 1 242
Добър да е денят, мацки!
Попрелистих последните две странички на старата тема. Поне това успях.
Апропо детски градини до 18ч. Понякога се налага детенцето да остане почти до 18ч. Пример давам със стачката на автобусните и метро-шофьори последната седмица в Берлин. Улиците задръстени, С-Банът пълен, та и да искаш по-рано от 17.30ч няма как да се добереш до заветното детско заведение и да си прибереш отрочето. Нека аз да имам възможността и правото да може да стои там до 18ч., пък ще си го взимам, когато на мен ми пасва. Няма да ставам див петел я. Mr. Green

Мистичната, да ти е все такава лъчезарница Мойзаната! Малко на патерица, но от сърце!

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 16:58 от Мамунката

# 21
  • Мнения: 3 521
Сериозно ли сняг?
Баси гадното, аз се бях засилила с какви ли не планове за тогава.
Мистиньо, много брутално ми секна ентусиазма - сега ще трябва да седя в къщи и да бъркам кексове на Йоткер Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 434
Добро утро от северните снежни виелици, ей пак ми отдуха червилото тая сутрин! По тъмни доби прибирах юки и бурени от балкона, а навън си миришеше определено на зима.

В миналата тема питах дали някой е пътувал с Kinder-Abteil, обаче ме пренебрегнахте. Питам отново, този път с по-голяма надежда.

Споделям, че заведох свекървата на Ноймайеровия Matthäus Passion - и на двете ни хареса, макар и по различен начин. Единствено ми се стори неестетично, че Исус беше fette Socke, но както моят мъж отбеляза, "какво очакваш, след като само го разнасят по сцената". Иначе го препоръчвам, Ригинс може и да поотслабне.

Сърфи, да не ти пеят Liebe liebe Sonne?

# 23
  • Мнения: 2 907
Ми да, тъй казва ветерфрош-а от РТЛ. И онзи тип с австрийския акцент и той така каза. Вярвам му, колкото и да не ми се ще. И ние имахме планове за неделя. Моето друже Пат прави парти за новото си жилище, ама в Страсбург. А аз исках да идем в събота, хем да се представя лично за една работа, да преспим там и в неделя да полеем жилището. Само че ако е гадно времето, моята Робиниа ще се замръщи и хайде оп - ще се скараме като едното нищо.

Ау, Гея, дребен бизнес викаш. Две заведения. Въх, че е дребен тоз бизнес  Mr. Green

Мишка, само да знаеш, че не те пренебрегвам. Само дето нямам мнение по въпроса. Ама да знаеш, че ако имах, щях да ти отговоря  Laughing

Сърфо, кажи дойде ли мейла ми и хареса ли ти съдържанието, госпожо Мракова  Laughing

# 24
  • Мнения: 911
Мишке, и аz така. Влаковете ги иzбягвам с дете. Ама с него няма оправия, ако не е овърzан с петнайсе колана.
Мистик, кво общо има пиенето с лошото време? Нали вече е каzал ин гутен ви ин шлехтен цайтен, кажи му, че това важи и zа времето Mr. Green

# 25
  • Мнения: 11 315
Мише, опит с детски вагон нямам. Пътували сме в нормалните. Малко чанч пада, ама ако си въоръжена по закона на 5те П-та няма да те уплаши нищо.
След като се грабнах сама с тях двамата на 9 дена път с камили от нас до Кьолн със смяна веднъж, смятай колко съм малоумна hahaha

# 26
  • Мнения: 434
Аз разбрах, че мога да ударя ключа на купето и така да избегнем лекия свински тръс из целия влак, както ни се случи миналата година на път за Франкфурт. Тогава Хана, по примера на майка си преди 35 години, ходеше от пътник на пътник, пееше и рецитираше и ми носеше заработените бонбони да й ги пазя. Моята баба, лека й пръст, така ме е возела от Костенец до София и съм изнасяла безплатни представления. Проблемът е, че сега пътувам и с песа. И за да е циркът пълен, преди малко разбрах, че трябва да му купя намордник. Горкото животно, то не е носило през живота си такова нещо. Сега се замислям дали да не купя и на двамата по един, а аз да отида до борд-ресторанта на ударя едно за успокоение на нервите.

# 27
  • Мнения: 3 521
Сърфи, да не ти пеят Liebe liebe Sonne?


Знам ли Embarassed - дребното грка само Sonne, Sonne. Ако имаш текста давай го - ще я питам като се събуди дали и е това музикалното желание.
За пътуването с влак нямам идея. Най-много сме се лангъркали 20 км. от Лауф до Нюрнберг с дребната.

Мистик, такъв огИн струи от мейла, че разсея мракът на Мраковата от Мраколес. Мини през скипито тия дни Laughing

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 16:03 от surfline

# 28
  • Мнения: 707
Ми6ка,
ще се справиш, не се притеснявай. След време това ще ти са най-милите спомени  Laughing.

За ДСДС - Томас наистина няма вид, но като запее...
Румънката - голям глас, ама като зяпне чак сливиците и се виждат. Югославянката (не знам от коя държава е точно) и тя хубав глас има - сигурно и тя ще е сред финалистите, а малкия Бени наистина много дразни. Сигурно и той ще остиска дълго, че нали трябва и по един палячо да има на всеки конкурс, не може всички да са нормални  Wink.

Това със снега и търсенето на бели яйца много ми хареса  Joy.

# 29
  • Мнения: 2 907
Мистик, кво общо има пиенето с лошото време? Нали вече е каzал ин гутен ви ин шлехтен цайтен, кажи му, че това важи и zа времето Mr. Green

Той горкият се излъга с мен, само че е късно. Онзи ден му викам, че трябва да му купим крем/боя за коса, че взе да побелява и той ми вика " Преди 4 години нямах бели косми, откакто ти влезе в живота ми побелях". Отговорих му " Ето затова се произвеждат бои за коси. Да не се виждат белите косми"  Laughing

Таня, аз също и видях сливиците на румънката  Mr. Green

Сърфе, кажи кога и Сердика е в скайпа, че една тройка да направим, хаха.

Общи условия

Активация на акаунт