Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/2/

  • 33 253
  • 830
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 630
Момичета, благодаря ви за отговорите. Мая, на мен пък точно обратното ми се стори. Че 010(порцеланът) е леко бежов и затова към него се насочих. Не искам розовеещ. Наистина, ако мога, ще отида до магазин. Благодаря ви  bouquet

Имам и още един въпрос .Вероятно ще поръчам през Фема. В долари ли се правят поръчките, или в бгл, защото в момента забелязах, че е по- изгодно в долари

ps Вече ми отговорих от Фема. Правят поръчката в долари

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 12:32 от milo_kremi

# 766
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, току-що бях в ЦУМ и се снабдих с тестери на Шисейдо от серията Skin care - 3 на брой, всяко от които по 10 мл. Shocked Две азиатки от Шесийдо за Европа консултираха и ги раздаваха.

# 767
  • София
  • Мнения: 408
Момичета, току-що бях в ЦУМ и се снабдих с тестери на Шисейдо от серията Skin care - 3 на брой, всяко от които по 10 мл. Shocked Две азиатки от Шесийдо за Европа консултираха и ги раздаваха.

Страхотно!!!

# 768
  • Мнения: 13
здравейте момичета,порачах си този                                                                                                                                                                      кремhttp://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa?itemno=100041213001,може ли да ми кажете дали става за мойта кожа.Аз сам със суха и танка кожа на 32 год.

# 769
# 770
  • София
  • Мнения: 1 231
За тестерите на Шисейдо е супер.....жалко, че немога да отида да си взема и аз /докато са азиатките  Mr. Green/, че после май тестери ще видим през крив макарон.............толкова трудно им се откъсват от сърцето на пустите му консултантки, че нямам думи просто.

# 771
  • София
  • Мнения: 408
Някой има ли наблюдения от този крем за ръце http://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100165902001
вижда ми се на разумна цена, но пък по долу коментарите с преводач трябва да ги чета  Joy
да кажа само, че е на Шисейдо  Peace

И да попитам, след като започнеш да трупаш точки в Шисейдо, къде е тази сецция в която можеш да замениш точките за продукти?
Само да не ставам нахална с въпросите  bouquet

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:42 от katomova

# 772
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
За тестерите на Шисейдо е супер.....жалко, че немога да отида да си взема и аз /докато са азиатките  Mr. Green/, че после май тестери ще видим през крив макарон.............толкова трудно им се откъсват от сърцето на пустите му консултантки, че нямам думи просто.
така е аз толкова рядко мога да взема тестерче винаги гледат да ми набутат продукта преди да съм го пробвала.ето например новия крем на шанел се  оказа че не е за моята кожа добре че взех малко от приятелка.в магазина ме убждаваха колко е хубав и т.н #Cussing out

# 773
  • Мнения: 1 111
Ох,да се оплача и аз ooooh! Получих тоника на ДДФ но за съжаление 1/3 от него е разлята.Още като отворих пакета всичко миришеше,кутията и упътването направо са се разпаднали от изтеклата течност.Май ще им пиша писмо newsm78
Поръчката е от Саса.

# 774
  • Мнения: 2 149
калисто много неприятно найстина,вероятно по пътя е станало.
Аз да дам отзиви за маската на ддф,много съм доволна,понеже е доста силничка я правя 1 път седмично,много добре почиства лицето,свива порите и пъпчиците се изчистиха Peace
Сега почъчах на спиралата хипноз,срамота само аз не съм я ползвала.Иначе съм доволна от лореал шокинг,и от клиник Wink

# 775
  • София
  • Мнения: 1 825
За тестерите на Шисейдо е супер.....жалко, че немога да отида да си взема и аз /докато са азиатките  Mr. Green/, че после май тестери ще видим през крив макарон.............толкова трудно им се откъсват от сърцето на пустите му консултантки, че нямам думи просто.

Знай, че днес е 1-ви април и всичко е възможно да се случи.

katomova, как си го улучила кремчето, толкова рядко го пускат. СТРАХОТНО Е! На мен една от консултантките ми направи масаж на ръцете с него и същата вечер след стандартните домакински изпълнения умишлено не си сложих крем. Дори на сутринта кожата бе гладка и мека. В магазина ми обясняваха, че има защитен фактор 8, но тук не го виждам. Отивам да видя дали няма да мога да си избера и нещо друго, за да поръчам.

# 776
  • Мнения: 1 111
Да,вероятно по пътя е станало,но шишето не е вчупено,а течността е изтекла през капачката.Но аз вина нямам и смятам да им пиша.

# 777
  • Мнения: 13
много ви моля,нажете ми нещо за този крем,че днеска си го порачах http://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100041213001

# 778
  • София
  • Мнения: 651
Някой ще поръчва ли днес от Саса? Харесала съм си две четки за сенки и не ми се плаща доставка...

# 779
  • София
  • Мнения: 1 825
Току-що поръчах. Народът е луднал - дакато поръчвах пускаха все нови и нови тестери, а докато плащах един по един свършваха.

Пусни ми линк за четките, до довечера мога да пусна още една поръчка, ако има още тестери.

katomova, всичко изглежда ОК.

Общи условия

Активация на акаунт