Какви памперси да слагам

  • 7 689
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
За сега съм доволна от Pampers. Веднъж взех Молфикс да ги пробвам, не са лоши, само дето са малко по-твърди, но ако и при нас се появят проблеми с Pampers, ще ползвам тях.

# 16
  • Мнения: 1 049
В БГ ползваме само Либеро. Памперс не е това, което е по принцип в Германия. Изключение правят само гащичките на Памперс, те са 1:1 като тук Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 107
Ползвам Либеро и с двете си деца и съм много доволна Peace

# 18
  • Мнения: 3 157
Вземи си по няколко бройки от които можеш и пробвай на теб кой ще ти харесат.Така не става-едни харесват Хъджис примерно,за други това са боклуци,същото важи и за Либеро,Молфикс,Клевър,Кан бебе,Хепи бейби,Дайперс и т.н.

# 19
  • Мнения: 1 155
Бояна се обрина от памперсите на Памперс и затова ги смених с Либеро, от които съм много доволна! Peace

# 20
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Хъгис и Дайпе/ъ/рс. Малко са по-дебели от Памперс, но стават.

# 21
  • София
  • Мнения: 627
HUGGIES  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
Смених Памперс с Либеро,Хьгис,Дайперс и няма кой знае каква разлика.Важното е да не пропускат!

# 23
  • Мнения: 1 477
Аз ползвам памперс, но ако трябва да ги сменя ще взимам Huggies.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
До 2 годинки си го гледах с Либеро много бях доволна, и сега смятам тях да ползвам.По- големите им размери обаче ми пропускаха и след това минахме на Памперс докато махнахме и нощният Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За сега съм доволна от Pampers. Веднъж взех Молфикс да ги пробвам, не са лоши, само дето са малко по-твърди, но ако и при нас се появят проблеми с Pampers, ще ползвам тях.
Същото щях да пиша. Peace

# 26
  • Мнения: 142
Памперс - екстра драй

# 27
  • Мнения: 1 243
Аз ползвам Evy baby Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм доволна от Либеро  Peace

# 29
  • Мнения: 766
И аз за Либеро  Peace Ползвала съм и Дайперс - не са лоши

Общи условия

Активация на акаунт