комбинацията везни-телец

  • 8 664
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning
Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата
Супер точно е казаното от Бианка  Peace
И при нас комбинацията е такава. И да си призная обикновено проблемите създавам аз.....
Embarassed

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хм, аз съм телец, баща ми е везни и се разбираме чудесно. Даже много приличам на него  Mr. Green Мъжът ми е стрелец, какво се оплаквате от везните не разбирам.  Laughing Половината от казаното дотук важи за моя стрелец вкъщи  Laughing

# 17
  • Мнения: 641
Везните са си супер.
Идеално се комбинират с "рогати" защото много отстъпват и са добрички. Имат силно развито чувство за справедливост .Поради това всяка НЕспаведливост може да ги разгневи.
Докато "телеца" си мърмори профилактично и за спорта. Да не губи форма  Laughing

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Докато "телеца" си мърмори профилактично и за спорта. Да не губи форма  Laughing
Ам тей де, да не свиква на хубаво, ще ми се разлигави  hahaha

# 19
  • Мнения: 17 546
Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Може би това важи за твоите везни! Не сме всичките такива, да знаеш! Везна съм и не харесвам телците. Ама как пък един телец не можах да харесам!?

# 20
  • Мнения: 5 401
Аз съм телец, а мъжа ми е везни. Живеем в любов и разбирателство вече 6 години.  Peace

... Ама как пък един телец не можах да харесам!?

Е, хайде сега, де не обобщаваме така! Аз пък не си падам по скорпионите, но никога не съдя хората по тази им "квалификация".  Peace

# 21
  • Мнения: 2 196
Везна съм и не харесвам телците. Ама как пък един телец не можах да харесам!?
Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 17 546
Аз съм телец, а мъжа ми е везни. Живеем в любов и разбирателство вече 6 години.  Peace

... Ама как пък един телец не можах да харесам!?

Е, хайде сега, де не обобщаваме така! Аз пък не си падам по скорпионите, но никога не съдя хората по тази им "квалификация".  Peace
Чудесно е и се радвам за вас! Обобщавам само и единствено за себе си!


Везна съм и не харесвам телците. Ама как пък един телец не можах да харесам!?
Crossing Arms
Какво?

# 23
  • Мнения: 1 030
Аз съм Везни, голям инат съм. Дъщеря ми е телец и отсега не мога да изляза на глава с нея, луди ни прави всички!
Не знам как ще е занапред...

# 24
  • Мнения: 5 539
Майка ми и баща ми са Телец и Везни. Чудесна двойка са вече 34 години, да са ми живи и здрави още поне толкова Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 200
Нищо хубаво не мога да кажа за тази комбинация!

# 26
  • Мнения: 1 715
Свекърва ми е телец,а свекъра везни и се разбират страхотно.А по принцип везни и телци се разбират добре поне от личен опит казвам.У нас сме 4 везни и 2 телци.За капак и две овнета.

# 27
  • Мнения: 274
Аз съм зодия Везни,а мъжът ми е Телец.Разбираме се прекрасно,рядко имаме разногласия,но това е нещо нормално.    Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 553
Мисля, че в телците и везните има много общи черти помежду им, макар, че има разлика от жената телец и мъжа телец и обратно. Моите наблюдения обаче са, че везните трудно вземат решения - ту накланят везните на едната страна, ту на другата  Grinning
Аз съм телец, а мъжа ми стрелец и в общи линии си се разбираме. Въобще незнам какво е официалното становище на астрологията по въпроса.

# 29
  • Мнения: 116
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning
Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата
Супер точно е казаното от Бианка  Peace
И при нас комбинацията е такава. И да си призная обикновено проблемите създавам аз.....
Embarassed

Едно към едно е написаното със ситуацията в къщи  Peace Пусти му Телци, ама и аз съм едно рогатооооооо  ooooh! Добре, че мъжа ми е добричък та ми прощава  Blush

Общи условия

Активация на акаунт