Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/2/

  • 33 207
  • 830
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 854
Пуснали са пигменти на МАС в ягодка :
http://oth.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=303&goChar= … ;LineId=4202#4202
Някой се интересуваше

Ммм заредили са със зелени нюанси, ама нямат картинки със цветовете.  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 1 040
някоя дама да се изкаже за действието на това кремче? За каква възраст е?

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=31097&goChar=B

# 77
  • София
  • Мнения: 651
Само при мен ли не работи сайта на Бг пощи? От 3 дни не мога да проверя една пратка Sad

# 78
  • София
  • Мнения: 7 854
Bastet, а ти измиваш ли си маската на Decleor ?

Аз не си я измивам само премахвам остатъка с памучно тампонче, но ми стои доста мазно на лицето, направо нямам нужда от нощен крем и се чудя, дали да не почна да я измивам.  Thinking

# 79
  • Мнения: 4 202
Само при мен ли не работи сайта на Бг пощи? От 3 дни не мога да проверя една пратка Sad

При мен проработи преди 2-3 часа

# 80
  • София
  • Мнения: 7 854
Само при мен ли не работи сайта на Бг пощи? От 3 дни не мога да проверя една пратка Sad

При мен проработи преди 2-3 часа

Ейй розова обувчице.  Heart Eyes Hug

# 81
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Bastet, а ти измиваш ли си маската на Decleor ?

Аз не си я измивам само премахвам остатъка с памучно тампонче, но ми стои доста мазно на лицето, направо нямам нужда от нощен крем и се чудя, дали да не почна да я измивам.  Thinking
Иля аз като ползвах хидратиращата маска на шанел не я измивах и лицето ми нямаше нужда от нощен крем.на опаковката пишеше че не задължително измиването с вода

# 82
  • Мнения: 4 202
Само при мен ли не работи сайта на Бг пощи? От 3 дни не мога да проверя една пратка Sad

При мен проработи преди 2-3 часа

Ейй розова обувчице.  Heart Eyes Hug

 Hug

Иля, кой беше онзи комплект от  60 броя маски, които се лепят на лицето.

Ама страшно го обясних, а  ooooh!

# 83
  • Мнения: 2 013

Иля, кой беше онзи комплект от  60 броя маски, които се лепят на лицето.

Ама страшно го обясних, а  ooooh!
хихи,споко,аз разбрах за какво говориш:))))Маските в бялата кутийка ,нали Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 7 854
Само при мен ли не работи сайта на Бг пощи? От 3 дни не мога да проверя една пратка Sad

При мен проработи преди 2-3 часа

Ейй розова обувчице.  Heart Eyes Hug

 Hug

Иля, кой беше онзи комплект от  60 броя маски, които се лепят на лицето.

Ама страшно го обясних, а  ooooh!



Ето ги - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=58697&CatgId=19Peace

# 85
  • Мнения: 3 094
Иля, избърсвам си я с тоник. И даже и избърсана не слагам крем след това, държи ми се добре кожата. Пробвах да сложа крем и след известно време лицето ми се изпоти - върна от влагата така да се каже. При моята мазна кожа аз дори на носа и на челото не слагам, а след маската и крем не слагам и ми е доста добре, даже сега почивните дни и на сутринта като се измих (не съм излизала навън) пак не сложих крем и се чувствах идеално.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 854
Bastet, belka , мерси, значи няма да нанасям нощен крем като си правя маската.  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 7 854
Ще попитам и тук, може да получа по- бърз отговор.  Hug

Момичета, направих си първата поръчка от Ягодка, но не съм получила потвърдителен мейл, нито са ми дръпнали пари от картата.

Получих само някакъв мейл с техни промоции. Нали не е това потвърдителния и какво трябва да пише в него ?

И след колко дена да очаквам да ми потвърдят поръчката ?

# 88
  • Мнения: 1 040
и тук да ти отговоря - не е този мейла, би трябвало да получиш потвърдителен, с номера и описание на поръчката, а като я шипнат пак пишат и пак дават номера...До 1-2 дни максимум е цялата процедура...При мен вчера поръчах, а днес ми изпратиха двата мейла и сега чакам колетче с лилава панделка Flutter
Айде споделяйте какво си поръчахте де, аз си взех този Мъд, който много ме съмнява, че ще с е изтекъл срок, но здраве да е, няма да си търся правата този път...

момичета, случайно някоя от вас да е ползвала това гелче http://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100158504001

# 89
  • София
  • Мнения: 7 854
и тук да ти отговоря - не е този мейла, би трябвало да получиш потвърдителен, с номера и описание на поръчката, а като я шипнат пак пишат и пак дават номера...До 1-2 дни максимум е цялата процедура...При мен вчера поръчах, а днес ми изпратиха двата мейла и сега чакам колетче с лилава панделка Flutter


Мерси, mamaLina дано всичко да е наред.  Hug

Не ти ли хареса овлажнителя на Дарфин, спря ли се на някой вече ?

Общи условия

Активация на акаунт