кола маска в областа на бикините?

  • 129 369
  • 653
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз трябва тези дни да си направя кола и тъй като за пореден път не събрах кураж да си запиша час за козметичка, моля ви за съвет!  Praynig  Лентички(и ако да - каква марка) или течна кола на Jancar (май така се пишеше, тази в тубичката, около 1лв струва )?  Rolling Eyes

И аз реших да се пробвам преди време сама. Лентичките - половината лепило остана по мен, голямо чистене падна след това, да не говорим, че трудно се борави специално в тази област. С Jankar опитът ми беше по-добър, много добре изскубва, но мен много ме болешеееееееее Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 212
от няколко години, си правя кола само при козметик Peace, вярно боли доста Shocked, но спрях с експериментите, сама не успявам да си направя кола, защото се жаля, а от самобръсначките получавам много обърнати косми, те стават като циреи, започват да събират гной и става малък ужас Sick, но според мен е много важно човек да си намери добра козметичка, освен добра професионално, то трябва да и има и доверие за да се отпусне, защото човек се чувства все едно е на гинеколог Joy

# 347
  • Мнения: 3 830
от няколко години, си правя кола само при козметик Peace, вярно боли доста Shocked, но спрях с експериментите, сама не успявам да си направя кола, защото се жаля, а от самобръсначките получавам много обърнати косми, те стават като циреи, започват да събират гной и става малък ужас Sick, но според мен е много важно човек да си намери добра козметичка, освен добра професионално, то трябва да и има и доверие за да се отпусне, защото човек се чувства все едно е на гинеколог Joy

Мхм Peace

# 348
  • Мнения: 483
Да, с кола маска на Сара и Кара. Взимам я за 1.50лв. и ми стига за два, три пъти. Премахва всякакви косъмчета, но трябва да изчакаш да пораснат малко.
Точно така! Аз такава си купувам за мустаците  Joy и съм много доволна. А бикините с епилатора и с горната кола маска! И не защото е евтина а защото е хубава, мие се лесно и бързо и скубе много добре!  Peace
Нямя разлика дали съм ги махала сама или на козметик, така че вече се оправям сама  Laughing

# 349
  • София
  • Мнения: 901
Аз като чета темата сякаш се престрашавам за интимна кола! Някой беше писал, че не сваля бельото, а само го отмества настрани. Имам един въпрос (отново  Laughing ) - всички ли правят така или някои козметички ви карат да си свалите бельото?  Rolling Eyes Embarassed Дано въпроса ми не е много...ама ми стана интересно  Hug

# 350
  • Мнения: 104
Да се включа и аz с моя скромен опит с кола маска в областта на бикините.първо zапо4нах със студените ленти4ки на Veet и съм доволна от тях.след което реших да пробвам и с топла кола маска,също на Veet,от която съм много доволна,ве4е 3пъти си я правя и то сама.определено zа мен това е метода zа обеzкосмяване в таzи zона.и е много икономи4на таzи топла кола маска,струва 8 евро,3 пъти съм я полzвала и ще имам zа още 2 със сигурност като гледам Simple Smile
 моми4ета,желая ви успешно преборване сдосадните косми  bouquet

# 351
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Днес си направих течната кола маска Сара newsm44  newsm44  newsm44  newsm44-ами всичко мина добре-направих я с парчета чаршав и ма кар, че се занимавах точно 2 часа-защото косъмчетата са дебели, а и на по малки участъци все пак успях и всичко е ок и нямам някъкви синини или нещо от сорта newsm44 Е да болеше си smile3514, но си струва smile3521

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ отдавна я е направила бе хора newsm44

# 352
  • Мнения: 412
Абе, някой знае ли кво стана с авторката?
Дали е споделила дали си е направила кола маска? Thinking

 
E аз още в началото на темата си правих кола маска-преди няколко дена си направих пак кола маска.

# 353
  • Мнения: 4 916
Аз като чета темата сякаш се престрашавам за интимна кола! Някой беше писал, че не сваля бельото, а само го отмества настрани. Имам един въпрос (отново  Laughing ) - всички ли правят така или някои козметички ви карат да си свалите бельото?  Rolling Eyes Embarassed Дано въпроса ми не е много...ама ми стана интересно  Hug

Зависи от козметичката, моята не прави така, но на някои им е по-лесно с бельо. Ако ходиш при такава, си носи допълнителни бикини, защото едните със сигурност ще станат целите в кола.

# 354
  • София
  • Мнения: 232
моята козметичка ми дава едни гащички-прашки за еднократна употреба. и така не ме кара да се разголвам, а просто ги помества, там където ще работи.като свършим с процедурата просто ги хвърля в кофата и готово. няма какво да се затормозявам и аз да си нося резервни Wink

# 355
  • Мнения: 144
До колкото знам по-голямата част от козметичките искат да се свалят бикините и си действат така. Има и някои - моята предишна беше такава - които не искат да ги сваляш, а в процеса на работа само ги поотместваш където трябва и въобще ама въобще не остава кола по тях - остават си чистички, все едно си ги обула веднага след колата. Има и такива за еднократна употреба - моята понякога също ми даваше такива, когато преценяше, че са ми много стегнати мойте и няма да мога да ги отмествам хубаво.

# 356
  • Мнения: 342
Как обработват най-нежните зони, когато сте с бикини? Има ли смисъл от тях Simple Smile

# 357
  • Мнения: 171
Как обработват най-нежните зони, когато сте с бикини? Има ли смисъл от тях Simple Smile
Всички зани се обработват с преместване SickСмисълът от бикините е в това,че клиентката се притеснява да свали бельото в началото Embarassed.Оставайки с него не се чувства неудобно от козметичката.В последствие имаш пълно доверие в професионализма й и бельото вече не ти е необходимо yes.Става въпрос за психофактор newsm78.

# 358
  • Мнения: 144
На мене ми се струва по-добре и от хигиенична гледна точка...не знам защо... Thinking

# 359
  • Мнения: 957
Не мисля ,че със гащички е по хигиенично...
Те така и така трябва да ти ги отместят доста стабилно..особено ако се обезкосмява всичко.. ако само ... отстрани бикини линията..по може... иначе е невъзможно.

Общи условия

Активация на акаунт