Рискове при пункция на яйчинците

  • 7 654
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте! Аз повечко чета във форума и съм безкрайно благодарна на всички, които пишат. Предстои ми пункция в клиника Щерев и лекарката ми обясни всичко предварително като ми даде и декларацията да си я прочета в къщи. Малко страшни неща ми наприказва, въпреки че е рутинна процедура. Разясни ми всички възможни усложнения, въпреки че се случват едно на хиляда примерно. Хвана ме малко страх. Но я разбирам жената, все пак трябва да се застрахова като ме информира и като подпиша декларацията. Пък и аз го правя по собствено най-голямо желание. Мъжът ми ме успокоява, че статистически рискът е пренебрежимо малък, дано не съм хилядния пациент Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 1 951
Успех, Алекс 777! Мисли си за евентуалния резултат, а ние ще стискаме палци  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 095
Здравейте! Аз повечко чета във форума и съм безкрайно благодарна на всички, които пишат. Предстои ми пункция в клиника Щерев и лекарката ми обясни всичко предварително като ми даде и декларацията да си я прочета в къщи. Малко страшни неща ми наприказва, въпреки че е рутинна процедура. Разясни ми всички възможни усложнения, въпреки че се случват едно на хиляда примерно. Хвана ме малко страх. Но я разбирам жената, все пак трябва да се застрахова като ме информира и като подпиша декларацията. Пък и аз го правя по собствено най-голямо желание. Мъжът ми ме успокоява, че статистически рискът е пренебрежимо малък, дано не съм хилядния пациент Praynig Praynig
Скъпа Алекс 777,аз правих ин витро във същата клиника и искам да те уверя,че всички там са страхотни специалисти! Резултата при мен е ясен, както и при няколко мои приятелки и познати. Hug Според мен риска да ни блъсне кола е много по-голям,от това да се случи нещо при тази рутинна операция ! Peace  Настрой се положително ,имай вяра в лекаря си и всичко ще е наред !  bouquet

# 18
  • Мнения: 121
Алекс 777 - на мен са ми правили пункция три пъти в тази клиника и всичко мина перфектно! Екипът наистина е изключително добър!
Спокойствие и успех!

Общи условия

Активация на акаунт