ПЛЕВЕН - 47

  • 19 215
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 64
Добро утро!
Започва още една работна седмица. Аз нещо съм се вкиснала - боли ме гърло, а като че ли и носа ми започва да тече  Sad. Това сама си го направих, вчера ядох един сладолед и ето резултата. Сега се чудя какво да си взема за гърлото. Препоръчайте ми нещо ефикасно, но пък да не пречи и на кърменето.
За ресторант и хотел бих препоръчала Туристически дом, ако сватбата е лятна. Сега всичко като се раззелени в Кайлъка и става приказка.
Хайде ставам, че дребния се опитва да прецака изолацията на баща си Laughing.
Слънчев и усмихнат ден на всички!

# 211
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Добро утро и от мен.Успешен ден на всички.
Ние почнахме да ставаме рано и хич не ми харесва така,ама...... Rolling Eyes

# 212
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Atrakcia , ще питам мъжа ми , би трябвало да знае добър преподавател.

Тези трима олигофрени в Калибрата са си били сложили каски и карали с 200  Shocked Инфото ми е от очевидец  Tired
Разбира се, на тях нищо им няма. Жената се е возила в такси.
#Crazy
И аз не съм чула нищо за това. Голям ужас. Кога е станало?

# 213
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 005
Пламси честито!

За сватба предпочитам Централ. В събота обаче ходихме в ресторант "Каруцата" и страшно ми хареса. Битов стил, музиката беше повече от поносима. Сервитьорите също бяха много любезни. Направихме си резервация на обяд. Попитаха ни дали ще бъдем с малко дете и вечерта разбрахме, че са се съобразили с това и ни бяха настанили най-далече от оркестъра. Цените - не мога да коментирам понеже не сме обикаляли скоро ресторантите понеже го даваме повече "по домашно му" Wink

# 214
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 005
Колкото до катастрофата, един от участниците е кадрови военен. Всеки божи ден преди края на работното време точно на тях им се напомня да шофират внимателно.

# 215
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Леле и аз сега прочетох за катастрофата.Ама как може да има такива хора #2gunfire
Нямам думи,аз с право се страхувам да карам в града.Лошото е че навсякъде има такива състезатели #Cussing out

# 216
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Още по лошо е,че остават ненаказани и след 2-3 години пак ще е с кника на пътя.То за това ги и има такива кретени. А за това,че бил кадрови военен,не искам да обидя никого,но такива станаха тези които не могат да си намерят друга работа,а там заплатата е прилична за това което правят. Малък процент са тези,които са искали с желание да бъдат в армията.

# 217
  • Мнения: 5 309
Валенце,и аз се спрях на тази Иванова къща Simple Smile Още повече сега като ти ми я препоръчваш,защото то в интернет е едно,но друго си е някой да го е видял с очите си Simple Smile
Мирама,благодаря за инфото Simple Smile Ходила съм там може би един два пъти,но не си спомням ,че така се казва.

# 218
  • София
  • Мнения: 9 903
Джина,имай предвид,че не всичко в сайта е точно така и наяве. WinkВсъщност единственното нещо,което ме подразни беше,че в сайта пише,че от ателието се открива прекрасна гледка.Нищо подобно-терасите не гледаха наникъде,защото съседните сгради бяха буквално на 5см от тях.Но това не е болка за умиране,вътре условията са чудесни.Ако сте с децата горещо ти препоръчвам да наемете ателието. Peace
Малък процент са тези,които са искали с желание да бъдат в армията.
GrinningИ аз мисля така,нооо никак не ми се говори за армия Mr. Green,че ако си отворя устата Crazy.Пък тука сме доста жени на военни. Hug

# 219
  • Мнения: 2 070
И аз засега имам само хубави отзиви за Каруцата /бившата Либерта/.
За сватба не мога да кажа, ресторант по-добре Централ отколкото Балкан, ако само това са двете опции.

Доста е гадно това за катастрофата. Обаче аз нещо не мога да проумея - защо човек в кола си слага каска... Кви са тия малоумници  newsm78  А нещо другго знае ли се за жената? Възраст, има ли деца, каква е била? Горките и близки...

# 220
  • Мнения: 40
Привет и от мен момичета! Гледах сега сайта на Ивановата къща, за да се ориентирам къде е точно. Мястото е добро и е хем на спокойно място, хем на 5 мин. от централната улица. Така че приятна почивка в моя роден град  Wink

# 221
  • Мнения: 40
Djina, това че няма да бъдеш точно на празника на града там не е голям пропуск, защото тогава не можеш да се разминеш по улиците, а нали знаеш че там си нямаме пешеходна зона както тук.  Wink  Затова намислете си ваша дата и се разходете тогава до Търново на спокойствие. Що се отнася до Звук и светлина на Царевец, и аз не мога да кажа кога точно го пускат, ама май е когато има групи чужденци, че могат да им вземат паричките за това удоволствие.

# 222
  • Мнения: 165
добро утро и от мен .
искам да попитам дали има някоя мама тук която да е раждала при д-р Стойков и да си го е била ангажирала. аз съм се разбрала с него и заради него няма да ходя да раждам в авис медика ,защото той не ходи там. но в същото време ми се струва един темерутст и много не приказва . думите все с ченгел му ги вадя от устата .надявам се поне като поеме отговорност да си държи на думата ,че не знам като тръгна да раждам и ако нещо ме прецака не ми се ходи без доктор в старата родилно Rolling Eyes

# 223
  • Мнения: 234
Бременната жена,която е починала в катастрофата има и друго детенце.На около 5 годинки.Незнам дали е момиче или момче.Работила е на гара"Стара гара" като билето продавачка.А фаталния ден е отивала на работа.
 newsm17 Да почиват в мир и жената и малката душица,която така и не можа да види бял свят. Flowers Rose
А тия от другата кола не искам да ги обсъждам,че незнам какво мога да кажа,ако си отворя устата. smile3527 Нямат акъл в главите,щом са карали с такава скорост.И явно са  били решили предварително да си правят  "състезание"-щом са били с каски на главите.

# 224
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 005
Състезавали са се с един мотор

Общи условия

Активация на акаунт