ПЛЕВЕН - 47

  • 19 150
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Пламси, честито и от мен

Silvipl,от опит знам , че се отслабва когато спреш да кърмиш.Според мен сега трябва да ядеш и да пиеш ( не алкохол де  Simple Smileповече , за да имаш кърма, а за отслабването, ще мислиш после Peace

Относно срещата , този път мисля да дойда и аз.

# 16
  • Мнения: 503
Здравейте,Плевенски мами! Утре ми се налага да изкарам около 3 часа във вашия прекрасен град с малкия,та се чудя ,ако е лошо времето къде можем да  се скрием newsm78   Благодаря предварително,долу-горе познавам града..

# 17
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здравейте, Плевенски майчета и бебоци!
Момичета налага ми се да потърся добър лекар УНГ в Плевен и моля, ако някой има впечатления да ми пусне на ЛС координа зи лекаря. За съжаление в нашия град няма такъв кадърен специалист Embarassed.То общо взето за всеки по сериозен преглед ходим все до Плевен. Thinking

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 973
Пламси браво   bouquet, приятно запиване ... поливане на взетия изпит.

# 19
  • Мнения: 2 070
Поизморих се и не се сещам кой ме пита за отбиването, че прехвърлям темата отгоре-отгоре..
Яна беше на година и полвина, мисля че накрая беше останало кърменето само вечер колкото да заспи и не усещах да имам кърма, а само нещо като коластра. Не помня и дали продължавах да я кърмя за следобедното заспиване...  newsm78 че то си беше есен-зима и си е заспивала у нас сигурно, а при по-хубаво време - в количката навън. Ами реших, че ще и е трудно да заспива в яслата без мен и без сучене и затова я отбих, а не че ми е било проблем да продължа да я кърмя колкото да има за имунитет. Всъщност не я отбих кой знае как - една вечер просто не и предложих цица, а само легнах до нея и тя си заспа. Не е искала повече. Не съм се цедила, не съм усещала, че има какво да изцеждам, ако е имало нещо се е абсорбирало из вътре. Най-вероятно с постепенно намаляване на броя сукания и кърмата намалява, но може да е индивидуално и да трябва да се цедиш или пиеш нещо, не знам.
При мен дилемата беше - ще може ли дазспива без сучене, защото при нас такава беше практиката и така ми беше най-лесно - да заспи на гърда както си лежим и двете. Но и досега пък иска да лягам до нея, за да заспи и ако ме няма и е по-сложно, случва се и да пореве за мен.

Браво Пламси!

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета, препоръчайте ми някой добър психолог, ако имате наблюдения.

# 21
  • Мнения: 5 026
Момичета, препоръчайте ми някой добър психолог, ако имате наблюдения.
Моят съпруг  Peace Сериозно-психолог е и бива  Grinning

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Пламси браво на теб. Поздравления.  bouquet Би ли казала какво учеше? Embarassed

# 23
  • Мнения: 814
Plamsi,   bouquet, честито! Радвам се за теб!

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен!
Успявах само да ви чета,но вече съм си в къщи/бзех си болничен/и ще съм по-редовна!

Plamsi,честито!  bouquet

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 239
Публична администрация учех аз. Вече съм магистър по това Mr. Green
Да ви се оплача за мойто шофиране-ей няма да излезе шофьор от мен. Спрях на Катя Попова сутринта и нямаше никакви коли. И после един кат се клепнал зад мен и аз 10 мин. се чудих как да тръгна без да го ударя,защото колата тръгва назад. Ужас направо. Накрая накарах един да ми тръгне и да ми я спре на равното Embarassed.Голямо излагане. Вече ще спирам само на равно. Sad

# 26
  • Мнения: 5 278
Пламси,честито Simple SmileСамо дето се притесняваше Simple Smile Но май всички са така преди изпит,все мислят,че нищо не знаят.
Деси,аз те питах за отбиването. Аз изобщо не го мисля как ще ми спре кърмата,ако трябва и хапчета ще пия.Проблема е,че и моите без сукане не заспиват.А ако не им дам реват докато им дам.Може и по един час да откарат. И аз естествено се предавам.Единствения начин е да ги дам на някой да ги гледа няколко дена и да се надявам да има по-стабилна психика от моята,та да издържи на рева. Само че както се сещаш едно е да оставиш едно бебе на някоя баба да гледа,друго е две. А и бабите ни работят.Та остава варианта да ги чакам сами да се откажат.КОето не ми се вярва да стане скоро.
tanita78, ще те разочаровам,че в Плевен няма подходящо заведение за деца на закрито,за което много ме е яд.Единственото такова е в Сторгозия,но аз не съм ходила там и не мога да ти обясня къде се намира,до някаква поликлиника,но на мен това нищо не ми говори Simple Smile Някой друг може да ти обясни по-добре.
Нади,има един лекат във втора,чувала съм ,че е много добър,що се отнася за Плевен,но като не мога да се сетя името.Ако те интересува да се поинтересувам.
А за среща и аз ще помисля като уточните ден,че зависи от таткото коя смяна ще е и честно казано на мен Къщата пък ми е далеко Simple Smile Валенце,с теб не можем да стигнем до консенсус по този въпрос Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 951
Да се разпиша и аз в новата тема  Grinning


Митко се чувства добре при леля си. Той всъщност се чувства добре при всеки различен от мен. Мен ме олицетворява като оназя гаднярка, дето само ходи и го преследва с едни дозатори със сиропи, АБ-ци...
Ходих при директорката, опитах се да насоча разговора в посока болните деца, но не стана. Тя сякаш не ме чуваше, веднага започваше нещо друго - Какво ще го правим този Митко, как ще го опазим, като се стопли няма да е така ....и т.н.
Нищо, друг път като се завърне  Simple Smile

Пламси, браво! Как ти завиждам ако знаЙш  Crazy

Нади, психолог или психиатър търсиш. За второто мога да помогна.

# 28
  • Мнения: 248
Пламси, честито!   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 070
Джина, ако толкова плачат що ще ги отбиваш още? Или на теб вече ти писна? Гледай да редуцираш кърменията до едно-две на ден, за да ти намалее поне кърмата, тя и вкуса ще си промени и те самите може би няма да искат толкова. Явно още не са си надживели този сукателния рефлекс. Не знам, сигурно е индивидуално. По-малки са от Яна, когато я отбих, тя просто не се сети да си поиска дори и така за една вечер лесна работа. Но вече беше научена да яде всичко и то по-твърдичко така, без пасаторски истории... Предниат ден беше навършила година и 6 месеца и да ти кажа на мен ми беше по-тежко, отколкото на нея. И сега ми става мъчно като се сетя какво ми беше странно първите един-два дни да не я кърмя.
Направи го ако ти е писнало на теб самата, че то май е по-гадно ако си изнервена и не ти се кърми. Ако нямаш проблем с това - не бързай да ги отбиваш щом искат. Ти си знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт