кола маска в областа на бикините?

  • 129 365
  • 653
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
По-добре намери пари за козметик / около 7 до 10 лв / и не си играй в къщи,рискуваш нищо да не направиш сама освен да си направиш страхотни синини по слабините.Ти си решавай как ще постъпиш още повече има готови ленти с кола маска ,но пак не препоръчвам сама да го правиш на бикини,няма да се справиш.
Не вярвах,че в 21 век има още хора които си правят кола с парче плат в къщи  newsm12
Peace

# 16
  • Мнения: 1 027
Защо не  newsm78 Щом има още такива, които си правят домашни маски за лице и коса!? СТига да можеш и да имаш желание не виждам причина да не го правиш!

# 17
  • Мнения: 4 916
... Не вярвах,че в 21 век има още хора които си правят кола с парче плат в къщи  newsm12

Що не вярваш - нещо грешно ли ти се струва? Щом като действа, защо да не го правят с плат? Пък и ако живееш в Долно Таралежово, където няма аптека или козметичен магазин, специално до околийския град ли ще ходиш за ленти - хем на разходка, хем целия град да разбере от продавачката, че вечерта ще се скубеш.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
не препоръчвам сама да го правиш на бикини,няма да се справиш.
Защо да не се справи? Ще опита и ще се научи, къде ще ходи.

# 19
  • Мнения: 412
Да ама аз съм на 15 години и не мога да намеря 10-15 лева за козметик а и мноого ме е срам Sad Ами след 2-3 дена (като ми свърши цикъла) ще си направя...

Добре е наистина да изчакаш да ти свърши цикъла, така боли по-малко. Аз ходя винаги след цикъл - хем не ме боли, хем да не забравям  Joy
Ами аз току що четах че не е хубаво да се прави кола маска малко след или малко преди цикъл,защото кожата тогава била най чувствителна-така че ще си направя 1 седмица след като ми свърши Simple Smile- а и сега четах пак че е малко опасно сами да си правим там кола маска и сега и kamib ме наплаши че можело нещо да ми стане ако си направя сама smile3518 оф а и няма как да взема 10 лева за да ида сама  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 916
... Ами аз току що четах че не е хубаво да се прави кола маска малко след или малко преди цикъл,...

Преди цикъл - да, по-чувствителна е, като цяло повече боли, човек е по-изнервен и пр. Но веднага след цикъла аз поне не съм имала никакъв проблем.
И нищо няма да си направиш сама, не се притеснявай.
Каквото и да решиш, пожелавам ти успех и кураж!

# 21
  • Мнения: 412
... Ами аз току що четах че не е хубаво да се прави кола маска малко след или малко преди цикъл,...

Преди цикъл - да, по-чувствителна е, като цяло повече боли, човек е по-изнервен и пр. Но веднага след цикъла аз поне не съм имала никакъв проблем.
И нищо няма да си направиш сама, не се притеснявай.
Каквото и да решиш, пожелавам ти успех и кураж!
Много ти благодаря-ами мисля, че ще си направя но като ми свърши и ако открия темата ще пиша и ще ви кажа Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 027
Ако пък толкова те е страх пробвай първо на крака. А защо си мислите, че на козметик боли по-малко  newsm78

# 23
  • Мнения: 412
Ако пък толкова те е страх пробвай първо на крака. А защо си мислите, че на козметик боли по-малко  newsm78
Aми аз на краката си ги махам с епилатор така, че няма какво да пробвам-ама на триъгалника съм пробвала с епилатор-не можах да издържа-докато с колата маска искам или не аз залепа ли лентата все трябва да дръпна и ще издържа Laughing

# 24
  • Мнения: 4 916
...-докато с колата маска искам или не аз залепа ли лентата все трябва да дръпна и ще издържа Laughing

Мажат се малки участъци - по около сантиметър. Маха се сантиметър по сантиметър! Не цялата лента!

# 25
  • София
  • Мнения: 708
И аз ползвам течната кола маска на сара, действам си самостоятелно вкъщи. Също като теб доста дълго време карах само на бръснене, но реших че е време да сменя. пърив път с кола...беше доста кофи!  Grinning  и понеже аз съм с по-чувствителна кожа, много ме болеше, си я правих 3 дена поред  Blush 
иначе след 3-ия път вече действах по-смело, и на по-големи участъци. и определено скед цикъл не боли толкова!
съветвам те когато усетиш че вече много те боли и си раздразнила кожата- да спреш. успех!   bouquet

# 26
  • Мнения: 374
колата маска искам или не аз залепа ли лентата все трябва да дръпна и ще издържа Laughing
и аз така си казвам и честно казано до сега не съм събирала куража да си направя там и мисля, че освен аз самата и кожата ми няма да го понесе никак добре, понеже е доста чувствителна и понякога се изривам.сигурно и от колата в началото се появяват пъпчици, но предполагам че на другият ден е ок вече положението.с пинсетка съм правила на триъгълника и в този случай поне е така, само че е адски пипкаво и ми е възможно да го направя само в горната част  Mr. Green
а след колата с какво мажете, нещо успокояващо кожата?

# 27
  • Мнения: 412
...-докато с колата маска искам или не аз залепа ли лентата все трябва да дръпна и ще издържа Laughing

Мажат се малки участъци - по около сантиметър. Маха се сантиметър по сантиметър! Не цялата лента!
добре ама колко време ти отнема да си ги махнеш всичките на бикините?

# 28
  • Мнения: 4 916
...

Мажат се малки участъци - по около сантиметър. Маха се сантиметър по сантиметър! Не цялата лента!
добре ама колко време ти отнема да си ги махнеш всичките на бикините?
[/quote]

Колкото повече издържаш на болка, толкова по-малко време ще ти отнеме  Peace И обратното. На мен козметичката ми ги маха за 20-25 мин., сантиметър по сантиметър, като през това време не спираме да говорим за всякакви глупости, т.е. при тишина може и по-бързо да свърши.
Имай предвид, че тази област е изключително добре кръвоснабдена и по тази причина много чувствителна. Усещането не е като да си махаш косъмчетата от ръка или крак.

# 29
  • Мнения: 412
Aми сега си я купих кола маската-1.40 си я взех и ще си я направя след 3-4 дена Simple SmileСтискайте палци да успея и всичко да мине добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт