кола маска в областа на бикините?

  • 129 371
  • 653
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 232
това звучи интересно. нека някоя от вас като си я вземе да сподели впечатленията си.

# 376
  • Мнения: 144
Аз сега ще си я поръчам и ще споделя когато имам впечатления.
Между другото, разглеждайки сайта, попаднах и на това:
http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=974&osCsid=c … a4731c9001301bebf - кола маска от същия тип, но черна и пише че е за по-дебели и гъсти косми - поствам го тук, защото някое от момичетата, които досега са се бръснали и искат да пробват кола маска може да се заинтересуват! Party

Иначе, addrianna, eli-pate каза, че така й се казвало на тази кола маска - бразилска, аз я знам просто като зелена, а "бразилска" знам, че казват на самия тип обезкосмяване - цялостно с лентичка. Rolling Eyes

P.S. Сега като гледам има и розова и жълта кола от тоя сорт - розовата е за чувствителна кожа с хидратиращо, възстановяващо и подхранващо действие, подходяща за употреба по цялото тяло, а жълтата...и тя там нещо...сега вече се задвуомих... Crazy

# 377
  • Мнения: 3 211
това звучи интересно. нека някоя от вас като си я вземе да сподели впечатленията си.
Моята козметичка ме прави с такава зелена, не бих казала, че не боли. Пак си боли, но наистина не цапа като другата, не става така течна, нанася я със шпатулка, а иначе другата й кола е с пистолет.

# 378
  • Мнения: 2 229
Аз сега ще си я поръчам и ще споделя когато имам впечатления.
Между другото, разглеждайки сайта, попаднах и на това:
http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=974&osCsid=c … a4731c9001301bebf - кола маска от същия тип, но черна и пише че е за по-дебели и гъсти косми - поствам го тук, защото някое от момичетата, които досега са се бръснали и искат да пробват кола маска може да се заинтересуват! Party

Иначе, addrianna, eli-pate каза, че така й се казвало на тази кола маска - бразилска, аз я знам просто като зелена, а "бразилска" знам, че казват на самия тип обезкосмяване - цялостно с лентичка. Rolling Eyes

P.S. Сега като гледам има и розова и жълта кола от тоя сорт - розовата е за чувствителна кожа с хидратиращо, възстановяващо и подхранващо действие, подходяща за употреба по цялото тяло, а жълтата...и тя там нещо...сега вече се задвуомих... Crazy

По-добре си вземи зелената или може би черната, другите ми звучат като "изг*зици" така да се каже. Mr. Green То и от нормалната кола, натуралната си е най-добра, а и нали козметичките  използват зелена. Но ако я вземеш да споделиш отзиви!!!  bouquet Hug
Ако наистина се използва лесно и е ефикасна, може и аз да си взема. newsm78

# 379
  • Мнения: 144
Ами черната не ми трябва/постнах я заради другите мацки/, понеже аз си ги махам с кола маска от пет години вече някъде и са оредели и не са дебели и твърди, но ще взема зелената , защото това е наистина, което използват козметичките! Peace

# 380
  • Мнения: 2 169
Нека и аз като един лаик ви попитам нещо... как и в какъв съд ще затоплите въпросната бразилска кола маска???

# 381
  • Мнения: 2 229
Нека и аз като един лаик ви попитам нещо... как и в какъв съд ще затоплите въпросната бразилска кола маска???

И аз се интересувам.  newsm78
Аз си представям, че се топли в микровълновата например. Thinking Май не става за тези апаратчета за затопляне на кола...?

# 382
  • Мнения: 2 169
А без апаратче не става ли? Ако е в микровълнова или на водна баня, в какъв съд трябва да е? Ако става в микровълнова, то за колко минути ще е готова колата? Сори за въпросите, сигурно сте ги дискутирали и друг път, но аз нищо не откривам....

# 383
  • Мнения: 2 229
Ами предлагам да изчакаме Bebu4a да си я купи и да каже как е процедирала. Grinning
Аз съм използвала течната на Кара - тя се топли в микровълновата за няколко секунди само и си я ползвам от тубичката...дано и с тази да може така, че не ми се занимава с отделни съдове и т.н. newsm78

# 384
  • Мнения: 2 169
Ами предлагам да изчакаме Bebu4a да си я купи и да каже как е процедирала. Grinning
Аз съм използвала течната на Кара - тя се топли в микровълновата за няколко секунди само и си я ползвам от тубичката...дано и с тази да може така, че не ми се занимава с отделни съдове и т.н. newsm78
Но тази, доколкото виждам, не я продават в тубичка...  bouquet Та оттам ми идва питането...

# 385
  • Мнения: 144
Мацки поръчвам я и ще пиша.
Иначе мисля, че eli_pate може да ви отговори на въпросите - тя знае повечко! Peace

# 386
  • София
  • Мнения: 708
Ми не може ли да се затопли в обикнивена паничка в микровълновата?  newsm78

# 387
znam 4e temata e za kola maska no az gi maham s pinseta edno po edno vqrno igra4ka e no e fekta e strahoten meka i gladka koja kato 4e li nikoga tam ne e imalo dosadni kosam4eta a i bolkata e po malka ako iska6 probvai i tova dano sam ti bila vpolza  bouquet

# 388
  • Мнения: 871
И аз се присъединявам към действащите с течна кола маска в домашни условия- болката си я има, но не се умира със сигурност. Не ми се занимава да запазвам час при козметик, да се съобразявам кога може да ме приеме...и т. н.

# 389
  • Мнения: 412
 Mr. Green Здравейте на всички    bouquet искам да попитам нещо свързано с кола маската.Та нали сега е лято и си правя кола маска, обаче като ми се наложи да ходя на плаж и малко са ми наболи и кола маската не ги хваща и аз ги махам със бръснача-до сега, от както си правя кола маска само 2 пъти съм си ги махала със самобръсначката.Та това ще ми направи ли космите по големи или няма???ИИ вие действате ли понякога със самобръсначката???Предварително благодаря за отговорите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт