ПЛЕВЕН - 47

  • 19 188
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 026

искам да попитам дали има някоя мама тук която да е раждала при д-р Стойков и да си го е била ангажирала.


 Моя близка и двете си деца роди при него. Доволна е! Май Пламсито беше раждала при него  Thinking

 Бужи рева тая сутрин като магаре  Cry Не искаше да се пусне от мен, голяма драма за мен е това. Кога ли ще свикна?

 Започвам да чистя орехи-ще пълня риба, утре ще му правим курбан, заради падането в банята. Дано е отминало всичко лошо  Peace

# 226
  • Мнения: 40
Лошото е, че винаги загиват невинни хора. А на виновните пък не им се търси вина. Но както Фънки би казал: "извинявам се, че живеете в Цървулландия"

# 227
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 911
Атракция да не си ходила при д-р Василева на консултация?

# 228
  • Мнения: 5 026
Атракция да не си ходила при д-р Василева на консултация?
Да  Peace Видяла си ни фотографиите ли?

# 229
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
КРИСИ , аз съм раждала при Стойков.

# 230
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 911
Атракция да не си ходила при д-р Василева на консултация?
Да  Peace Видяла си ни фотографиите ли?

Да, беше гушнала малкия в едно одеялце

# 231
  • Мнения: 5 026
Ходех при нея , но не съм очарована от "държавната" консултация. Ходех и  при доц. Божинова  Peace

# 232
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ходех при нея , но не съм очарована от "държавната" консултация. Ходех и  при доц. Божинова  Peace
Кое да те очарова? Особено чакането с часове пред вратата при същата докторка Crazy

# 233
  • Мнения: 5 026
Особено чакането с часове пред вратата при същата докторка Crazy
Не забравяй и половината Буковлъшки моми  Mr. Green

# 234
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 911
На мен ми остава само още една последна консултация и край

# 235
  • Мнения: 5 026
На мен ми остава само още една последна консултация и край
Аз последната я пропуснах Simple Smile Родих 1 седмица по-рано от термина  Grinning

# 236
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Особено чакането с часове пред вратата при същата докторка Crazy
Не забравяй и половината Буковлъшки моми  Mr. Green
Това го премълчах,за да не кажете ,че съм расистка Laughing

# 237
  • Мнения: 248
И аз ходих при нея на консултация. До последно ми твърдеше, че бебето се е обърнало нормално. Добре, че  беше д-р Янкулов да види, че е седалищно.

# 238
  • Мнения: 220
Да не се сърдите ,ама аз тия двете докторки от поликлиниката и последните в града да са останали пак няма да се запиша при тях.Не са мръдвали с години от поликлиниката и нищо незнаят,да не говорим че доскоро нямаха и свестен ехограф.
Александрова беше казала на една колежка-"ами на тоя ехограф  виждам само едно петно ,сигурно е бебе". Rolling Eyes
А Василева праща друга да я оперирват от киста , а тя бременна момичето #Crazy.
Сега вече всички доктори работят с частни клиника и то по касата и невиждам кой ще остане при тях /освен споменатите по горе моми/.

# 239
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз ходих при нея на консултация. До последно ми твърдеше, че бебето се е обърнало нормално. Добре, че  беше д-р Янкулов да види, че е седалищно.
На мен ми беше казала,че най малко 10 дни по-рано ще родя ooooh! . Стойков се изуми как так ги определят тия неща.
Тоny, всички от поликлиниките са така,не само тези,но пък е нужно да се ходи. За това и повечето бременни ходят по частните кабинети и клиники.

Общи условия

Активация на акаунт