кола маска в областа на бикините?

  • 129 950
  • 653
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 365
Ами аз си купих току що лидокаин ( 3 лв) и кола маска, ще пробвам как е и ще докладвам  Laughing

# 616
  • Мнения: 46 636
Не си давайте парите напразно, Лидокаинът действа само на лигавици, на кожата няма никакъв ефект ...

# 617
  • Мнения: 100
Понеже съчетавам колата с подръжката на ноктопластиката (електрическата пила е направо ужасяваща, адски ме боли), та пия половин аулин предварително и болката е доста по-притъпена....

# 618
  • Мнения: 1 152
та пия половин аулин предварително и болката е доста по-притъпена....

Ужас! Shocked Shocked Shocked

# 619
  • Мнения: 2 673
Препоръчайте ми козметичка \Оборище, Подуяне, Х. Димитър \ за кола на триъгълник но искам да съм сигурна, че няма да гъбясам  Rolling Eyes  Защото ходех при една и кола маската не беше като рол-он, а такава дето ври в съд. И тя топи шпатула от съда, маже ..кожата, пак топи \вече замърсената шпатула\ и пак маже....Останалото количество явно остава за следващата клиентка..Баси ooooh!

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 19:04 от Кari

# 620
  • Мнения: 431
Kari, мисля, че за такава деликатна зона може да се използва само кола от кутия.  Rolling Eyes Ролката е за крака/ръце!
А относно другото ти притеснение -- колата все пак се нагрява... предполагам високата температура би убила евентуални 'гъби'.

# 621
  • София
  • Мнения: 458
и аз така знам че за триъгълника специално трябва да се използва кола маска която е с по-малко восък,тя може да се използва и за ръце и крака де. Но съм пробвала с ролка сама да си правя кола на триъгълника-първо че не мога да го направя целия и второ след това кожата ми се зачервява,,подува,бели се абе ужас!!!точно козметичката ми го каза това за колата с по-малко восък, защото с другата освен че се отстраняват космите се отстранява и най-горния слой на кожата и резултата е точно този за който написах по-горе

# 622
  • Мнения: 194
Само да ви споделя, че кола маската боли повече преди и по време на цикъл!
Ходете след като ви свърши - има много голяма разлика! Hug

# 623
  • Мнения: 256
аз до сега бях на кола маска но сега съм бременна и то рискова на легло съм май трябва да хващам бръснача

# 624
  • София
  • Мнения: 458
а за колата след цикъл е абсолютно вярно! пробвах Peace

# 625
  • Мнения: 65
Момичета,темата е много дълга  попрегледах я и попаднах на доста ценни съвети,ноо аз отскоро живея в Божурище до гр. София и ме интересува има ли някакъв козметик в Люлин,който да прави добре кола маска на труъгълника. До сега в Бургас са ми правили топла кола маска и съм доволна Hug

# 626
Здравейте на всички!
От около година се подстригвам над пениса, но космите станаха много и все по-тъмни и по-тъмни. На 16 съм и го направих 1-вия път заради спорта, тъй като много се запотявах. Та въпроса ми как седи въпроса с колата маска. Четох 4-5 страници, но просто е много като съдържание. Ако може някой с 2-3 изречения да ми каже, как става, през колко време и с какво. Също така тези козметици newsm78 ...къде да ги намеря?

# 627
  • Варна
  • Мнения: 777
Козметици под път и над път, за кой град питаш? Как става ли? Със стискане на зъби и рязко дръпване с посока, обратна на растежа на косъма. С какво - с кола маска, козметиците работят с това. Колко често - поне 1 път месечно. Като новак в тази област, а и като представител на мъжкия пол, може би е по-добре да се обърнеш към козметик. Не си представям как го правиш сам вкъщи. Успех, каквото и да решиш!

# 628
  • Мнения: 277
Има ли някакви трикове в правенето на кола маска или просто мен не бива?Все накъсвам космите  Confused

# 629
  • София
  • Мнения: 1 825
Основното изискване е да си вземеш кола, подходяща за твоята кожа и за участъка, който ще третираш. Аз още от първия път улучих подходящата за мен кола-маска и тъй като се поръчва, реших следващия път да закупя от София от друга фирма - резултатът беше катастрофален, особено за триъгълника.
Аз съвсем отскоро започнах сама и наистина съм много доволна от резултата. Неведнъж съм писала, макар и да не знам точно в коя тема - проблемна е само областта на триъгълника, за това е необходимо повече усърдие - след цикъл, на малки участъци, с шпатулка, нанася се по посока на растежа, опъва се и се дърпа в посока, обратна на нея. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт