Трайно извиване на мигли - салон

  • 21 470
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Здравейте момичета!Мисля,че тук ще съм ви максимално полезна.Извивала съм си миглите няколко пъти.Уверявам ви,че си струва.Откакто се помня си ровичкам в очите с извивачка всяка божа сутрин и ми беше писнало,но в салона в който работих го вкараха като процедура.Естественно всички бяхме на опашката Ефекта е много добър,но все пак зависи от дължината на миглите.Колкото са по дълги толкова по-хубаво седи.Издържа 2 месеца и спестява ровене в очите Laughing За да не прозвучи като реклама на салона който се интересува от процедурата може да ми пише на лични за телефон,но не съм сигурна дали все още го правят.С две думи-процедурата трае около половин час,миглите се навиват на специална ролка със специален къдрин.Не е болезненно,но се седи със затворени очи Laughing

# 16
  • Мнения: 2 414
А след извиването нали може да се използва спирала? Thinking

# 17
  • Мнения: 4 594
може да

# 18
# 19
  • Мнения: 1 224
Звучи интересно.. Ще поизчакам за отзиви , може да се навия и аз Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 695
мацки, а в София къде го правят  newsm78
ако знае някой да сподели

# 21
  • Мнения: 120
masti опигах се да ти пратя отговор на запитването ти,но пощата ти е пълна и не мога да го изпратя.Извинявам се на всички,че използвам темата с такава цел Embarassed Embarassed Embarassed

# 22
  • Мнения: 4 594
И на мен ми ги изваваха в Експложън. Процедурата е неприятна. Ефектът......какво да кажа?! Поредната шантава простотия. Същия ефект получавам и със спирала, при това без опъването и къдрина. Не бих го направила отново. Безсмислено е.

вече подкрепям от опит

# 23
  • Мнения: 779
 познавам 1 козмети4ка,която си го прави на себе си и е добре..... но трябва да се разграни4ава-едно е извиване,а друго-удължаване.. извиването те прави 4аровна,сладко е Peace
но миглите са си същите на дължина Peace

# 24
  • Мнения: 1 128
Не мога да помогна с помощ къде правят процедурата, но с мнение да.
Извивала съм ги три пъти и двата последни останах очарована. След първия опит и аз не бях много доволна, но после отидох в друг салон и промених мнението си. Освен извиването също така ги боядисвам и забравям за всекидневната спирала. Е ако искам да е много подчертано слагам някой слой. Процедурата не е от най приятните, но за мен крайния резултат си заслужава. Познатите ми казват, че много хубаво стои и ми подчертава погледа и в никакъв случай не мога да се съглася с определението кравешки както някой каза. Просто ако не направя нещо с миглите си очите ми и изражението ми са едни такива никакви, а по този начин се поправя донякъде тази грешка. Сматам, че зависи от миглите. А и не стои врътнато в продължение на три месеца а губи сила постепенно.
Определено съм доволна.
Кофти тръпката е, че тук не струва само 20 лева Sad

# 25
  • Мнения: 191
Стани ми интересно като ви четох.Някъде в Бургас прави ли се тази процедура?

# 26
  • Мнения: 1 224
мацки, а в София къде го правят  newsm78
ако знае някой да сподели

Peace

# 27
  • Мнения: 4 594
на мен не ми станаха кравешки , а съвсем малко  се извиха , явно при мен не се получи никой дори и аз не открива разликата
съжалявам сега че не си купих една спирала на лореал вместо тази процедура

# 28
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Здравейте,
аз се интересувам от боядисването на миглите?
Колко е трайно, колко струва?
Освен извиването също така ги боядисвам и забравям за всекидневната спирала. Е ако искам да е много подчертано слагам някой слой.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 914
Никой не каза за София.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт