има ли сред вас деца модели?

  • 26 047
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Агенция Фреш Моделс имат договор само за фотомодели.

# 16
  • Мнения: 45
Нямаше 3години и записах дъщеря ми в м.а .Визаж .На 6г я спрях ,това е такава подигравка с децата,че нямам думи.
За мен това е експлоатация на детски труд.Нестига ,че си плащаш членски внос, а пък и детето ти им изкарва пари.

# 17
Iskam da pozdravq vsi4ki balgarski maiki. Jiveem v Palma de Mallorca s da6terq mi i sapruga mi. Iskam da se
vaspolzvam ot krasotata na deteto. Balgarskite deca sa mnogo krasivi, tuk usetih razlikata. Neznaq kam kogo
da se obarna.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Лелее, как се нахвърлихте на жената. Май нито един отговор не е по темата  newsm78

То пък една тема!

има ли сред вас деца модели?

Ами няма, тука пишем майките, децата още не могат. Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма само фотомодели и само манекени, работата е комплексна и доста трудна за 4-5 г. дете. Peace Peace Peace

Ето, това е сериозен отговор. Дано си наясно с какво се захващаш.
Това пък да се възползваш от красотата на дете /чието и да е/, няма изобщо да коментирам.
И последно - няма грозни деца!

# 20
  • Мнения: 1 322
Има само фотомодели. Моя много близка приятелка беше само фотомодел. Тя е 1.59 м. и не можеше да работи като манекен. Викаха я само за фотосесии.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Майката, която е пуснала темата е от Стара Загора. Може би става дума за нещо в региона.

# 22
  • Мнения: 3 268
Това не е първата тема на такава тематика и в предишните сащо имаше доста страсти.Ние каквото и да я посъветваме,майката ако е решила,ще си запише детето....и ще го отпише след време.Имам приятелка,която води манекенските курсове за деца над 5 години към Форум българска мода.Тя ми е казвала,че е промиване на мозъци.И аз имам у дома 5 годишна красавица,но съм много далеч от мисълта да я правя манекенка.Да,но това си е мое мнение,други майки си имат тяхно.

# 23
  • Мнения: 3 886
мога само да те посаветвам да не се залъгваш .Както вече са писали не стига че си плащащ а и детето ти им изкарва пари.Синът ми беше в такава агенция и спечели  по честен път но преди да почне кастинга чух да си говорят кое дете ще спечели то беше от един край  в които 2 ма от журито и те са от там самото дете нито беше облечено хубаво нито имаше визия.Не се залъгвай и по добре я запиши на спорт или нещо което желае.Лично аз съжалявам за Кастинга но понеже ни   харесаха и направих грешката да хвръкна малко на г оре.Ако не си  с връзки нищо няма да стане Peace

# 24
  • Мнения: 1 364
По добре я запиши на някакъв спорт.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
Лелее, как се нахвърлихте на жената. Май нито един отговор не е по темата  newsm78
То пък една тема!
има ли сред вас деца модели?
Ами няма, тука пишем майките, децата още не могат. Mr. Green
Ако ще се хващаме за думата, и децата са сред нас. Следователно децата-модели са сред родителите си. Simple Smile
т.е въпросът може да се изтълкува и като съвсем правилно зададен. 

# 26
molq vi kajete kade moga da izpratq snimki za fotomodel

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
molq vi kajete kade moga da izpratq snimki za fotomodel
Иди в някоя модна агенция.

# 28
Аз съм на 33 години и на моята братовчедка дъщеря и е на 13 години и вече около 10 години е фотомодел почна от много малка беше на 3 години. И на другата ми братовчедка от Русия също дъщеря и е на 12 години и тя е фотомодел също! И не виждам нищо лошо децата ви ако са сладки и красиви да го покажат! А има толкова красиви деца в България че си нямате идея! Единствено остава това за вашето дете че е по красиво от другите и ако наистина стане фотомодел то става нещо специално, става кукла Барби. Естествено това ще доведе до много завист но поне ще има за какво! Ще се научи да ходи правилно, ще има грациозна стойка и ако тази подчертана красота се съчетае с възпитанието ще е нещо изключително!!! Ако искате да видите нещо наистина красиво влезте тук: www.Gabka12.sladur.com това е дъщерята на моята братовчедка която е съчетание от 2 неща красота и възпитание!
ПОЛУЧИЛО СЕ Е НЕЩО ИЗКЮЧИТЕЛНО САВЪРШЕННО!

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, видях. Детето е хубаво. Но снимките създават образа на Лолита - гол корем, обувки с платформи и висок ток (като на стриптийзьорка)... Детето може да е сАвършено, но образът е със сексуален подтекст.

Общи условия

Активация на акаунт